Aralıkta transfer olanlar

Oyy kıyamam sizin bulantilar erken baslamis benim sadece sabahlari nadiren oluyor gecmis olsun ablam
İnsallah insallah ablam valla sorma su bile içemez hale geldim, 5. Haftada bukadar degildi 6. Haftadan itibaren ciddi anlamda yoğunlaştı daha iyi olmaması ablam bosver

İnsallah insallah ablam valla sorma su bile içemez hale geldim, 5. Haftada bukadar degildi 6. Haftadan itibaren ciddi anlamda yoğunlaştı daha iyi olmaması ablam bosver
Haklisin kuzum napalim evlat icin her seye katlancaz sabir gececek bu gunler

Benimde ya gunler gecmiyor kuzum cumaya daha yıllar var ya bugun karnim sanki agirlastigibi gergin birde biraz agri var gibi normsldir umarim bebisimi bir goreydim
Karnımla alakalı hiç gelişme hissetmiyorum ablam ya büyüdümü diye bakıyorum ama yok göbek hep aynı göbek sanki sen şimdi bebişini bi gör rahatla ablam

Karnımla alakalı hiç gelişme hissetmiyorum ablam ya büyüdümü diye bakıyorum ama yok göbek hep aynı göbek sanki sen şimdi bebişini bi gör rahatla ablam
Benim zaten göbek 7 aylik gibi 3 ameliyat 1 düşük 1 negatif deneme 1 pozitif nolcak oldum fil gibi bu gobekten fazla buyumez sanirim boyle giderim doğuma

Benim zaten göbek 7 aylik gibi 3 ameliyat 1 düşük 1 negatif deneme 1 pozitif nolcak oldum fil gibi bu gobekten fazla buyumez sanirim boyle giderim doğuma
Ay alemsin gece gece güldürdün yaaa
Büyür büyür sen bile şaşarsın ablam

Bn soranüs Bursa
Onada iyi diyolar sanki ama bizim prof şahin zeteroglu doktor bursanin eniyisi diyolar yaklaşımı falan güzel de bakalım sonic önemli birde cok hastası var. Sürekli yoğun onun bölümü. Umarım sonuç guzel olur. Kuzenim soranusta yaptırmıştı memnundu oda sizede hayırlısı olur inşallah

Inşallah oldumu kuzeninin yani Bnde memnunum

Ay esim simdiden alay ediyor camiş gibi oldun diye hormon ilaclarindan bieazcık almış olabilirim tani 3 kilo kadar ne var bunda 80 kilo olduysam sanki cok zayiftim önceden hıh
Sağlık önmli boşver =D biz ne hormonlar yükledik kendimize aynen illa kilo bi şekilde verilir

Merhaba tefriciye zincirinde hangi duayı okuyoruz? Beni bilgilendirebilir misiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…