Aralıkta transfer olanlar

Kızlar alttan muayne edecekler kese için hazırlıklı gidin, zira ben dün panikle gittiğim için hiç hazırlıklı gidemedim

Merhaba kızlar bende 21 aralıkta transfer oldum 31 Aralık test günüm ama adet olacakmısım gibi sancılarım oluyor,çok tedirginim duanızda bana da yer verir misiniz ?
Hamilelik belirtisiyle adet belirtisi aynı zatenz, hiç panik yapmayın. Bugün kan testi yaptırsanız sonucu net olarak almış olursunuz kana geçmiştir insallah mucizeniz sizinledir

Inşallah sizde şu an Bi belirti filn var mı acaba
Merhaba. Benim bugün kanamam oldu herhangi bir kasık ağrısı batma ya da başka bişey yaşamadım. Geçende mesajda demiştim hiçbir belirtim yok diye o belirti geldi buldu bugün. Çok korktum. 8.gündü bugün test yaptırdım hemen gidip sonucum pozitif ama malesef 4 başarısız hamilelikte sonra sevinemiyorum bile. Çünkü ben kanamalarla öğreniyorum pozitif olduğumu. İnşallah bunun da sonucu diğerlerine benzemez. Aynı gün transfer olmuştuk ya oyuzden yazıyorum sana da. Belki sen yaptırsan seninde belli olur.

Amin yarabbimmmmmm aminnn çok korkuyorum

bende de hıc belırtı yok malesef ınsan suphe duyuyor ıster ıstemez benmde 5 gun embrıyosu 21 aralıkta transfer oldum . hiç idrarda gebelık testı falan yaptırdınız mı
Bn de 21 inde transfer oldum ca ın
Yaa çok sevindim inşallah sizinle olur 9 ay boyunca, kaçıncı gündü embriyonz peki bnm 3 tü yaa bnm hiç belrti yok bilmiorum olmadığını düşünüyorum artık bnm de ilk denemem ama bizim sperm sorunumuz var eşimde tesede bulundu ve 2 tüp kaldı son 2 şansmz var yani bgn de çok kasık ağrım Var ama çok korkuom erken gebelik testi aldm perşembe sabahı yapayım diorum orda çııkar mı acaba o gün kan vereyşm olmadı kanda çıkar o zaman

Kızlar 21 inde transfer oldm bgn 8. Gün kasıklarm şiş gbi sanki patlıcak bi de su gbi akıntım gelio normal mi sizce

Benim transferde 19 Aralıktı. 10. Gündeyim deliriciiiim şimdiye kadar 3-4 gece aşırı terlemem oldu ve 2-3 kere bacaklarım ve kasıklarım çok az sızladı. O kadar ilaç alıyoruzki bunlar çok normal geliyor. Ayrıca genelde gazım var ama stresten olabilir gibi geliyor. Kan, akıntı falan hiç gelmedi bende nerdeyse çoğu insanda olmuş anlaşılan..Perşembe kanda bakıncaya kadar sabırla beklicez. Bunun dışında gerçekten hiç bir his yok , nötr

Var olmazmi 4.gün karnimin icine bisey cekiliyordu ve sabaha kadar baldirlarimdan asagiya kadar agridi 7.gun gece once pembe leke geldi ertesi gun kahverengine dondu simdi azaldi prolurex kullandirdi doktorum ve belim agridi ayrica adet agrim old
Kızlar 21 inde transfer oldm bgn 8. Gün kasıklarm şiş gbi sanki patlıcak bi de su gbi akıntım gelio normal mi sizce
Aynı gün transfer olmusuz inşalllah tutunmuştur bende çok tedirginim regl olacakmısım gibi sanki

Saolasın canım inşallah benim 5. Gün embriyosuydu. Hiç belirtim yoktu benimde, ben de olmadığını düşünüyordum. Bence senin de belli olur diye düşünüyorum. Ama insan erken test yaptırmak istemiyor değer düşükse panik oluyor çünkü. Birkaç kez test yaptırıp yükseldi mi diye bakıp duruyoruz. Valla çok zor bu süreçler. Benim malesef eski tecrübelerimden kaynaklı pozitifi görmek yetmiyor. Bakalım görcez zamanla.

Ayni gun transfer olmusuz benim de 19 u bende hic birsey hissetmiyorum kanama lekelenme vs olmadi bakalim son 2 gun benim 3.gun embriyosu çift konuldu insallah guzel haberleri birlikte aliriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…