Aralıkta transfer olanlar

Canjm sana bisey sorcam ben gece mide bulantisindan ve agrisindan hic uyuyamadim seninde bulanip agriyormu erken degilmi henuz cok kotuydum gece
Yok canım hiç midem bulanmadı benim, sadece ara ara basım dönüyor ve midem cayır cayır yanıyor. Bünyeden bünyeye göre değişebilir ama kuzumm, etken ama vücut busekilde tepki veriyor demekki

Yok canım hiç midem bulanmadı benim, sadece ara ara basım dönüyor ve midem cayır cayır yanıyor. Bünyeden bünyeye göre değişebilir ama kuzumm, etken ama vücut busekilde tepki veriyor demekki
Demekki her kadinin farkli oluyor belirtileri gercekten canim

Eklentiler

• 20201222_152703.jpg
    74,3 KB · Görüntüleme: 79
Endometrium yani rahim duvari kalinligim adetin 10. Gunu 12ymis en buyuk yumurta 18 mmmis

Taze transfer mi oldun peki? Transfer öncesi yumurtalar neden bakıldı onu anlayamadım. Benim dondurulmuş olacak yumurtalar hiç bakılmıyor.
Hee anladim simdi benim tazeydi bende sizin kide oyle sanfim kusura bakmayin ama rahim duvarinizin en az 7 mm en fazla 14 mm olmasi yeterli sizinki 6 mm bence kalinlasir daha

Kesinlikle canım, doktor randevusu aldınmı kuzum sen.
Yok canim dun almistim kadini rehin aldim usgde bak lekelenmem var biseymi oldu diye bakayim ama daha gorunmez ki dedi zorla bakittiydim ama tabi daha bisey yok haliyle ayin 30und gitcem ben sen ne zaman gideceksin

Yok canim dun almistim kadini rehin aldim usgde bak lekelenmem var biseymi oldu diye bakayim ama daha gorunmez ki dedi zorla bakittiydim ama tabi daha bisey yok haliyle ayin 30und gitcem ben sen ne zaman gideceksin
Canım perşembeye randevu aldım bende gidiyim bi nolucak bende bilmiyorum, girmişken ilaçlarımı yazdırayım diye gidiyorum aslında birazda.
14. gün vajinada gözüküyormuş sanırım belki bakar

Canım perşembeye randevu aldım bende gidiyim bi nolucak bende bilmiyorum, girmişken ilaçlarımı yazdırayım diye gidiyorum aslında birazda.
14. gün vajinada gözüküyormuş sanırım belki bakar
Yaa gorunuyormuymus beñdemi baķtirsam olcem meraktan bana da haber ver nolur

Hee anladim simdi benim tazeydi bende sizin kide oyle sanfim kusura bakmayin ama rahim duvarinizin en az 7 mm en fazla 14 mm olmasi yeterli sizinki 6 mm bence kalinlasir daha
Yok estağfurullah ne demek. Ay inşallah ya moral olarak çok düştüm pazartesiye yükselse de bir oh çekeceğim. Sonucu negatif yada pozitif bir öğrensek önümüze bakarız en azından.

Yok estağfurullah ne demek. Ay inşallah ya moral olarak çok düştüm pazartesiye yükselse de bir oh çekeceğim. Sonucu negatif yada pozitif bir öğrensek önümüze bakarız en azından.
Yok merak etme kalinlasir o daha 5 gun var ve 6 mm 1 mm kalmis yeterli olmasina ben inaniyorum moralini yüksek tut olacagina inan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…