Arkadaşlar gebelik testime bakar mısınız? İkinci çizgi silik

arkadaşlar bu sabah test yaptım nerdeyse hıc gözükmeyen silik cızgı cıktı sonra adet gördüm bence kımyasaldı ve sonlandı maalesef yapacak bişey yok hayırlısı buymuş ben artık asla adetim bir hafta falan geçmeden test falan yapmam çünkü insanı yıpratıyo var mı yok mu ilk defa bu ay bunu yaşadım en rahatı hıc yapmamak

bu test bariz pozitif ❤️ sağlıkla kucağınıza alın
Benimkine da bakar mısınız adet tarihim 7 gün geçti,ilk idrarla yaptım sonuç 3 dk da bu daha önce adet günümden 2 3 gün önce erken gebelik testleri yapmıştım 2.çizgiler hep silik çizgiydi

Eklentiler

• 17040968159523661526108618173117.jpg
    17040968159523661526108618173117.jpg
    47,1 KB · Görüntüleme: 261
Canım seni hamıle olmadığını düşündüren şey ne 😂 gayet açık net gebesın hayırlı olsun♥️
Ay ben de bilmiyorum ki😁🤭 şimdi şöyle ben ertesi gün hapı kullandım ella ilişkiden hemen bi kaç saat sonra kullandım o yüzden de hamile olmadığımı bir yanlışlık olup olmadığını düşündüm😁

Fotoğraftaki belli değil ama kuruma çizgisimi kızlar bu yakınlaştırınca belli oluyor il dakikada dikkatli bakmamıştım şuan gözle net görünüyor silik

Eklentiler

• IMG_20240101_162915.jpg
    IMG_20240101_162915.jpg
    30,1 KB · Görüntüleme: 288
Arkadaşlar merhaba adet günümde iki test yaptım ikiside silik çıktı ilk başlarda çok az gözüküyordu gıttıkte netleşti şu anda hala adet olmadım iki gün geçti bu sabah kan verdim Salı çıkıcak dedi bugün sabah gine test yaptım oda aynı şekil çok az silik çıktı sonra öğlen dedim erken gebelık testi yapım markası days doctor olan negatifti erken gebelık testlerine pek güven olmuyo bence herkes öyle demiş yanıltabılıyo üç test yaptım hepsıde silik çıktı çünkü fotoğrafları atıyorum bakın lütfen sizce gebelık var mıdır 😢😭
10gün adet gecikmesi 7. Günü kan verdim negatif bugün yaptim sizce varmi gec dollenmemi gozle gorunmuyor gibi ama siyah beyaz biraz var gibi

Eklentiler

• Screenshot_2024-01-01-17-03-44-49_1c337646f29875672b5a61192b9010f9-01.jpeg
    Screenshot_2024-01-01-17-03-44-49_1c337646f29875672b5a61192b9010f9-01.jpeg
    68,9 KB · Görüntüleme: 268
Fotoğraftaki belli değil ama kuruma çizgisimi kızlar bu yakınlaştırınca belli oluyor il dakikada dikkatli bakmamıştım şuan gözle net görünüyor silik
Canım çok belli olmuyor ama bi cızgı var gibi testlere falan hıc güvenme derim ben çoğu yanıltıcı en iyisi kan 👍

Canım çok belli olmuyor ama bi cızgı var gibi testlere falan hıc güvenme derim ben çoğu yanıltıcı en iyisi kan 👍
Testi tekrarlıcam yarın canım ama bu attığım testte silik halde duruyor belli ama kuruma gibi geldi gözüme yarın tekrar denicem

Arkadaşlar merhaba adet günümde iki test yaptım ikiside silik çıktı ilk başlarda çok az gözüküyordu gıttıkte netleşti şu anda hala adet olmadım iki gün geçti bu sabah kan verdim Salı çıkıcak dedi bugün sabah gine test yaptım oda aynı şekil çok az silik çıktı sonra öğlen dedim erken gebelık testi yapım markası days doctor olan negatifti erken gebelık testlerine pek güven olmuyo bence herkes öyle demiş yanıltabılıyo üç test yaptım hepsıde silik çıktı çünkü fotoğrafları atıyorum bakın lütfen sizce gebelık var mıdır 😢😭
Ne yaptınız acaba sonuç ne çıktı belirtileriniz neydi

Aynen canım zaten 5 üstü gebelik var demek. Biraz beklersin iki günde bir iki katına artıyor zaten çabucak yükseliyor ☺️
Kızlar günaydın. Çok yeni hamileyim. 2 günde bir beta takibi yapmaya başladık bu sabah yine kan verdim. geçen perşembe verdigim kan sonucum 0.1 idi. bu salı yine verdim 48.3 çıktı. geç döllenme oldugunu biliyorum. bugün yine verdim yarın çıkacak sonucum. Siz tecrübeli anne ve hamişlerden bilgiler edinmek istiyorum :) Pantolon giydigimde göbegime baskı oluyomuş gibi hissediyorum. Ofiste çalıştıgım içinde pantolon giyiyorum. Oturup kalkarken yatarken uzanırken nelere dikkat etmem gerekir. Neler yiyip içmem gerekir. Hapşurdugumda bile korku sarıyor içimi ilk bebişim olucak kısmetse :) Birazda telaşlıyım 25 yaşındayım tecrübesizliğime verin nolur. Güldügümde bile sanki bişey olacak diye korkuyorum :)😏😊

Kızlar günaydın. Çok yeni hamileyim. 2 günde bir beta takibi yapmaya başladık bu sabah yine kan verdim. geçen perşembe verdigim kan sonucum 0.1 idi. bu salı yine verdim 48.3 çıktı. geç döllenme oldugunu biliyorum. bugün yine verdim yarın çıkacak sonucum. Siz tecrübeli anne ve hamişlerden bilgiler edinmek istiyorum :) Pantolon giydigimde göbegime baskı oluyomuş gibi hissediyorum. Ofiste çalıştıgım içinde pantolon giyiyorum. Oturup kalkarken yatarken uzanırken nelere dikkat etmem gerekir. Neler yiyip içmem gerekir. Hapşurdugumda bile korku sarıyor içimi ilk bebişim olucak kısmetse :) Birazda telaşlıyım 25 yaşındayım tecrübesizliğime verin nolur. Güldügümde bile sanki bişey olacak diye korkuyorum :)😏😊
Canım benim hayırlısı olsun sağlıkla gelsin inşallah☺️ o şişkinliktendir ben 10.haftamdayım şuan daha yeni pantolonlarım sıkmaya başladı ☺️ benim doktorum ilk 3 ay çok dikkat etmem gerektiğini söyledi bir şeylere uzanma ağır kaldırma kendini yoracak işler yapma falan dedi ani hareket etme. Çünkü ilk iki üç ay düşük tehtidi oluyormuş genelde tabi doktorun sana daha net açıklamalar yapar. Beslenme de azar azar sık yiyorum kahvaltı sağlam yapıyorum ceviz badem yoğurt meyve bunları düzenli yiyorum vs 😊

X