Aralıkta transfer olanlar

Herkese merhaba
Kizlar bende 19 aralikta transfer oldum.
3.embriyosu 2 tane transfer edildi. Cok heyecanliyim ne dusunucegimi sasirmis vaziyetteyim. Evde 10.gün idrar testi yaptım ama bişey çıkmadı doktorum iki gün sonra kan vermemi söyledi.
Karnıma arada adet ağrısı geliyor sonra gidiyor ara ara oluyo bu. İlk 2-3 gün ayaklarım çok üşümüştü. Başkada bir belirtim yok kanamam olmadı. Akıntım benimde çok oluyor progestan fitilden kaynaklı heralde oda

Benim de diğer iki negatif transferimin aksine bu sefer hiç leke kanamam vs olmadı. Belim kasıklarım ağrıdı hep bu sefer, ve şükür pozitif darısı size inşallah

Aynı ben valla

Aynı gün transfer olmusuz inşalllah tutunmuştur bende çok tedirginim regl olacakmısım gibi sanki
Inşallah tutunmştur canım ya bgn kaısk ağrım var çok ama lekelenme olurmş bazısınfa o yok bilmiyoruz oldu mu olmadı mı çok zor sabretmek inşallah olmştr canım bebişler bizimledir

Hosgeldin tedavin hayirli olsun canim allah gonlunun muradini versin insallah belirti olmadan pozitifi goren arkadasimiz cok oldu burda

Kanaman nasıl canım hangi renk. Aynısını dün ben yaşadım ölüyordun korkudan şükür kesildi 3 saat sonra hemen.
Ne pembe ne kırmızı zaten Dr gittim kese gördük bir diğeri çok az gelişmiş dedi bakalım salı tekrar gidecem inşallah sorun yoktur kasıklarım ağrıyor ara ara sonra geçiyor adet sancisi gibi dua edin ne olur

Bugünde göbek deliği çevresinde batma oluyor ve gece rahim kasılması oldu kasılma iyi değil diye biliyorum bugünde buna taktik Allah sonumuzu hayır eylesinn
Öyle düşünmeyin batmalar kasmalar sancılar hepsi oluyor anlık geçiyor.. kolay değil vücut yeni bir can beslemeye hazırlanıyır rahim büyüyor falan çok normal Takmayın lütfen herkeste aynı olmuyor .. bende olmadı çoğu şey teste kadar.. bebek 5-6 haftalık olunca belirtiler başlıyor

Ben de olmadı lekelenme çoğunda olmuş..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…