Aralıkta transfer olanlar

1 ay dinlenme az mı o halde

Herkese merhaba Bende 25 Aralık'ta transfer oldum. Beklemek çok zor. Boşta kaldıkça buraya girip belirti yaşayanları okuyup duruyorum Birçok arkadaşın belirtileri gibi belirtiler yaşıyorum ama ilaçlardan olabilir diye düşünüyorum. Transferin 5.gününden itibaren yani dünden beri adet ağrılarım başladı. Belim koptu kopucak sanki İnşallah pazartesi günü güzel bir haber alırım

Herkese merhaba. Mayıs ayından beri tüp bebekle uğraşıyorum. 3.transferimi 21 aralıkta yaptırdım. Hiç umudum yok bakalım ne olacak
Mer
Meraba aynı gün transfer olmştk sonç neidr baktrdnz mı Bn erken gebelik testi aldım yarın yapıcam çıkar mı acaba

Merhaba kızlar,benim de transferim inşallah haftaya Çarşamba günü.(ikinci transfer) doktorunuz size hangi ilaçları yazdı? Bn şu an progestan dex 25+ progestan fitil , estrofem ve balik yağı kullanıyorum

hoş geldin aramıza
tedavi boyunca adet ağrısı gibi ağrılar gaz sancıları hafif ishaller oluyor korkma
kanama olmadıkça endişe etme...
inşallah pozitif haberini verirsin burdan hepimize

hoş geldin aramıza
tedavi boyunca adet ağrısı gibi ağrılar gaz sancıları hafif ishaller oluyor korkma
kanama olmadıkça endişe etme...
inşallah pozitif haberini verirsin burdan hepimize
Hoşbuldum Henüz lekelenme veya kanama olmadı. Gaz sancısı evet karnım ağrıyor sürekli ama ishal değilde kabız oldum ben transferden sonra Hergün 2 tane activia probiyotik shot içiyorum.
Birde kullandığım ilaçlar iştahımı açtı buradan birçoğunuzun iletisini okudum fakat kimse kortizon kullanmıyor sanırım benim doktorum prednol diye bir ilaç verdi bana.

Prednol bende kullandım ama opudan sonra kullandım 4 tane sadece

Yok yapmadım 10. Gün bugün eşim iizin vermiyo test yapmama 4 ocakta yap demişti doktor onu bekliycez göğüslerim deki ağrı geçti korkuyorum adet Olcam dihe
doktor bıze 10. gün cıkar 2 ocak ve 4 ocakta artısını takıp et demıstı bende bugun gıdecm teste allah nasıp ederse.
beklememk cok zor hele benım gıbı dyaanamayıp evde kaset test yaptım negatıf gordum sımdı bende ıyıce bı korku var
yapmamak en ıyisi ve en garantı kan testı
bendede hıc belırtı olmadı 9. gün yanı dun biraz jasık agrım bel agrım oldu bır kac kez o kadar gogus hassasıyetı ılaclardan dolayo oluyordu zaten artık nasıp kısmet ne dıyeyım valla dua edıyorum bolbol

İnşallah pozitif çıkar canım duam seninle gerçekten beklemek çok zor agliycam sabrsizliktan

Merhaba kızlar,benim de transferim inşallah haftaya Çarşamba günü.(ikinci transfer) doktorunuz size hangi ilaçları yazdı? Bn şu an progestan dex 25+ progestan fitil , estrofem ve balik yağı kullanıyorum
İkinci transfer dondurulmuş embriyo mu?

Böyle söyleme olacagina inan tup bebege basladigin ay benim kürü dene ben faydasini gordum sende goreceksin toparlan allah verecegi zamani bilir
Hazırladığımız bal çörekotunu dolapta mı yoksa oda sıcaklığında mı muhafaza ettiniz

Her dk test atılıp duruyor acaba çocuk gelişimi kitabı okudunuz mu? Çocuğa baıırılınca nasıl travma oluşuyor? İki çocuk arası süre? Birşey öğretirken bağırmamak? Hatalarında hangi dil kullanılacak? Erkekse çocuk sen erkeksin diyip ilerde potansiyel katil olarak büyütmemek? Okutuyorum adı altına bloktan bölümleri okumamak? Tuvalet eğitimi verirken korkutursanız çocuğunuzun cimri ve kontrol manyağı olacağını? Şiddeti öğreneceği kelimeleri kullanmamalı? Tehdit etmemeyi? Korkutmamayı? Vurmamayı? Hayvan sevgisi aşılamayı? Önünde tartışmalayı? Her işi kendiniz yapıp öğretmeyi sonrada kızmamayı? Bunları okudunuz mu hanım efendi öğrendiniz mi çocuk nasıl gelişir? Eğer annem biliyor eski usül derseniz kusura bakmayın eski nesilin pisliğini topluyoruz halen erkekleri kral gibi yetiştiren şuan onların yetiştirdikleri her gün kadın öldürüyor yada işsiz mesleksiz ler, kadınlar ise kocam olsun diye ilk bulduklarına yapışıp, kayın valide sorunsalı diye başlık açıp duruyor? Kızlarınızı güçlü erkeklerinde merhametli oğlunuza tapmadan yetiştirin. Şimdi çişinizi izleyeceğiniz önce hayvan sevgisi olan, her işini kendi halleden, dxmeslek sahibi olacak çocukken azarlanmamış, ilgisiz bırakılmalı, kardeşleriyle ilgilenen annesinin stres topu olmamış yetişkin uzman kitapları okuyarak büyütülmüş bir evlat yetiştirin, merak etmeyin sperm bolca var ama olgun ruh sağlığı birey sizler ve eskiler gibi aşk meyvesi değilde 70 senelik bir can olarak görülmeli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…