Aralıkta transfer olanlar

Bende de durum aynı.. 2.deneme tuttu gibi. Bak tuttu gibi diyorum çünkü hep bi tedirginlik var negatif göre göre pozitife inanamaz oldum. 1 ve 2 arasındaki farkı söyleyeyim belki yardımcı olur. İlkinde hastamz vardı refakat ediyordum dinlenemiyordum. Çalışıyordum ama masa başıydı. Hastamız ağırdı çok üzülüyordum. İş stresi bir yandan ve tempolu hayat... eşimle gerilmeye başlamıştık çünkü bu süreç bence evliliği de çok sınıyor. Ve sonuç kocaman bi HİÇ. Burda şey çok okudum kafanızı dağıtın çocuğu düşününce olmuyor. Ohh diyodum kafam o kadar dağnık ki çocuk düşünmeye vaktim olmuyor. O iş öyle değil bence... bu kez evden çalışıyorum pandemi saolsun. Bol bol ayağmı uzatıp dinlenme fırsatım oldu. Stres yapacak hiçbişy yoktu ve ilk günden beri bebişi düşündüm ama stres yapmadım tabi. Basit ama düzenli beslendim. Kahve dahi içmedim ki kahve bağımlısıyım. Belirti aramadım. Çünkü kullandığmız ilaçlar göğüsleri de şişiriyor, bel ağrısı da yapıyor, kasıklarda kramp da yapıyor. Çok meraklıyım 20 tane kaset test aldım. 4.günden itibaren hergün yaptım. Kafama takmaktansa baktım. Akıntım oldu üzüldüm buraya yazdm buradaki melek anne adayları moral verdiler destek oldular yerleşmedir diye o stresi de öyle savdım. Bugün doktorum artık sevinebilirsin dedi ve kontrol için tarih verdi. İnanamıyorum ama gerçek. Şimdi tedirginim ama umutluyum... demem o ki kendini iyi hissettiğinde 2.tedavine başla. Bolca dinlen ve kafana bebişten başka hiçbişy takma sadece 10 gün. sonrası sağlık sorunu yoksa, olur hayırlısıyla 🥰
İnan ki beslenmeme o kadar dikkat ettim ki 3 gün yattım devamlı sonra yine çok dikkat ettim hep evdeydim bende uzaktan eğitim oldugu için öğretmenim. Ananas avakado kabakçekirdeği badem ceviz. Hergün dilinde dualar. Ama olmayınca olmuyor işte.

İnan ki beslenmeme o kadar dikkat ettim ki 3 gün yattım devamlı sonra yine çok dikkat ettim hep evdeydim bende uzaktan eğitim oldugu için öğretmenim. Ananas avakado kabakçekirdeği badem ceviz. Hergün dilinde dualar. Ama olmayınca olmuyor işte.
İşte ben bu kez o saydıklarının hiçbirini tüketmedim🙈 çok sıradan kahvaltı yaptım meyve yedim öyle portakal mandalina flan işte akşam da rutin yurdum akşam yemekleri.. öğlenleri süt ve bisküvi yedim😅 sürekli yatmak da iyi değilmiş. Bebişe taze kan gitmesi için yarım saatte 1 saatte bir kalkıp odadan odaya turladım. Ben çok hareketli biriyim normalde. Haldır huldur iş yaparım. Kendimi kaybedeceğim işlere girmedim bu kez. Süpürmedim mesela. Ev süpürme olayı da riskli hareketmiş. Ağır değil bu ya diyip taşıdığm hiçbişeyi kaldırmadım ve yüksek biryerlere uzanmadım. Bir de dua demişken 4444tefriciye zinciri yaptık eminim onun da faydası oldu. Çünkü Allah bişy olsun istiyorsa doğru davranabilmen için de sebep yaratıyor. Çok bilmişlik yapmak istemem sadece olanı anlattım. 4 senedir herkes nasıl oluyor da olduruyor diye çok merak ediyordum. 10-15 senelik yazılanları bile okudum bu forumda... nasıl tutunduklarını okuduğm bebeler liseye gidiyor şimdi 🤣

