Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Arkadaşım polenle büyütmüş

arkadaşlar poleni yoğurtla yemek iğrenç bişi.bunu bal ya da reçelle de yiyebilirsinizcokacimcoookben yoğurtla yicem ama.bugün bi ilginçlik yapıp içine acı badem attım parçalar halinde faydalı olur die ama midem bi bulandı bi bulandı anlatamam.siz kendiniz için uygun olanı seçin artık.kalsiyum göğüs gelişiminde onemliymiş ondan yoğurda devam etcem benkaydirigubbakcemile2

sanırım kimse başlamadı polenesenağlama[/QUOTE=
ya polen iyi güzel hoşta benim polene karşı allerjm var acaba yinede bi denesem mi kaş yaparken göz cıkarmayayım kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ben yiyorum kızlar 2 gün oldu zaten bu memişler yüzünden ne bulsam yiyorum kaydirigubbakcemile3

ben yiyorum kızlar 2 gün oldu zaten bu memişler yüzünden ne bulsam yiyorum kaydirigubbakcemile3

ee aqrın falan oluyo mu ? ben yarın alıcam polen ise yaramasa bile deniycem bi polen alcam bide mersin yaqı mssajda devam ins büyücekler kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

bi ay kadar yedim tatlımmmm o başka bi işe yarıyor ama onu söliyimm yani memişi büyütmeye diil :jeyyar: :jeyyar:

ben polen kullandım ama gögüs büyütmek için değil şişmanlamak vitaminlenmek için..bi çay kaşığına koyup bal ile karıştırıp yiyordum..gögüslerime hiç dikkat etmedim ama kilo aldırdığının farkına vardım

ben küçle çemeni karıştırdım suyla yutuyorum...işe yaramazsa polene geçiyim barii..

ben de toz halinde değil, sıvı şeklinde polen var.baya da var.evde duruyordu öyle,birisi hediye getirmişti, o işe yaramaz mı ki? onu yoğurda katsak olmaz mı? kilo aldırıyor mu...

ben polen kullandım ama gögüs büyütmek için değil şişmanlamak vitaminlenmek için..bi çay kaşığına koyup bal ile karıştırıp yiyordum..gögüslerime hiç dikkat etmedim ama kilo aldırdığının farkına vardım
canım harbiden kilo aldırıyomu acaba yaa merak etttim,kilo almak isteyenlerdenimde o yüzden soruyorum.günde ne kadar yiyodun ve açmı tokmu alıyodun bu pöleni cevaplarsan sevinirim.:1rolleyes:

X