Aralıkta transfer olanlar

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. 24 aralık da transfer edildi 5. Gün embriyosu. Dünden beri kahverengi akıntım var ve adet sancısı çekiyorum. Çok korkuyorum sizce normal mi ? Akıntı azaldı ama adet sancısı ara ara bastıyor

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. 24 aralık da transfer edildi 5. Gün embriyosu. Dünden beri kahverengi akıntım var ve adet sancısı çekiyorum. Çok korkuyorum sizce normal mi ? Akıntı azaldı ama adet sancısı ara ara bastıyor
Merhaba hosgeldin canim transferin 7.8.günu bendede lekelenme oldu ve adet agrisida oldu burda cogu arkadasimizin kahve yada pembe lekelenmesi oldu prolutx vur dedi doktorum ve 9.gun kesildi lekelenmem yerlesme lekesi olabilir benimde 5.gun embriyosuydu ve 9.gun test yaptirdi doktorum 111.5 çikti sende istersen pazartesi kan testi yaptir rahatla tedavin hsyirli olsun umarim yerlesme lekesidir seninki de😘🤲

Merhaba hosgeldin canim transferin 7.8.günu bendede lekelenme oldu ve adet agrisida oldu burda cogu arkadasimizin kahve yada pembe lekelenmesi oldu prolutx vur dedi doktorum ve 9.gun kesildi lekelenmem yerlesme lekesi olabilir benimde 5.gun embriyosuydu ve 9.gun test yaptirdi doktorum 111.5 çikti sende istersen pazartesi kan testi yaptir rahatla tedavin hsyirli olsun umarim yerlesme lekesidir seninki de😘🤲

çok teşekkür ederim cevap için 🥰 Rabbim sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin. Pazartesi test yaptıracağım inşallah dediğiniz gibi yerleşme lekesidir. Prolutex hergün vuruyorum bende.

A
çok teşekkür ederim cevap için 🥰 Rabbim sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin. Pazartesi test yaptıracağım inşallah dediğiniz gibi yerleşme lekesidir. Prolutex hergün vuruyorum bende.
Min insallah pozitifi gorursünüz ve hayirlisiyla meleginiz size sımsıkı tutunur amiiiin 🥰

Kızlar iyi akşamlar hepinize bi 10 gün önce yazmıştım burdan tedaviye başlıyorum süreci size de anlatırım diye ilk kontrolde 6 yumurta görmüştü doktorum gonalf 450 ve cetrodite iğne verdi iğneleri 8 gün kullanıp 9. Gün çatlatma iğnesi yaptım ve bu süre içerisinde yediklerime mümkün olduğunca dikkat etmeye çalıştım her gün nar suyu (doktorumun tavsiyesi) taze sıkılmış portakal suyu avokado ceviz muz ananas tükettim ayrıca her sabah bal çörek otu tarçın, zeytinyağında bekletilmiş incir ve bal polen propolis tükettim doktorum yumurtalarımın çok güzel geliştiğini rahim iç duvarımın çok iyi kalınlaştığını söyledi ve bugün 12 yumurta toplandı. Yumurta toplama işleminden sonra herhangi bi kanamam olmadı ama bi kaç saat gerçekten ciddi anlamda ağrım oldu şu an sadece hafif bi karın ağrım var ve idrara sık çıkıyorum opu işlemi ile bi ilgisi var mı bilmiyorum. Doktorum pazartesi bizi arayıp embriyolar hakkında bilgi vereceklerini ve bi aksilik çıkmazsa önümüzdeki Perşembe transfer işleminin gerçekleşeceğini söyledi. Dualarınızı eksik etmeyin kızlar, Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun 🙏

Kizlar bugun 15.gunum pembe akintim basladi bu kadar gec yerlesme olur mu ki gerci benim beta degerimde dusuktu 11.gun28 14.gun 82 gec tutunmadan dolayi olabilir mi acaba

Kızlar merhaba bugün 12. Günümdü dayanamadım sabah test yaptım ama çok net bir tek çizgi. Çok üzgünüm yarın kanda değişir mi bilmiyorum ☹️

Herkese merhaba, 27 aralikta 2tane 5.gun embriyosu transferi oldum. Bugun 7. Gunum. E2 ve p4 testi istediler. E2 degerim 1070 p4 ise 12.1. Bunlar bir ipucu verir mi? en erken idrar testi veya beta hcg ne zaman baktirmaliyim sizce? 🙏

Kizlar benimde beta degerim
11.gün 28
14.gun 82
sizce nasil doktor 28 de iyi demisti ama 82 de daha yuksek olmasi gerek dedi sevinemedim kimyasal olabilirmis
Benim 11. Gün 330 du cnm dahada tekrarlatmadılar 15 gün sonra ultrason a çağırdılar

Çok kişi lekelenme yasamış girmediğimden beri, hemen bi özet geçiyim kızlar.
transferimin 5. Günü kahvemsi lekelenmem oldu kumtanesi kadar. Daha sonra Aralık 28 de oldu, ve tekrar 2 gün önce lekelenmem oldu. Doktoruma özellikle sordum🧐
Bunlar hamilelikte beklenen şeylermiş, panik yapılacak hiçbirşey yokmuş. Adet tarzı kanamanız olmadıgı müddetçe normal karşılanıyor. Maalesef bazı kadınlar hamileliği süresinde butür lekelenmeler ara ara yasayabilirlermiş. Tutunmadı diye daha çok stres yapmayın 🌼💖

Çok kişi lekelenme yasamış girmediğimden beri, hemen bi özet geçiyim kızlar.
transferimin 5. Günü kahvemsi lekelenmem oldu kumtanesi kadar. Daha sonra Aralık 28 de oldu, ve tekrar 2 gün önce lekelenmem oldu. Doktoruma özellikle sordum🧐
Bunlar hamilelikte beklenen şeylermiş, panik yapılacak hiçbirşey yokmuş. Adet tarzı kanamanız olmadıgı müddetçe normal karşılanıyor. Maalesef bazı kadınlar hamileliği süresinde butür lekelenmeler ara ara yasayabilirlermiş. Tutunmadı diye daha çok stres yapmayın 🌼💖

peki hala belin ağrıyormu
Kadıklarında batmalar devam ediyormu ?

Kizlar benim akintim kirmizi kanamaya dondu dusuk oluyor galiba dr progestan igne verdi yaptirdim ama pek umitli degilim nasipte yokmus demek ki

Kizlar benim akintim kirmizi kanamaya dondu dusuk oluyor galiba dr progestan igne verdi yaptirdim ama pek umitli degilim nasipte yokmus demek ki
Biz ne kadar çabalasak da nasiplen ötesi olmuyor. Allahım ne olmaz denilenleri olduruyor. Belki bişey olmaz bebeğine

Merhaba umarım bebeğine bir şey olmaz. Kanda pıhtılaşma testi yaptırdınız mı hiç

X