Arkadaşlar gebelik testime bakar mısınız? İkinci çizgi silik

Arkadaşlar merhaba adet günümde iki test yaptım ikiside silik çıktı ilk başlarda çok az gözüküyordu gıttıkte netleşti şu anda hala adet olmadım iki gün geçti bu sabah kan verdim Salı çıkıcak dedi bugün sabah gine test yaptım oda aynı şekil çok az silik çıktı sonra öğlen dedim erken gebelık testi yapım markası days doctor olan negatifti erken gebelık testlerine pek güven olmuyo bence herkes öyle demiş yanıltabılıyo üç test yaptım hepsıde silik çıktı çünkü fotoğrafları atıyorum bakın lütfen sizce gebelık var mıdır 😢😭
merhaba yeni gebelikte hemem kırmızı çıkmaz gölge gibi çıkıyor sonuç alınca bşzede söylerseniz mutlu oluruz şimdiden hakkınızda hayırlısı olsun

Merhaba reglime 9 gün var erken gebelik testi yaptım sızce ıkıncı cızgı var mı bana mı öyle geliyor

Eklentiler

• 146d826e-d912-4f21-b758-2b72f115a571.jpeg
    146d826e-d912-4f21-b758-2b72f115a571.jpeg
    39,6 KB · Görüntüleme: 205
  • IMG_5815.jpeg
    IMG_5815.jpeg
    59,2 KB · Görüntüleme: 203
merhaba yeni gebelikte hemem kırmızı çıkmaz gölge gibi çıkıyor sonuç alınca bşzede söylerseniz mutlu oluruz şimdiden hakkınızda hayırlısı olsun
Merhaba test yaptıktan 3 gün sonra kan verdim ve ertesi gün kanamam başladı normal regl oldum yanı kanda da negatif çıktı bilmiyorum doktora söyledim neden testler hepsı çıktı dedim kesin bısey söylemem düşük de olmuş olabilir kafam karıştı benimde kımyasal gebelık hemen sıfırlanır mı acaba 😢

Merhaba test yaptıktan 3 gün sonra kan verdim ve ertesi gün kanamam başladı normal regl oldum yanı kanda da negatif çıktı bilmiyorum doktora söyledim neden testler hepsı çıktı dedim kesin bısey söylemem düşük de olmuş olabilir kafam karıştı benimde kımyasal gebelık hemen sıfırlanır mı acaba 😢
kimyasal olma olasılığı çok yüksek ama umudunuzu yitirmeyin hiç ovulasyon testleriyle gerekli vitaminlerle sağlıklı gebelik edeceksınızdir eminim

Regle 6 gün var sizce olabilir mi?

Eklentiler

• Screenshot_20240105_233336_Gallery.jpg
    Screenshot_20240105_233336_Gallery.jpg
    23,6 KB · Görüntüleme: 203
Benimkine de bakabilir misiniz, adetim geciktikten 3 gün sonra test yaptım negatif çıktı tarlusal kullandım bittiği gün adet oldum 6-7 gün adet kanamam oldu. Adetim bittikten 2 gün sonra test yaptım tekrar sabah ilk idrarla ve silik çizgi çıktı ama saatler sonra baktığımda böyleydi, sizce benim gebelik ihtimalim nedir kızlar çok stres yaptım bilen cevaplarsa çok mutlu olurum

Eklentiler

• IMG20240107223307.jpg
    IMG20240107223307.jpg
    53,8 KB · Görüntüleme: 122
Benimkine de bakabilir misiniz, adetim geciktikten 3 gün sonra test yaptım negatif çıktı tarlusal kullandım bittiği gün adet oldum 6-7 gün adet kanamam oldu. Adetim bittikten 2 gün sonra test yaptım tekrar sabah ilk idrarla ve silik çizgi çıktı ama saatler sonra baktığımda böyleydi, sizce benim gebelik ihtimalim nedir kızlar çok stres yaptım bilen cevaplarsa çok mutlu olurum
Biraz karışık bi durum yanı testler çok yanıltıcı olabılıyo kan ver en iyisi

Lütfen bana yardımcı olun regl günüme 5 gün var geçen ay kimyasal gebelik yaşadım :KK43:(

Eklentiler

• IMG_2219.jpeg
    IMG_2219.jpeg
    181 KB · Görüntüleme: 118
  • IMG_2220.jpeg
    IMG_2220.jpeg
    172,2 KB · Görüntüleme: 113
arkadaşlar bana da bakarmısınız pozitif mi silik çizgi çıktı ilk 5dakikada

Eklentiler

• IMG_4889.jpeg
    IMG_4889.jpeg
    47,4 KB · Görüntüleme: 140
Arkadaalar lutfen kullandiginiz gebelik testi markalarıni da yazarmisiniz en azindan dogruu sonuc cikartani biliriz

Bende suanda vision gebelik testi var 18 yilllik evliyim cocuk olmadi her ay umuitla bekliyorum ve test yapiyorum suphelendigim aylarda artik yaklasti gibi hissediyorum olacak bizkmkide Rabbim hayirlisiyla nasip etsin bizlere tümm isteyenlere versin

Kimyasal gebelikte ne gibi belirtileriniz oldu neler yaşadınız anlatabilirmisiniz lütfen açınızı tazelemek istemiyorum ama lütfen söylerseniz sevinirim
göğüs ağrısı yaşadım çok yoğun adetimden 3 gün sonra da kanamam başladı adet ağrısı gibi kasık agrım oldu adet belirtileri ile aynı gibiydi ama göğüs ağrım çok fazlaydı

X