Arkadaşlar fikirleriniz nedir

canım bence ağır başlı biri olman çok güzel , çünki artık böğle insan bulmak zor..
karşına biri çıksın bak nasıl değişiyorsun ve muhakkak ilişkinin ciddiyetine göre sende az çok cilveli olursun..

karakterini değiştirirsen yapmacık davranmış olursun.
bence olduğun gibi davran ama biraz daha neşeli olmaya çalış.
bunu sadece erkekler için deil genel hayatın için yapmalısın.
kendin için öncelikle...
sonuçta evlendiğin zaman da eşine karşı soğuk davranmaman gerektiğini düşünüyorum.
belki de sevdiğin kişi karşına çıktığında daha sıcak davranırsın.

bir insan ne kadar rol yapabilir ki ?

hem kim demiş her erkeğin mıcık mıcık hatunlardan hoşlandığını ?
bu tarz meselesidir,benim eşim marur ve kendisini ara sıra iten bir kadını sever mesela (buda benim):smiley-cool:
yani her insanın aradığı aynı şey değildir..bunun için tatlı canını hiç sıkma !

ben çok ciddi aır başlı biriyim erkeklere uzağım aslında birisi ile tanışıp evlenmek çok istiyorum ama ve günümüzde erkekler daha cıvıl cıvıl ol istiyo ben yapamıyorum bir erkeğe kur cilve beceremiyorum nasıl olur sizce saçma soru belki ama düşünceleriniz nelerdir?CADIARZU

neyseniz öyle olun.. her erkek cıvıl cıvıl,cilveli birini beğenir ,diye bir şey söyleyemeyiz. bazen erkekler ağırbaşlı ,ciddi,oturaklı tiplerden hoşlanır.

benim bir arkadaşım var, çocuk cıvıl cıvıl, kızı da görsen sopa gibi mi diyim , erkek gibi mi diyim, dişilikten cilveden eser yok. önceleri çok karşı çıktık (ben kızı uzaktan tanıyordum) bununla olamazsın sen diyordum, kız öyle güzel bişi de değil ama çocuk bunun peşinden ayrılmıyor, çocuk da brad pitt değil ama ne bileyim ben yakıştıramıyordum ona, bu kızın nesini beğeniyorsun diyordum o da karakteri hoşuma gidiyor diyordu neyse şimdi nişanlılar ve ben kızı tanıdıkça o kadar sevdim ki. çocuk biraz hovarda hatta şu an çocuğun o kıza layık olmadığını düşünüyorum. yani bunları anlatmamın sebebi öylelerinden hoşlanan da çıkıyor, merak etme.... bu arada bende ağırbaşlı biriyimdir dışardan bakıldığında. ama çok yakın çevremin , ailemin yanında ve de erkek arkadaşımın yanında çok hareketliyimdir.

kendinizi değiştirmeye çalışmayın zaten başaramazsınız
sizi beğenen olduğunuz gibi beğensin
ayrıca erkeklerin çoğu ağırbaşlı kızları tercih erderler evlenmek için.yerimseniben

mihribana katılıyorum ağırbaşlı olmak evlilik niyeti baz alındığında daha çekici gelir çoğu erkeğe..çünkü eşlerini evlendikten sonra kıskanmak istemezler bu sebeple ağırbaşlı kadınları tercih ederler bence sen kilonu da sorun yapıyorsun güven sorunu yaratıyodur bu da ister istemez kaç kilosun

hakkıkaten yapı meselesi ama cidden sevdiğin birisi olunca oyle bir cilve yaparsın kı onu elinde tutmak için neler neler inş hakıında hayırlısı olur:ecrin_bebek:

X