Aralıkta transfer olanlar

Tebrık ederım .Ben de bugun ıkıncı sonucumu aldım sukur guzel.Adet sancısı gbı sancılarım ve kasık agrılarım var sızde de oluyor mu acaba?
Çok teşekkür ederim canım. Benim yılbaşı akşamı çok şiddetli adet sancısı olmuştu. Çok korkmuştum. Şimdi de ara ara oluyor. Gündüz çok birşeyim olmuyor fakat özellikle akşamları adet sancısı oluyor. Kasık ağrısı ve bel ağrısı oluyor.

Çok teşekkür ederim canım. Benim yılbaşı akşamı çok şiddetli adet sancısı olmuştu. Çok korkmuştum. Şimdi de ara ara oluyor. Gündüz çok birşeyim olmuyor fakat özellikle akşamları adet sancısı oluyor. Kasık ağrısı ve bel ağrısı oluyor.
12.gun bugun yaklasık 1 saattır agrıyo korkuyorum ben de dusuyo mu acaba diye🙁halbuki bugun sonucumu aldım artmıstı ıkı kat.

12.gun bugun yaklasık 1 saattır agrıyo korkuyorum ben de dusuyo mu acaba diye🙁halbuki bugun sonucumu aldım artmıstı ıkı kat.
Canım benim de 12.günüm bugün 😊 Benimde devam ediyor bugün doktoruma sordum lekelenme falan var mı diye sordu yok dedim tamam herşey normal görünüyor dedi bana.

Kızlar dün sorunsuz kalp atışı dinledik bu gün sabah keskin bi ağrı oluyordu hemen hastaneye gittik kıpkırmızı baya fazla bakıldı bebek duruyor kalbi atıyor çok korkuyorum ne olduğu belli değil şuan dinleniyorum sadece serumda verildi rabbim korusun dualarınızı esirgemeyin benim için 1 er tane ayetel kursi okurmusunuz ?
Ben bir tane okudum birsey olmaz insallah canim stres yapma icini ferah tut

Bende bursa da pembemavi de yaptirdim
Na sil fiyatlar acaba ??
13.300 kontroller islemler ve ilaclarin ucreti ek islemler icin ayrica fiyatlari var ama ilaclarin bazilarini veriyorlar bazisini da kendim aldim ilk gebelik testine kadar sonrasi yine ayrica ucretli ben nevin hanima gidiyorum memnunum

Canım kese etrafında yada içinde kanama alanı mı oluşmuş? Doktor tam olarak nededi. Bol bol yat dinlen. Dualarım seninle 🤲🏼
Kanama alanı vs yok hiç bir yerde şuanlık sadece kıpkırmızı gelen kanama mevcut bebekte kalp atışında kesesinde bir problem gözükmüyor kanama neyden kaynaklı bilinmiyor

Kanama alanı vs yok hiç bir yerde şuanlık sadece kıpkırmızı gelen kanama mevcut bebekte kalp atışında kesesinde bir problem gözükmüyor kanama neyden kaynaklı bilinmiyor
Sen hiç korkma canım olmaz birşey içini ferah tut olurmu, azalma falan oldumu hiç kanamanda?
tüp bebekte böyle şeyler olabiliyor maalesef kötü düşünmeyelim 💖

Bebekte sıkıntı yokmuş için rahat olsun bazı insanlar öyle kanamalar yaşayabiliyor.

Merhabalar 31 aralıkta transferim oldu 5. Gün embriyosu Bugün 6. Günüm silik bir çizgi çıktı yada bana öyle geliyor ne zaman kan baktırsam çok heyecan yaptım ayy🎈

Eklentiler

• 7F238046-87A9-457E-A8C2-EC996D73A7A7.jpeg
    7F238046-87A9-457E-A8C2-EC996D73A7A7.jpeg
    48,8 KB · Görüntüleme: 51
Merhabalar 31 aralıkta transferim oldu 5. Gün embriyosu Bugün 6. Günüm silik bir çizgi çıktı yada bana öyle geliyor ne zaman kan baktırsam çok heyecan yaptım ayy🎈
Canım hayırlı olsun 😊 Kan için transferden sonra 10.günü bekle bence. Erken kan verirsen bu sefer stres olacaksın sürekli 2 günde bir kan vereceksin.

Gerçek mi acaba ben hiç inanamıyorum aşırı bacak agrım iki bacakta solda batma var ve ayaklarım üşüyor 3 ay geçici menopoz tedavisi oldum böyle üşümek bile garibime gidiyor 9. Gün yapsam mı diyorum eşimin doğum günü ♥️

Gerçek mi acaba ben hiç inanamıyorum aşırı bacak agrım iki bacakta solda batma var ve ayaklarım üşüyor 3 ay geçici menopoz tedavisi oldum böyle üşümek bile garibime gidiyor 9. Gün yapsam mı diyorum eşimin doğum günü ♥️
Benim de 12.günüm bugün ben de hala inanamıyorum. Kalp atışını duymadan içim rahat etmeyecek.
Bu arada bir günden birşey olmaz 9.gün de olabilir tabi 😊 Sağlıkla devamı gelsin inşallah kucağınıza alırsınız 🤲🏻

X