Aralıkta transfer olanlar

Hayır tek kese görüldü benim. Ama keseyi görene kadar korkyla bekledim. Gerçi değişen bişey yok yine korkuyla bekliyorum🤭Allahın izniyle sağlıkla kucağıma alırım inşallah.
Bu korkuyla bekleme ısı hıc bıtmeyecek sanırım😀🙏saglıkla ınsallah

Merhabalar 31 aralıkta transferim oldu 5. Gün embriyosu Bugün 6. Günüm silik bir çizgi çıktı yada bana öyle geliyor ne zaman kan baktırsam çok heyecan yaptım ayy🎈
Benım de 5.gun sılık cızgım cıkmıstı sonra koyulasarak devam etti.Buna gore hamıle gibi duruyorsunuz😀❤️

Cuma gibi gidicem 3 gün sonra
Hayirlisi insallah kuzum allahim yardimcin olsun inan bende tedirginim cuna gunu randevum ama gunler gecmiyor esime yarin gotur dedim goturmem dedi beni endiselerimi anlamiyor sabretcez ,midem bulanmiyor acaba diyorum bir sikintimi var sadece göguslerim şiş aciyor 😬 korkuyoruz allahim yuzümüzu guldursün umutsuzluga düsürmesin bizleri

Birisi gün gün idrar testi paylaşmıştı. Kacinci sayfadaydı testin sahibi yada hatırlayan var mi?

Eklentiler

• 16099592558278571560211124298841.jpg
    16099592558278571560211124298841.jpg
    71,9 KB · Görüntüleme: 29
Yapılmıştı ya 5.gün embriyosu benim. 31 i transfer 12 si test günüm inşallah olumlu cikar ya sagolasin yinede boş boş umutlanmak istemem valla
Daha once sorfuysam kusura bakma unutkanlik basladi kac gun oldu igne vurulali benim 12-13 gun gecmisti ustunden ilk test yaptigimda

Olsun ya. 24 unde olmusum çatlatma iğnesini benimde geçmiş 14-15 gun
Ooohooo umutlan bence goreceksin bak gun gun koyulasacak ben sabah idrarila bile yapmamistim testleri gozun aydin ilk ben tebrik edeyim seni ❤🥰 ahh ah pozitifi gormekle endiselerimiz bitse keşke kuzum daga cook uzun yolumuz var ablam tadini cikar bu gunlerin cok uykusuz geceler geciriyor insan kan verirsin pozitifmi deger yeterlimi dersin 2 gun sonra 2ye katlanirmi der uyuyamazsin sonra kese icin endiselenirsin sonra bebek,kalp lekemi geldi der bir hoplarsin yerinden allahim bizlere merhamet etsinde kuzularimiza can,kan,nefes,hayat versin ablam hakkinda hayirlisini iyiyi guzeli versin umduguna nail ol insallah hepimiz korkuyoruz allah yar ve yardimcimiz olsun gülüm

Ooohooo umutlan bence goreceksin bak gun gun koyulasacak ben sabah idrarila bile yapmamistim testleri gozun aydin ilk ben tebrik edeyim seni ❤🥰 ahh ah pozitifi gormekle endiselerimiz bitse keşke kuzum daga cook uzun yolumuz var ablam tadini cikar bu gunlerin cok uykusuz geceler geciriyor insan kan verirsin pozitifmi deger yeterlimi dersin 2 gun sonra 2ye katlanirmi der uyuyamazsin sonra kese icin endiselenirsin sonra bebek,kalp lekemi geldi der bir hoplarsin yerinden allahim bizlere merhamet etsinde kuzularimiza can,kan,nefes,hayat versin ablam hakkinda hayirlisini iyiyi guzeli versin umduguna nail ol insallah hepimiz korkuyoruz allah yar ve yardimcimiz olsun gülüm
Ay o heyecanları da yaşarız inşallah. Olsun stresli bir dönemde olsa yasiıcaz gin gün 😊😊🤗insallah olumlu olur. Cok tşk ederim simdiden

Keseler ne zaman görülüyor değişiyordu belki kişiden kişiye öyle mi durum ? Kalp. Atışları da daha sonra heralde benim cift yükleme tedirginim bakalım kısmet

Keseler ne zaman görülüyor değişiyordu belki kişiden kişiye öyle mi durum ? Kalp. Atışları da daha sonra heralde benim cift yükleme tedirginim bakalım kısmet
Ben 11.gun test yaptim ikiye katladi ayin 23uydu doktorum 1 hafta 10 gun sonra kese gormeye git dedi 30unda gittim degerim kacti bilmiyorum bakilmadi gobekten usgde gorundu kese 6 mmdi 4 haftalik dedi dr sonrada 15 gun sonra gel bebegi ve kalp atisini gorelim dedi hatta usg resmimi de buraya atmistim hangi sayfada bilmiyorum ,dayanamadim cumaya randevu aldim burada ayni gunler transfer olan arkadaslarim bebegi gorunce bende gorurum dedim insallah gorurum goremezsem 14une ozeldede randevum var esimle gidicem oda duysun kalbini 😇🤗

Merhabalar 31 aralıkta transferim oldu 5. Gün embriyosu Bugün 6. Günüm silik bir çizgi çıktı yada bana öyle geliyor ne zaman kan baktırsam çok heyecan yaptım ayy🎈
Ben de 6.gün böyleydi. 7.gün dayanamayıp kan testi yaptırdım onda da çıktı. Hayırlı olsun 😍

Ne güzel anlatmışsın valla☺

X