Aralıkta transfer olanlar

Bugünde göbek deliği çevresinde batma oluyor ve gece rahim kasılması oldu kasılma iyi değil diye biliyorum bugünde buna taktik 🥺Allah sonumuzu hayır eylesinn
Canım sen baya baya oturmuşsun kendini dinliyorsun. Benim normal zamanda bile göbek deliği çevremde batma oluyordu ☺️
günler çok zor geçer busekilde benden ufak bi tavsiye 😊 busekilde stres yapma, 7.günden itibaren kana karılıyor beta hcg barsa eğer kanda görmüş olursun istersen akşama kadar bekle gece acilde kan ver hemen 😊

Canım sen baya baya oturmuşsun kendini dinliyorsun. Benim normal zamanda bile göbek deliği çevremde batma oluyordu ☺️
günler çok zor geçer busekilde benden ufak bi tavsiye 😊 busekilde stres yapma, 7.günden itibaren kana karılıyor beta hcg barsa eğer kanda görmüş olursun istersen akşama kadar bekle gece acilde kan ver hemen 😊
Hepimiz ayni yollardan gectik degilmi 5.gun benim idrar testim golge gibi pozitivdi varsa 3.gun embriyosu bile azda olsa bisey cikar evet cok korkuyor insan ama belirsizlik daha da zor

asihan asihan canim sen neden ileri aldin bebegin doğacağı tarihi dr mu dedi gününu ne kadarlikmiş bebis

Ahaha bı görsemm su pozitifi gerçek bı nefes alacağımı hissediyorum yarın bı test yapayım ozaman ilk idrarla 😁😁

Ahaha bı görsemm su pozitifi gerçek bı nefes alacağımı hissediyorum yarın bı test yapayım ozaman ilk idrarla 😁😁
Yap yap belirsizlik daha da zor en azindan rahat edersin artik hep beraber seviniriz nasil dayaniyorsunuz ben 5.günden yapmaya başladim testi valla iradenize hayranim 😁

Yaaa aslında korkudan yapamıyoruz 🤣
Ilk negatif olan denememde tutmadigini idrar testinden anlamistim baktim 3.gun embriyosu olanlarin hep 8.gün pozitif ben yapiyorum negatif 3 tane yaptim 3 gun anladim olmadigini iste o zaman rahatladim napcan belirsizlikten iyidir

Bende transfer oldum 7. Günüm ve hiç bişey hissetmiyorum kızlar normal mi ya sadece uzanıp kalkınca göğüslerde ağırlık gibi sizi oluyor endişelenmeye başladım ☹️ bilenler yardımcı olsun lütfen
bende de hıc belırtı yok malesef ınsan suphe duyuyor ıster ıstemez benmde 5 gun embrıyosu 21 aralıkta transfer oldum . hiç idrarda gebelık testı falan yaptırdınız mı

Aaa yarin kalbini dinlemeyemi gideceksiniz bu mümkunmu 😃 bende 12 aralikra transfer oldum çarşamba kese icin gidicem kalbini de duyabilirmiyim 🤔 hayirli olsun bebisiniz ❤
Gittim kesenim biri göründü gideri çok kucik dedi biri 8mm diğeri 17 mm diye bişi dedi haftaya salı tekfra gel kontrol edilecek gelişimine göre birde benim dün kanmam oldu yoğun değildi normal dedi korkma dedi

Gittim kesenim biri göründü gideri çok kucik dedi biri 8mm diğeri 17 mm diye bişi dedi haftaya salı tekfra gel kontrol edilecek gelişimine göre birde benim dün kanmam oldu yoğun değildi normal dedi korkma dedi
Bende yarin gidiyorum inşallah bende gorürüm kesemi yada keselerimi 😍 12 aralikmiydi transfer gununuz

11 Aralık siz leke kanama yaşadınız mı dua edin bana lütfen
Evet yaşadim transferin 7.8.9 günleri ve prolutex kullsndirdi drum gecti simdilik bir daga yassmadim insallah yasamam kimse tasamasin daha dün bir arkadasimizda yaşadi transferi 10 aralikti tüp bebekte olabiliyormus korkmayin diyorlar ama yine de insan psnik oluyor allahim yardimciniz olsun insallah bebisleriniz sımsıkı tutunsun size amiiin

Hepimiz ayni yollardan gectik degilmi 5.gun benim idrar testim golge gibi pozitivdi varsa 3.gun embriyosu bile azda olsa bisey cikar evet cok korkuyor insan ama belirsizlik daha da zor
Aynen öyle, çok stresli bekleme süreci ana insan kendini dinledikçe daha çok stres yapıyor. 🥺 dediğin gibi Varsa çıkar zaten az da olsa kanda

X