Kizlar selam nasilsiniz ? Bende yarın transfer olucam kısmetse. Acılı mi işlem? Çok heyecanliyim. En son 3 yumurta döllenmiş olarak duruyordu yarın daha net bilgi verilicekmis
su içme olayını çok abartma 1 lt yolda giderken yavaş yavaş içsen yetiyor. sonra çok sıkışınca stres oluyorsun. transferden sonra da çişimi tutcxam diye stres yapma. sürgü iste hemşireden utanma yap sürgüye. amaç kasılmadan stres yapmadan rahat yatmak transfer sonrası. hadi hakkında hayırlısı inşallah emeklerin duaların karşılığını bulur sende buraya pozitifim diye yazarsın. :dua:

Bende de durum aynı.. 2.deneme tuttu gibi. Bak tuttu gibi diyorum çünkü hep bi tedirginlik var negatif göre göre pozitife inanamaz oldum. 1 ve 2 arasındaki farkı söyleyeyim belki yardımcı olur. İlkinde hastamz vardı refakat ediyordum dinlenemiyordum. Çalışıyordum ama masa başıydı. Hastamız ağırdı çok üzülüyordum. İş stresi bir yandan ve tempolu hayat... eşimle gerilmeye başlamıştık çünkü bu süreç bence evliliği de çok sınıyor. Ve sonuç kocaman bi HİÇ. Burda şey çok okudum kafanızı dağıtın çocuğu düşününce olmuyor. Ohh diyodum kafam o kadar dağnık ki çocuk düşünmeye vaktim olmuyor. O iş öyle değil bence... bu kez evden çalışıyorum pandemi saolsun. Bol bol ayağmı uzatıp dinlenme fırsatım oldu. Stres yapacak hiçbişy yoktu ve ilk günden beri bebişi düşündüm ama stres yapmadım tabi. Basit ama düzenli beslendim. Kahve dahi içmedim ki kahve bağımlısıyım. Belirti aramadım. Çünkü kullandığmız ilaçlar göğüsleri de şişiriyor, bel ağrısı da yapıyor, kasıklarda kramp da yapıyor. Çok meraklıyım 20 tane kaset test aldım. 4.günden itibaren hergün yaptım. Kafama takmaktansa baktım. Akıntım oldu üzüldüm buraya yazdm buradaki melek anne adayları moral verdiler destek oldular yerleşmedir diye o stresi de öyle savdım. Bugün doktorum artık sevinebilirsin dedi ve kontrol için tarih verdi. İnanamıyorum ama gerçek. Şimdi tedirginim ama umutluyum... demem o ki kendini iyi hissettiğinde 2.tedavine başla. Bolca dinlen ve kafana bebişten başka hiçbişy takma sadece 10 gün. sonrası sağlık sorunu yoksa, olur hayırlısıyla 🥰
Kuzum gozun aydin sadece keseyimi gordun kac mm olmus

Evet malesef degilmis 6mmdi kese gobekten bakti belki bebiste gorunurdu vajinal baksaydi ama gobekten gorunce bakmadi 15 gun sonra gel kalbinide duy bebegide gor dedi
15 gün mü 🤦🏻‍♀️ Çokmuş! Heryerde 5 haftalık kalp atışı duyuluyor yazıyor çok heveslenmiştim... neyse sağlıklı olsun herşey normal olsun yeter ki de beklersin 15 güncük🥰

15 gün mü 🤦🏻‍♀️ Çokmuş! Heryerde 5 haftalık kalp atışı duyuluyor yazıyor çok heveslenmiştim... neyse sağlıklı olsun herşey normal olsun yeter ki de beklersin 15 güncük🥰
Herkesi 15 gun sonraya cagirmislar demekki 6-7 haftalikken duyuluyor kalp olsun caniim bekleriz nolcak 😃

Hafif bir kahvaltı edip transfer icin gelebilirsiniz dedi hemşire. Deneyimlerinize ve dualarınıza ihtiyacım var. 🤲🤲🤲siz neler yaşadınız acı hissettiniz mi 2021 iyi haberlerde olmak dileğiyle

