Aralıkta transfer olanlar

Tahmin edebiliyorum. İlk kan sonucu aldığım gün bende de kahverengi lekelenme oldu. Hatta karnımda adet zamanı gibi ağrıdı. O gün normalde beklenen adet tarihimdi. Çok korktum ama normalmiş. Artık hep iyi düşünelim miniklerimizide üzmeyelim içerde ☺️
Bayabi hafifledi lekelenmem çok şükürler olsun 🥺🤲🏼 Çok korktum yaa...

Kizlar bisey sorucam 3.gun embriyosu transferin en erken kacinci gununde kanda belli olur
10. Gün yaptırmış olursan geçmiş olur canım kan’a 5. Günde 8. Günde belli olmuş oluyor ama 3. Gün embriyosunda 10.gün yaptırmış olman daha iyi olur

Benimde uyku problemi var gece çok sık uyanıyorum sebepsizce üstüne bide bazen çok iştahlıyım bazen yok. Vee bu gün koku hasasşyetim başladı herşey kokuyo deliricem

Benimde uyku problemi var gece çok sık uyanıyorum sebepsizce üstüne bide bazen çok iştahlıyım bazen yok. Vee bu gün koku hasasşyetim başladı herşey kokuyo deliricem
Ben uyuyorum ama iştahim yok koku hassasiyetimde yok henüz sutle besleniyorum

Sabah 6.30 dan beri ayaktayım, midem bulanmaya heran müsait biseyler yemezsem daha kötü oluyor. Maalesef bende de gece uykusu diye bişey kalmadı zorla kendimi uyutmaya çalışıyorum. Ve çok fazla çişe çıkmaya başladım.
belli başlı şeyler haricinde koku hassasiyetim yok benimde 🤭

Bende transfer oldum 7. Günüm ve hiç bişey hissetmiyorum kızlar normal mi ya sadece uzanıp kalkınca göğüslerde ağırlık gibi sizi oluyor endişelenmeye başladım ☹️ bilenler yardımcı olsun lütfen
Göğüsler kullandığınız ilaçlardan öyledir.. ayrıca belirti aramayın şu an olmuşsa 2-3 haftalık belirti olmaz.. bende de yoktu hiçbir şey burda yazılan belirtileri okuyunca olmadı diye düşünüyordum ama her kişinin bedeninin verdiği tepki başka.. teste odaklanın siz🌸

wq
10. Gün değerim 169, bugün yani 13. Gün 335 çok şükür. Sizce ikiz olma ihtimali vAr mı çift embriyo idi ☺️Değer aşırı katlanmayınca tek galiba diye düşündüm
benimde 2 katına çıkmıştı dedim heralde diğeri tutmamış ama kese görmeye gittiğimizde iki taneydi bir 4-5 haftalık geriden geldiği için biri çok çok yükseltmedi sanırım. Sizinde öyle olabilir 👼👼

Merhabalar arkadaşlar. Bir çok topikte sorular yazdım ama malesef pozitif sonuç alanlar sorulara cevap vermiyor gördükleri halde. Bende o yüzden gerçekten belirtiler üzerine detaylı transfer sonrası belirtilerimizi anlatabileceğimiz danışabileceğimiz sorularımızın cevapsız kalmayacağı bir topik açmak istedim 😇 10 aralıkta benim transferim oldu sizlerde belirtiler neler ? 💙😇
Benim en bariz belirtim belde ara ara batma ve tuhaf his olmuştu.. diğerileri ilaçların etkisiydi ondan saymıyorum

Merhaba 5.gun embriyosu 2 adet kaliteli transferim oldu 12 aralikta bugün 8.günüm dun gece pembe akinti ile başlayip kahverengine dondü sadece silince geliyor azaldi prolutex kullaniyorum adet agrim var göguslerim agriyor biraz 7.gun idrar testim pozitiv
Benimde 7. Gün idrar pozitifti ikisi tutmuş olabilir bu kadar erken idrarda belli olmaz normalde..hayırlı olsun👌👼

Göğüsler kullandığınız ilaçlardan öyledir.. ayrıca belirti aramayın şu an olmuşsa 2-3 haftalık belirti olmaz.. bende de yoktu hiçbir şey burda yazılan belirtileri okuyunca olmadı diye düşünüyordum ama her kişinin bedeninin verdiği tepki başka.. teste odaklanın siz🌸
Bugünde göbek deliği çevresinde batma oluyor ve gece rahim kasılması oldu kasılma iyi değil diye biliyorum bugünde buna taktik 🥺Allah sonumuzu hayır eylesinn

Bugünde göbek deliği çevresinde batma oluyor ve gece rahim kasılması oldu kasılma iyi değil diye biliyorum bugünde buna taktik 🥺Allah sonumuzu hayır eylesinn
Bu kadar cok dinlemeyin kendinizi ne olur boş yere üzülmüş oluyorsunuz sonra lütfen idrar testi yapin yada kan testi yaptirin varsa cikar artik 8.gün

X