Arkadaşım telefonumu karıştırdı.

Telefonunu karıştırması büyük saygisizlik. Kendince senin açığını aramış. Umarım kaşla göz arasi saçma sapan birilerine mesaj falan atmamistir sizi ayırmak için.

Kullandığın operatörün online işlemler sayfasına girip o tarihe ait arama ve mesaj kayıtlarına bir bak. Sevgiline de olay hakkında bilgi ver, durum benim hoşuma gitmedi.

evet sevgilimin bana benim ol yazmasına gerçek mi demesi o kadar saçma ki?
sevgilim bana yat mı aldı neden imkansız olsun böyle bir söz duymak
ilişkimize haddinden fazla burnunu sokuyor

nereden anladınız?
detaylı anlatabilir misiniz
Senin sevilmeni hazmedemiyor. Sana birinin değer vermesine bozuluyor. İçinden ayrılmanı falan bile bekliyodur. Ee sende değer görüp sevildiğinde, sana hava atması zorlaşacak. İyi birşey anşattığında sevgilinle alakalı, olumsuz yorum yapıyodur. Yada oda aa ne kadar güzel demiyordur. Yada kötü bişey anlatsan olayı büyütüyodur. Benim ol diyen birine gerçek mi diyen biri sana onu layık görmüyordur. Kendini üstün görüyor ve yanında ondan zor durumda olan biri görünce bundan besleniyor. Aa ne zor durumda vs diye.

Evet kendini çok güzel buluyor sevgilim gram altın alınca altın kolye alamamış mı falan diyor çok garip en ufak olumlu desteği yok

kilolu olan türk kadınlarının genelinin kalçası büyük zaten dünya güzelliği değil

herkesi kıskanarak ömür geçmez bi konuda sevgilin var diger konuda o yokmuş gibi onu bile adamdan saymıyorsun

Yani sevgilin varmış, diğer mesajlarında kimse sana bakmıyor diye hayiflaniyordun.Cocuk evlenmek bile istemiş seninle.Bu arada bu kafede çalışan kızın vücudu süperdi,onu da kiskanmistin.Simdi koca popolu oldu.Attigin mesajlarda ki bu tutarsızlık niye?

Vücut seneler içinde yerçekimi ile kendini aşağıya çeken yüzde kolda bilumum yerlerde kriter şeklinde gocukler olabilen bir kılıf.Temiz olalım donanımlı olalım hayatı sevelim.Depresif ve dedikoducu ruhu yüzüne vurmuslardan olmayalım .Hiçbir botoks hiçbir estetik içinde yetersizlik olan yada takıntılı yada kıskanç insanda işe yaramaz.O aura enerji diyorlar o frekans hepimizin ne olduğunu ortaya çıkarıyor hayat bazen hatayi hep başkalarında arayanları fena sıkıyor.Ne işiniz var o arkadaşla ne işi var elinde telefonla.Gereksiz arayan geteksizi bulur.Cevrenizi ve iç düşüncelerinizi yenileyin insanlara çok önem veriyorsunuz.

E geçen bu kızı kıskanıyordun sen ne olduda böyle oldu şimdi ayrıca sevgilin olduğu halde neden hala başka erkeklerden ilgi görmeye çalışıyorsun

sevgilimin aldığı hediyeye bile kötü yorum yapıyor ağzından güzel ve destekliyici 1 tane bile cümle çıkmaz.
bana yardımcı olmamak için 40 takla atar ama artık haddini aştı

Arkadaşınız kaç yaşında? Sadece fiziksel özellikleriyle var olmaya çalışması ne kadar acınası.

Arkadaşınız kaç yaşında? Sadece fiziksel özellikleriyle var olmaya çalışması ne kadar acınası.
24 yaşında ve sevgilimle ilgili her şeye muhalefet olur en sonunda da dmlerimi izinsiz kurcalamak gibi ergence bir davranış sergiledi.Sürekli sevgiline güzel kız< yürüse ne tepki verir vs diye acayip sorular aldığı hediyeleri küçümseme vs. milyon tane özelliği var ilk zamanlarda ben yalnızdım sevgili yapınca bir anda kıskançlık krizlerine girmeye başladı.
grubun diğer üyelerine söylediğimde aşırı merak ediyor dediler aşırı merağın ölçüsü izinsiz telefon kurcalamak mı? hadsizlik midir

sürekli kalça muhabbeti yapıyor onun gibi kalçam olmasını isyerdim yalan yok ama bu kadar onu kıskanmak vs aklımdan geçmedi ama o habire yok yemeğim salçalısı vs sürekli pohpohlandığı için kendini manken falan sanıyor
ben genel olarak fiziksel şeylere takığım kuzenimi falan da imreniyorum iltifat açlığı var içimde yalan yok ama bu arkadaşım gibi kıskanç değilim.

Siz neden yaptığını sormadınız mı?

Telefonuna şifre koy. Benimde isyerimde eskiden birisi mesajlarımı okumuştu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…