Arkadaşlar fikirleriniz nedir

lavinya29

Nirvana
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2008
250
11
45
ben çok ciddi aır başlı biriyim erkeklere uzağım aslında birisi ile tanışıp evlenmek çok istiyorum ama ve günümüzde erkekler daha cıvıl cıvıl ol istiyo ben yapamıyorum bir erkeğe kur cilve beceremiyorum nasıl olur sizce saçma soru belki ama düşünceleriniz nelerdir?CADIARZU

Arkadaşım sizin söyledikleriniz karakter meselesi..:sm_confused:
Öyle kolay kolay değişmez insan..
Belki karşınıza çok seveceğiniz biri çıkarsa açılırsınız..yerimseniben
Hem her erkeğe göre de değişir kimi sakin kızları beğenir kimi de cilveli..

Canım seni beğenen böyle beğensin belki ağır başlı oluşunu sewer başkası için kendini değiştiremessin inş gönlüne göre birini bulur sewersiniz birbirinizi kısmet nasib neyi göstericek kimse bilmez canım hayırlısı neyse o olsun sewgiyle kalla.s.

karşına uygun biri çıkmamıştır daha. bence olduğun gibi kal. sonuçta arkadaşın dediği gibi karakter bu değişmez hemen.

ben ve benim görümcemde sizin gibiyiz.bende ağır başlılığı severim.taş yerinde ağırdır.görümcemde bekar oda istiyor evlenmeyi ama olmuyor.cilve hayatta yapamaz çok edeplidir.nedense görüşmeye gittiği kişilerden bir türlü hoşlanmıyor.kimseyi içi almıyor.üzücü bir durum.sizde öylemisiniz?cıvıl cıvıl olmak iyidir ama.eğlenceli biri olmak.

aynen öle değişemiyorum zaten tombiş ve ağarbaşlıyım kızlar:smiley-cool:

Son düzenleme:
Öyle deme ,erkekler evlenmeye gelince ağırbaşlı birini isterler ... "Hött "dedi mi nasıl susturacak kikaydirigubbakcemile3

Şaka bi yana ,ağırbaşlılık çok güzel bir meziyet...Neden istenmesin ki... Nasibin henüz

karşına çıkmamış da ondan... Yoksa ne ciddi , somurtkan , asabi kızlar var hayatta ,

hepsi bekar mı ...

Karakter meselesi canım değişcem deyip değişemezsin ya da denersin ama daha çok göze batarsın. Bende fazla cıvıl cıvıl değilimdim. Çıktığım kişiye karşıda ilk başta biraz ağırdım zaman geçtikçe alıştıkça cıvıl cıvıl olmuştum. Ondan sevebileceğin kişi çıktıktan sonra karşına mutlaka içlerde saklı olan o ruh çıkar dışarı...

bu arada ben evlendim ayrıldım ama ilkini bile nasıl buldum bilmem:) kimseyi beğenemiyorum şimdi oda var tabi

Canım hayırlısı olsun diyelim rabbim hayırlı birini cıkarsın karşına inş

ufak tefek şeylere takılmamak lazım ama karşı cinste.ozaman dahada zorlaşıyor beğenmek yada istemek.

yerimseniben evet ama ince elemek gerekiyor bazıları evlenince değişebiliyor çünkü

yerimseniben evet ama ince elemek gerekiyor bazıları evlenince değişebiliyor çünkü

huy bakımından kesinlikle haklısınız.körü körünede olmaz tabi.ben eşimin ne tipine ne giyimine (buna takılan çokta) nede maaşına (bunada önem veren çok) önem verdim.sadece insanlığına aşık oldum.ilk önce tabi.ve rabbime bin şükür olsun.çok mutlu bir evliliğim var.3 yıl oldu belki erken dersiniz ama hala sanki dün evlenmiş gibi evin içinde heryerde el ele oturuyoruz.mevlam herkese nasip etsin.

Şuan bi erkek arkadaşımla konuşuyorum yabancı bir kızla tanışmış. Ufak bi tartışma yaptık türk kızları çekilmez tarzında birşey söyledi sinir oldum ama biraz hak verdim.
Biz bayanlar biraz fazla ayrıntılara takılıyoruz sanırım beğenmiyoruz falan böyle yaparak erkeklerden soğuyoruz ve onlarda bizden soğuyor. Gerçi herşey nasip kısmet meselesi. Canım inş. sende gönlüne göre birini bulursun... Şeniz

sizede,görümcemede en kısa zamanda hayırlı bir kısmet nasip olsun ıNŞALLAH.

Bir insan neyse odur arkadasim...yapi olarak cekingen bir insansan öylede kalirsin ...degisemezsin...

Ayrica ben kendi karekterinin zitina olmaya calisan insanlarin daha cok komik bir duruma düstügnü düsünüyorum..

Bende hayatta öyle cilve naz bir hatun degildim... olamadim.ve.olmicamda...cünkü bu benim karekterimde yok...öyle olmaya calismamda zaten yakistiramamki...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…