Hic olumsuzluga dusme canim bak ben 10 yillik evliyim 3 negatifle sonuclanan asilama 2 negatif tup bebek 1 dondurulmus transfer yapildi o tuttu ilk gebeligimdi gecen yil 31 aralik ta dustu 6 haftalikti tekrar denedim bakalim hayirlisi olur insallah sonuc bekliyorum bende cok zor bi surec ama rabbim ol dedikten sonra ne yaparsak bos gitmedigim ebe kullanmadigim kür ot kalmadi ama nasip gerisi boş dondurulmusta sans daha fazla demisti bana doktorum rahim dinlendigi icin
Gerçekten çok zor. Ne zaman belli oluyor sonucunuz inşallah olumlu olur. Peki kaç ay rahim dinlendirme yaptınız . Bende bugün görüştüm doktorumla dondurulmuşta şans aynı ya da az daha yüksek oluyor kesin bir şey yok dedi

Ağrısız bi işlem canım korkma.
insanı en çok zorlayan çiş tutmaya çalışmak. Sen çişini tutuyorsun üstten usg ile baskı yapıyorlar ayyy mahvolmuştum ya. İdrara iyice sıkışık olman çok önemli, net görebilsinler rahim duvarını canım
Inşallah hayirlisi ile biter yarın 🤲🤲

Birde bekleme süresi var 12 gün Allah her isteyene nasip etsin inşallah ya. Bu tedavi beni yordu kızlar. Ilk denemem ama hem yorucu hem umud vadediyor inşallah olumlu olur .psikolojim yoksa bir süre değişecek gibi 😪😪

Birde bekleme süresi var 12 gün Allah her isteyene nasip etsin inşallah ya. Bu tedavi beni yordu kızlar. Ilk denemem ama hem yorucu hem umud vadediyor inşallah olumlu olur .psikolojim yoksa bir süre değişecek gibi 😪😪
Aaa bastan havlu attın sen dur bakalim bu enerjiyle isin zor kendine gel kuzuum noluyor olacak inan dua et bol bol 🥰

Hafif bir kahvaltı edip transfer icin gelebilirsiniz dedi hemşire. Deneyimlerinize ve dualarınıza ihtiyacım var. 🤲🤲🤲siz neler yaşadınız acı hissettiniz mi 2021 iyi haberlerde olmak dileğiyle
Ben ilk defa transfer oldun biraz korku biraz stress oldu tabi.. ama can yakan bir durum yok yarım litre su içtim ben ama yavaş yavaş içtim gayet iyi dedi dr. Kendini rahat bırakman lazım

Çok teşekkürler. Ama 2-3 gündür kendimi çok hırpaladım ağla ağla artık tükendim gibi. İsyan etmek istemiyorum. Rabbim vermiyorsa vardır bir bildiği. Ama 3 aşılama 1 tüp bebek tedavisi negatif. Bulduğum duyduğum her şeyi denemeye çalışıyorum. Hayırlısıyla olsun hayırlı değilse olmasın dedim. Ama yine de üzülüyorum elimde değil.
Çok üzüldüm.O kadar iyi anlıyorum ki hislerinizi. Ne desem boş. Allah tekrarını yaşatmasın inşallah 🙏

Gerçekten çok zor. Ne zaman belli oluyor sonucunuz inşallah olumlu olur. Peki kaç ay rahim dinlendirme yaptınız . Bende bugün görüştüm doktorumla dondurulmuşta şans aynı ya da az daha yüksek oluyor kesin bir şey yok
Normalde yarindi ama cumartesi çağırdı doktor ilacim o gun bitecek eger gebelik varsa tekrar yazalim bosa almayin dedi 3 ay dinlendirildi aslinda ertesi ay olacakti ama bende rahim inceligi var 1 ay oyuzden ertelendi ertesi ayda hormon degerlerimden dolayi son anda ertelendi 3.ay transfer yapildi aslinda doktorlar da celisiyo birinin dedigine digeri yok oyle bisey diyor benim. Doktorumda dondurulmusun tutma ihtimali daha yuksek rahim dinleniyo demisti
Gerçekten çok zor. Ne zaman belli oluyor sonucunuz inşallah olumlu olur. Peki kaç ay rahim dinlendirme yaptınız . Bende bugün görüştüm doktorumla dondurulmuşta şans aynı ya da az daha yüksek oluyor kesin bir şey yok dedi

X