Arkadaşa gram mı çeyrek mi almalıyım

Neden anlamiyorum
Herkes taktiginin aynisini almaz mi ben mi yanlis biliyorum. Bizim yorede aynisini takmwmak ayip yani
yoo insan is arkadasina takiyor sonra o istem ayriliyor arkadasiyla iliskisi instadan instaya oluyor.
yediginin ictiginin ayri gitmedigi universitedeki arkadasina gidip takiyorsun mesela sonra araya sehirler giriyor senelerce telefonda bile konusmuyorsun.
komsuna takiyorsun tasiniyor habersiz kaliyorsun...
boyle cok insan var. sonra cagirmaya utanirsin düğününe altin istiyor gibi olmasin diye :)
yasin daha gencken koca adayin da yokken bence super mario gibi altin dagitmaya son ver. cok pisman olursun:)
ben hep ona buna takana kadar kendime altin aliyorum. hic zararını görmedim. gidip neşeyle oynuyorum mutlu gunlerinde. bjtti gitti:) bana mi evleniyorlar?
yakinda kendim evlenmeyi düşünüyorum. nikah sonrasi arkadas eglencesi olur muhtemelen düğün yerine. o zaman da davet ederken herkesi tembihleyecegim "kesinlikle hediye yok" diye. bosuna altin borcu altinda ezilemem. dogru duzgun kimseye bir sey takmadim kimse de bana takmasin, gelecek yillarda da rahat edeyim:) akraba ilişkileriyle altin gelir zaten - sonucta akrabaliktan kacis yok

Ben ceyrek takardim, sonucta bir gecmis var galiba emekleride olmus sende.
O taksin yada takmasin ben takardim
saçacak cok parasi olsa takardi. bu devirde para kolay mi kazanılıyor ki geri donmeyecek bes binlik hediye versin yillaridr görüşmediği arkadasina

X