Aralıkta transfer olanlar

Iğne ilaçlardan etkilenen bitek bn miyim göbeğim artk szliyor sağa sola dönüyorum yatarken müthiş bel ağrılarım var

Sağlık ocağında bazı tahlillerimi yaptırmıştım hamile kalırsanız haber verin demişlerdi. Acaba neden istiyorlar bu bilgiyi? Haberiniz var mı acaba, sağlık ocağıyla ilgili yazdığınızı görünce sormak istedim.

Benide eski kayıt olduğum sağlık ocağı aramıştı evlenmızınız diye :)) cocuk var mi dedi yok dedim. Mutlaka haber verim dedi denetlenuyorlarmis ta su kişi gebe niye takip etmiyorsunuz falan oluyormuş belki de ceza ondandır yani. Hemşire de demişti biz nasıl takip edelim kim hamile kim doğurdu insanlar kendisi haber vermeli dedi

Hmmm anladım doğru tabi takibini yapmak zor olmalı. Madem ceza yemesinler haber ederiz inşallah teşekkür ederim yanıtınız için

Iğne ilaçlardan etkilenen bitek bn miyim göbeğim artk szliyor sağa sola dönüyorum yatarken müthiş bel ağrılarım var
Benimde kramp gidiyor 5.günündeyim. kan iğneleri oldum 2 tane göbekten mos mor olmuşlar( hep karnımda bir gaz. Ya gaz çıkarıyorum . Transferden beri cok değişik oldum ya bende bel ağrımda oluyor kalkarken ayağa falan

Çünkü devlet çocugu kayit altina alacak ve igneleri asilari taramasi tahlili falan yani yapilmasi gerekenler icin sizi bilgilendirecekler ayrica bizimde iyiligimiz icin bilgilendiriyorlar bizi

Çünkü devlet çocugu kayit altina alacak ve igneleri asilari taramasi tahlili falan yani yapilmasi gerekenler icin sizi bilgilendirecekler ayrica bizimde iyiligimiz icin bilgilendiriyorlar bizi
Anladım çok iyiymiş teşekkür ederim yanıtınız için

Yani insan midesi bulansın ister mi? Ben istiyorum

Pozitif ya iste ama negatif olan denemede inan hic belirtim yoktu anliyordum ben olumsuz oldugunu tabi herkeste bir olmaz
Maşallah hayırlı olsun benmde 2 negatif denemem var. 3. Denemeye başlıcaz hangi tüp bebek merkezinde yaptrdnz acaba doktorunuz kim. Pozitif olan arkadaşlardan merkez önerisi alablr mym acaba labaratuvar çok iyi olmalı

Kızlar midem çok bulanıyor bugün doktoruma ilaç yazdırdım yarın içmeye başlıcam insallah iyi gelir✔
hiç İyi hissetmiyorum kendimi

Maşallah hayırlı olsun benmde 2 negatif denemem var. 3. Denemeye başlıcaz hangi tüp bebek merkezinde yaptrdnz acaba doktorunuz kim. Pozitif olan arkadaşlardan merkez önerisi alablr mym acaba labaratuvar çok iyi olmalı
Ben bursada yaptırdım acibadem

Antalya gelecek tup bebek merkezi doktorum mete ışıkoğlu tavsiye ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…