Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Arkadaşım polenle büyütmüş

aslında bayağı bi yemişin ha doğrudur valla millet küç le 5 6 cm buyuturken ben yrimde saymıştım.şaşırmam yani:1no2:peki herhangi bi mide rahatsızlığın var mi

• RUH VE SİNİR SİSTEMİ HASTALIKLARINDA POLEN
  • KALP DAMAR HASTALIKLARINDA POLEN
  • SİNDİRİM SİSTEMİ HASTALIKLARINDA POLEN
  • KANSIZLIK VE ZAYIFLIKTA POLEN
  • SOLUNUM SİSTEMİ HASTALIKLARINDA POLEN
  • ŞİŞMANLIKLARDA POLEN
  • PROSTAT HASTALIĞINDA POLEN
  • YAŞLILIK SORUNLARINDA POLEN
  • KISIRLARDA POLEN
  • BEBEK ÇOCUK VE GENÇLERDE POLEN
  • SAÇ DÖKÜLMELERİNDE POLEN
bende kansızlık yüzünden kullanmayı düşünüyordum hatta bu arı sütü polen falan oluyor öyle madem bunada iyi geliyor her türlü kullanırız bizde zararı yokk en azından:nazar:

ya arkadaşlar hani böyle her şeyi deniyoruz işe yaramıo ya o zaman çok üzülüorum ben.yahu kaç zaman oldu bi işe yaramadı.masaj bile sanki artık işe yaramıo gibi geldi.off ya ne kadar şansızım ben bu konudasenağlama

hihoyyyt ya canım bende aynı derttenim araştırmadoğım şey kalmadı bu haplardan alcaktım güvenemedim senin bu polen daha aklıma yattı bunu yoğurda katıp yicekmiyiz? birde nasıl alıcam aktardan tozmu bu aydınlatırsan sevinirim:sm_cool::dance::Saruboceq:

bende heveslendim ama son mesajlar hevesimi kırdılari napacam şimdi? bizdede polen var, bir kaç gün yedim fayda diye, bıraktım keşke devam etseymişim. başlayım bari, ben aslında inaniyorum buna, maden birine faydettiyse demekki gerçekten faydedebilir, yalan söyleyecek değiller ya, ama belkide vucudumuz farklı hepsii belki de ondan. kime ise lahana faydetıyor ama bana faydetmedi...

arkadaslar mesela küçü yogurtla yiyen var bu yanlıs bişey yogurt nasıl pekmezin vitaminini kırıyorsa aynıs ekilde küçünde vitaminini kırar bu yüzden faydası olmaz en iyisi suyla almak ben bi yudum su ile agzımı ıslatıyorum sonra kasıktakiniagzıma alıorum büyük bi yudum su ile yutuyorum tadida o kadar kötü deil bence ama yogurt onun demirininmi ne kırıoyrmus arkadaslar o yüzden yogurt ve pekmezin birilikte yenmesi tavsiye edilmez pekmezde üzümden yapıldıgına göre ayrıca ıspanakla yogurtta tavsiye edilmez ıspanagın vitamimini öldürüomuş

aybegümm yaa şu polen olayını iiice bir anlatrmısınn nasıl yenilcek günde kaç defaa ltfennnn

kızlarrrr benn polenin göğüs büyüttüğünü bilmiodumm ama bendee kansızlık ve kilo almakk için polenli bitkisel macun aldım aktardann buarada 2günde bir çilek yağıyla masaja devam ediorumm buaralarr göğüslerimgerçektenn dolgunlaştıı henüz ölçmedimm biraz daha geçsin öle ölçmeyi düşünüorumm 2 -3 aydırr kremlerr falankullandımm ama busefer belirginleşti gibi hatta çok yakın bi arkımm dedikii göğüslerin belirginleşmişş dedii yani gözle görülür bi dolgunlaşma oldu üst taraflardaa çokazda olsaa bendee devam edeim bariişu macunaa belki onunetkisidrr :KK70:

caramel nedir senin macununun icedrigi acaba?

içinde pek çok pekmez çeşidi ve kara üzümçekirdeği bulunuo ve adındanda anlaşıldıı gibi polen var ama yani işe yararmı bilmiorum gerçekten kimseyi yanıltmak istmeme ben kilo almak iin ve kansızlık içinkullanıorumburdaki konuyu görünce acaba dedimsadece CADIARZU

eee konuyu acan arkadas gelısme ne boyle attın ortaya bı olay varmı bı gelısme sole ona gore kullanırım her kafadan bı ses cıkıyo hepsını uygularsak oo cepte para kalmaz

eee konuyu acan arkadas gelısme ne boyle attın ortaya bı olay varmı bı gelısme sole ona gore kullanırım her kafadan bı ses cıkıyo hepsını uygularsak oo cepte para kalmaz

bencede uzun süredir takip ediyorum uzun zaman önce deneyen arkadaşlar lütfen cvp yazın bizlerde boşuna umutlanmayalım dimi..:1no2::1no2:

X