Arkadaşlar güzel cevaplarınızı bekliyorum lütfen yardım edin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim anladığım hem bedenen hem ruhen eşime ait olmak istiyorum. Vakit kaybetmeyeyim başkaları ile bir şey yaşamayayım diyorsun ama böyle olmaz ki. Yanlış kişilerle de karşılaşacaksın ki doğru insan için tecrübe kazan. Bir söz var “Hata yapmaktan ziyade hiçbir şey yaşamadığım için pişmanım” diye. Birileriyle görüş buluş konuş dene en azından. İlla evliliğe gitmesi gerekmez yani.
Bu arada sevgiliniz de olsa evlilik de olsa hiçbir zaman tamamen ona ait olmayın. Kendine ait bir hayatınız, özel alanınız, hobileriniz, çevreniz olsun. Yoksa erkekler nasılsa cepledim bunu diyerek sallamaya boşvermeye başlıyor.
Kesinlikle haklısın bazen diyorum evlilik saçma bazende ruh eşini bulmak gerekiyor diyorum bende bilmiyorum aslında ne istediğimi

Kesinlikle haklısın bazen diyorum evlilik saçma bazende ruh eşini bulmak gerekiyor diyorum bende bilmiyorum aslında ne istediğimi
Evlilik saçma değil ama gerçekten sana çok değer veren saygı duyan seven birine denk gelmesi lazım ki ömrün cennete dönsün. Yoksa cehennemin içinde ölüme gün saymak olur.

Bu yıllar öncesi troll soruydu ilk üye olduğumda açtım
Kesin erkek arkadaşınızla yaşadığınız ateşli şeylerden sonra işin idrakine varıp eyvah hamile kalırsam ne olur diye konu açmak istediniz. Erkek arkadaşınızı da eşim diye tanıttınız. Sonra da söylediğiniz yalanı bile unuttunuz

Kesin erkek arkadaşınızla yaşadığınız ateşli şeylerden sonra işin idrakine varıp eyvah hamile kalırsam ne olur diye konu açmak istediniz. Erkek arkadaşınızı da eşim diye tanıttınız. Sonra da söylediğiniz yalanı bile unuttunuz
Hadi diyelim öyle birşey oldu bu seni ne alakadar ediyor ki 😂 biriyle birşeyler yasamak suç mu

Hadi diyelim öyle birşey oldu bu seni ne alakadar ediyor ki 😂 biriyle birşeyler yasamak suç mu
Yooo suç değil. Ama buraya yalan yanlış ifadelere konu açıp sonra yakalanınca yhaaa o konu fake demek komik. Sizinle dalga geçmekten konuya odaklanamıyoruz.

İstediğinizi yaşayın ama daha erkek arkadaşınızla yaşadığınız şeyden utanıp kocam diye konu açıyorsanız ortada cidden komik bir durum var demektir

Yooo suç değil. Ama buraya yalan yanlış ifadelere konu açıp sonra yakalanınca yhaaa o konu fake demek komik. Sizinle dalga geçmekten konuya odaklanamıyoruz.

İstediğinizi yaşayın ama daha erkek arkadaşınızla yaşadığınız şeyden utanıp kocam diye konu açıyorsanız ortada cidden komik bir durum var demektir
Yoo troll soru veya öyle birşey yasamıs olabilirim bundan sanane ki😂

Bence sen dön kendi halinle dalga geç buraya üye olup işsizlikten akıl verecem diye guru olmuşsun

enc

34 yaşındayım bir kez evlilik yaptım ve boşandım şuan kafam o kadar rahat ki birşey çok olsun diye tutturmamak lazım evlilik bi oyun değil.

Sizin için suçmuş ki saklamışsınız.
Troll soru veya değil sanane ki bundan ayrıca birilerinin evlenmek istemesi evde kalmıs kız kurularına dert oldu heralde dediklerim senin gibi😂 hadi ben gencim güzelim eminim aen evde yağlı vücudunla onu bunu eleştiriyorsundur sen ve senin gibi cahiller genelde sosyal medyada dizi fanı olup şeyma subası acun ılıcalıyı eleştirirler

Troll soru veya değil sanane ki bundan ayrıca birilerinin evlenmek istemesi evde kalmıs kız kurularına dert oldu heralde dediklerim senin gibi😂 hadi ben gencim güzelim eminim aen evde yağlı vücudunla onu bunu eleştiriyorsundur sen ve senin gibi cahiller genelde sosyal medyada dizi fanı olup şeyma subası acun ılıcalıyı eleştirirler
Yani bu durumda eve kalmış kız kurusu siz oluyorsunuz. Ben evliyim de. Hem de yağlı vücuduma rağmen.

Ben 98 liyim sen bence komplexli ve çirkin birseysin yorumlarından onu çıkardım😂

2022 de açtıgın konuda 8 yıl önce gögüs estetigi oldugunu yazmışsın.
Hangi merdiven altına gittin de yaptırdın kuzum ?
hangi aklı evvel doktor 16 yasında ki kızın memelerini şişirir ?
aklafjlafjjlfhaff
Bu da mı trolldu kız yoksa ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X