Arkadaşım telefonumu karıştırdı.

VanessaRinki

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2020
790
1.047
dün 8 yıllık lise arkadaşımla buluştuk sürekli sevgilimle ilgili bir şeyler sorup durdu erkek arkadaşım karım olmanı istiyorum falan demişt bana diyor o mesajlar geçrek mi falan işim gücüm yok shop mu yapıcam çok imkansız bir şey mi o kadar.
wcye gittik geldiğimde tüm herkesle olan mesajlarımı okumultu telefonumu şarja takmıştım koyar koymaz hemen alıp okumaya başlamış bana diyor kilidi açık kalmıştı falan açık kalsa bile her şeyimi okuması rahatsız etti.
sürekli her şeyi güzelliğe vuruyor kalçası büyük ve kafede çalışıyor kendini kainatın en güzel kızı zannediyor tek konuştuğu kalça meme büyüklüğü.
sizce sert bir tavır mı takınayım?

Belki Cok guzeldir
Bılemem Sımdı

Yok canım ne gerek var,her arkadaş grubuna gerek bir karakter,her işe burnunu sokan, saygısız,mesafe bilmeyen,kural tanımaz aman yapışın bırakmayın onsuz günler sıkıcı geçer ,kaos lazımsa artık size...... sorduğunuza göre....

Bütün bunları telefonunuzu karıştırınca mı farkettiniz?

E inanmaz tabi. Sürekli kendini aşağı çeken birinin beğenilmesi şaşırtıcı olur

Bu güzel dediğin garson kız mı?
evet,kendisi sürekli benden nemalanmaya çalışıyor ben tiktok çekmeye başlayınca bana edit öğret demeye başladı bana asla hiçbir konuda destek olmaz sadece ben ona vericem o en iyi en gzel olacak her zaman.
üniversite okumadı garson oldu benim gittiğim okulu ezikliyor akşama kadar mahalle kekolarından iltifat almayı başarı sanıyor.
dün sınırı çok aştı o an rezillik çıkmasın diye sadece surat astım ama onun şu an gözümde herhangi bir değeri yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…