Aralıkta transfer olanlar

İnşallah inşallah insanın tanımadığı biri dua edince iyi hissettim. Yarın test yaptıracagım nolur dua edin. Rabbim yuzumuzu güldürsün hepimizin
Amiin canim benim 2.tedavimde gordum ben pozitifi kimse yilmasin lutfen her şeyin bir zamani var sabir ve dua lütfen hayirlisi olsun hepimizin hakkinda allah sana hayirli evlat nasip etsin canim yaradan gorüyor sabrimizi mukafatini elbet verecektir yüce allah

Yerleşmedir o bence, dün akşam bende de aynısı oldu. Hiç telaş yapma merak etme bişi olmaz dualarım sizlerle

Hayırlı olsun canım ınsallah pozıtıf bebıs haberleri alırız
Yanı bu belirti min olmaması beni kuskulandırıyor 5. Gun embriyosu benımki. Persembe gunu kan verecem evde test yapma bence garanti olsun kan testi daha mantıklı

Benimde kahverengi baya açık sütlü kahve gibi leke gelmiş şuanda da kasıklarıdma gaz sancıdı gibi belimde ağrı var korkuyorum kanamaya sebep olmaz dimi

Benm de 3. Gün embriyosu ya perşembe günü versem olur mu acaba Bi gün önce benim de inşallah tutunmştr canım
Su gbi akıntım gelio ya benm Bi de kasık ağrm var ara ara siizn nasıl var mı bekrgn Bi belrti

Benm de 3. Gün embriyosu ya perşembe günü versem olur mu acaba Bi gün önce benim de inşallah tutunmştr canım
Su gbi akıntım gelio ya benm Bi de kasık ağrm var ara ara siizn nasıl var mı bekrgn Bi belrti
1 gun once versende sonuc pozitifse testte coktan gorunur 10.gun bile yaptirsan cikardi sonuc hayirlisi olsun canim

Bende sıfır belırtı tık yok.
Test tarihin kac dedilerse o tarihte yapılmalı bence hadı olsun 2 gun oncesı yapılmalı onun haricinde hıc bısey garanti olmuyor yıne gidip o gun kan vermek gerekiyor bos yere yiyip bitiriyoruz kendimizi valla

Haklısın canım sabretcez napalım geçsin gtsn şu zaman..

Benimde kahverengi baya açık sütlü kahve gibi leke gelmiş şuanda da kasıklarıdma gaz sancıdı gibi belimde ağrı var korkuyorum kanamaya sebep olmaz dimi
Olmaz canım merak etme açık kırmızı açık pembemsi gelirse de panik yapma yerleşme kanaması o. Aynısını dün yaşadım canım. Duş falan alma takip et bol su iç uzan canım

Amin insallah allah razi olsun burdaki herkes guzel sonuclar alir insallahh

Olmaz canım merak etme açık kırmızı açık pembemsi gelirse de panik yapma yerleşme kanaması o. Aynısını dün yaşadım canım. Duş falan alma takip et bol su iç uzan canım
Transferin 8.’günü olmuştu aynısı yine oldu anlamadım valla çok belim ağrıyo bacağıma vuruyo şuan ara ara kasığıma batöa giriyo normaldir inşallah

Kızlar 21 inde transfer oldm bgn 8. Gün kasıklarm şiş gbi sanki patlıcak bi de su gbi akıntım gelio normal mi sizce
Tutunmuş olabilir benmde belirtilerimden biri o su gibi akıntı baya baya geliyordu fitil haricinde fitl beyaz tortuluydu ama su gibi gelen ap ayrı bişiydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…