Arkadaşlar güzel cevaplarınızı bekliyorum lütfen yardım edin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İnanılmaz korkuyorum lütfen beni dava et lütfen ya çok korktum inan ki ya inan😂
Korkma yahu.
Sadece siciline işler maddi olarak tazminat ödersin:)
Bu kk çoook gördü bu davaları :)
Kapısına giden kagıtla buraya kendini zor atıp özürler dileyen kızı sor sana anlatsın buradaki ablaların :)

Yaşım 26 ama hiç göstermiyorsun diyorlar neyse onu geçtim ben artık evlenmek istiyorum:KK43: gece aklıma geliyor eşime ait olmak istiyorum güzelim alımlı herkes tarafından beğenilen biriyimde anlamadım hayatıma birini bile alamıyorum ya ne yapayım siz söyleyin tıkandım artık kaldım arkadaşlar birine şans vermezsen olmaz diyor ama ne yapayım şansa değmeyen birilerinede evlenmek iiçin şans verilmez zaten hep yanlış tercihlerim olmuştur solmak istemiyorum tam yaşımdayım arkadaşlar me yapayım o kadar canım yanıyor ki artık evlenip çocuk yapıp evimin kadını olmak istiyorum yaşım geçti sanki diye düşünüyorum ne yapayım lütfen yardım edin hiç iyi değilim.:KK43: çalıştığım yerde sürekli birilerinin geldiği bir yer nasıl bir erkek evliliğe itilir bilmiyorum kaç yıldır yalnızım canıma tak etti eskiden içimde heycan vardı kıpırtı ama bayadır o heycan gitti elimden aldılar o heycanı yanlış erkekler ondan 3 yıldır neredeyse hayatıma birini almıyorum yani çok flörtü olan biride hiç değilim ne zaman çıkacak evde mi kaldım yaşım 26 sendromlardayım sinirim tepemde evde mi kaldım ben?
Evde kalmışlık sendromu mu buda şimdi . 25imde evlendim. Evlenirken tam nikah kıydığımız gece benden 1-2 sene önce evlenen ablam şey demişti. " Evlendin dimi sen şimdi, yakında göreceksin ananın bi tarafını" gülüp geçmiştim.
Nerdeyse 1.5 yıllık evliyim, ablam haklıymış görüyorum anamınkini. Evliliği bu kadar yüceltmeyin

-Cookie- bu kendini bilmezi dava edebilirsin.
Bu yaptıgı yanına kalmamalı.
Çünkü mesajın içeriğinde küfürden ziyade nefret suçu ve ötekileştirme de var.
Her türlü kazanırsın.
Evet bennde onu dava edicem verdiği beddulardan ötürü hadi sayfamı kirletme daha fazla

Korkma yahu.
Kapısına giden kagıtla buraya kendini zor atıp özürler dileyen kızı sor sana anlatsın buradaki ablaların :)
Evde oturmaktan kurumuştun sanasa olay çıktı istediğin kadar şikayet et sayfama yorum yazan sensin bende seni simdi nasık dava edicem az etmedim birilerini sosyal medyada dava

Evde oturmaktan kurumuştun sanasa olay çıktı istediğin kadar şikayet et sayfama yorum yazan sensin bende seni simdi nasık dava edicem az etmedim birilerini sosyal medyada dava
Hiç sorun değil.
Nasıl olsa görüşeceğiz.
Aradım zaten.
Pazartesi kendi evinin pvc doğramaları için firmamıza gelecekmiş, bilgilerini hazırla ilgilenelim dedi. Okey dedik kapattık.,
Birilerini sosyal medyada dava ettiysen süreçlerini de biliyorsundur zaten :p
Hadi hayırlı olsun :)
Kız katip sana da veririm ha tazminattan beraber yaptıralım :KK70:

Ayy okudukça gördüm pisliğini.
Evlen sen bacım. Evlende kocanın başını yak. Ne diye ailene zehir edeceksin hayatı. Kayın ailene zehir et.
Benim ailem benden memnun merak etme tatlım her istediğimi yapıyor çevremde çok seviyor sen meraklanma

Hiç sorun değil.
Nasıl olsa görüşeceğiz.
Aradım zaten.
Pazartesi kendi evinin pvc doğramaları için firmamıza gelecekmiş, bilgilerini hazırla ilgilenelim dedi. Okey dedik kapattık.,
Birilerini sosyal medyada dava ettiysen süreçlerini de biliyorsundur zaten :p
Hadi hayırlı olsun :)
Kız katip sana da veririm ha tazminattan beraber yaptıralım :KK70:
Aşkım çok iyisin ya tişikkir idirim. 😘 Yağlarım varmış mesela, onları aldırabilirim djdjdjdj

Korkma yahu.
Kapısına giden kagıtla buraya kendini zor atıp özürler dileyen kızı sor sana anlatsın buradaki ablaların :)eevt
evet evde kalmış :p
Ayrıca mahkemenin işi gücü yok seninle uğraşacaktı sen beni çocuk falan mı sandın ya 😂😂 ettiğin kişilerin aklı yokmus şikayet etmessen küserim lütfen et ya

İnanılmaz korkuyorum lütfen beni dava et lütfen ya çok korktum inan ki ya inan😂

Siz bilmezsiniz belki ama burada bir üye sizin gibi sallayıp duruyordu. En son kapısında polisleri görünce yalvar yakar şikayeti geri aldırmaya çalışmıştı. Bence anonim olmanıza güvenmeyin sonuçları çok ağır olabilir sizin için

Ayrıca mahkemenin işi gücü yok seninle uğraşacaktı sen beni çocuk falan mı sandın ya 😂😂 ettiğin kişilerin aklı yokmus şikayet etmessen küserim lütfen et ya
Mahkemelerin başka işi yok. Evet yok. :) İnanmazsınız ama yoooook. 🤣 Mahkemelerin işi bu zaten ne bekliyordunuz ahahahhahahah.

Siz bilmezsiniz belki ama burada bir üye sizin gibi sallayıp duruyordu. En son kapısında polisleri görünce yalvar yakar şikayeti geri aldırmaya çalışmıştı. Bence anonim olmanıza güvenmeyin sonuçları çok ağır olabilir sizin için
Ya ben dalga geçmiorum lütfen şikayet et yeterki sayfamdan uzak dur yeterki allah için yazma daha fazla bende az kişiyi etmedim sayfama yazan beni yorumlarla tetikleyen sensin ben tabiki karşılık vericem nefsi müdafaa oluyor bu yazma yeter

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X