Aralıkta transfer olanlar

Aaa sizin de bugunmuydu test günu allahim cok şükür insallah saglikli bir sekilde devam eder hayirlisiyla kucaginz alirsin transferin kacinci gunu bugun
Aminnn inşallah. Sağlıkla büyür ve kucağıma alırımRabbim hepimize sağlıkla büyümelerini nasip etsin. 12.gün bugün

Kızlar merhaba. 2 aydır transfer olmayı bekliyorum. Bu ay hazırlığa başladık ama rahim adetin 12.günü olmasına rağmen 6 mm den yukarı çıkmadı. Pazartesiye kadar kalınlaşmazsa iptal olacakmış. Siz neler yaptınız bu süreçte?transferde e2 değeri kaç olması gerekiyor bileniniz var mı acaba?

E2 degeri olgun yumurta sayisini gosteriyor benim transferden 3 gun once 1316ydi rahim kalinligi 14du sanirim

E2 degeri olgun yumurta sayisini gosteriyor benim transferden 3 gun once 1316ydi rahim kalinligi 14du sanirim
O zaman ben hiç anlamadım doktorun dediğini. Rahim 6mm E2 878 doktor E2 ye yüksek dedi. bu değer normal sizin dediğinize göre değil mi?
Pazartesi kontrolüm var kalınlık artmazsa iptal dedi 5 günde tahminen ne kadar artar acaba? İnanın sinirlerim bozuldu artık. Bir ay gittim kist hormonlar yüzünden kaldı bu ay başladık böyle oluyor. Her gidişte morali düşüyor insanın.

Evet rahim kalinligi henuz olusmamis ama belki olusabilir henuz vakit var e2 normal hem daha 5 gun varsa daha artar degeriniz

Bu
BuLabilirsem son dr kontrolumun resmini atayim size

Evet rahim kalinligi henuz olusmamis ama belki olusabilir henuz vakit var e2 normal hem daha 5 gun varsa daha artar degeriniz
Inşallah artar modum feci düştü. Doktora da sinir olmaya başladım anlamadığım bir şekilde. Pazartesiye kadar bir ihtimal dedi doktor artarsa yapılacak artmazsa iptal olacakmış.
Bu

BuLabilirsem son dr kontrolumun resmini atayim size
Soruma cevap olursa çok iyi olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…