Aralıkta transfer olanlar

Yaaa coook sevindim. Benimde 10.gün 430 du. Bugün 12. Gün 1048 çıktı çok şükür. Doktor randevusu aldınız mı
2 gün sonra yeniden kan için çağırdı doktor, keseyi görmeye de aynı doktora gidebiliyormuşuz. Ona giderim yeniden nasipse

İkiz olduğu anlamına gelmez bu değer. Değer artışı çok fazla olursa o zaman ikiz olabilir deniliyor.
Arkadaşımın 260 la ikiz oldu garanti oldu deniyorum zaten olabilir mi diye sordum evet oldu demedim

Canım benim 10.gün 430 12.gün 1048 çıktı beta değeri çoğul gebeliği göstermez. Kişiye göre değişir beta
10.gün 260 dı değeri arkadaşımın ikiz oldu ama araştırdığım bilgiye göre beta yüksek ise ikiz olma ihtimali varmış tabiki ama dondurulmuş embiriyolarda beta zaten yüksek çıkarmış 11-12 günlerde sanırım benimde o yüzden yüksek bakalımm 5 ocakta ilk muaynemize gidicez hem kese hem kalp atışı görüp duyucaz inşallah

Çift embriyo konulduysa ikiz olabilir kuzum kaç embriyo transfer oldun?
benimde 31 aralıkta kontrolüm kalp atışı Cr keseyi görürüz insallah saglıkla kucagımıza alalım insallah ya hayırlısıyla

Çift embriyo konulduysa ikiz olabilir kuzum kaç embriyo transfer oldun?
benimde 31 aralıkta kontrolüm kalp atışı Cr keseyi görürüz insallah saglıkla kucagımıza alalım insallah ya hayırlısıyla
İnşallah kuzum benm tek embiriyo ama bölünme ihtimali var dediler bakalım aslında tek tüp yarın rahimliyim doğuştan benm açımdan ikiz sıkıntı zaten bunuda 7-8 ayda doğurucam rahimden dolayı 3. Ay serklaj yapılcak geçen sene doğal hamile kaldım düşük yaptım 6 haftalıktı. Tüpün tutmamasından çok düşükten korkuyodum açıkcası baya endişeliyiz eşimle sağ sağlim kucağumıza alalım da Başka bişi istemem

Sağsalim kucagımıza alalım insallah rabbimden başka bişi istemiyorum. Hakkınızda hayırlısı olsun saglıkla gelsin insallah

Kızlar benm beta hcg 11. Gün 330 çıktı tek embiriyoydu. İkiye bölünmüş olablr ikiz olablr diyolar sizcexe yüksej değil mi anlamadım valla ?
Benimde 11. Gün 323.80 di bende sizin gibi düşünmüştüm ama tek oldu gözünüz aydın olsun sağlıkla mutlulukla gelsin insallah

Merhaba Arkadaşlar, Benim transferde dün oldu yani 19 Aralık. Dün akşam anlamsız stresliydim ama bugün daha iyiyim. Şu popodan olan Progestan iğnesi daha ne kadar sürecek bilgisi olan var mı?
canım bende 19 Aralık da transfer oldum. Durumun nedir?

Canım öncelikle hayırlı olsun benim en son yumurtam toplandı ancak yarın sonuçlanacak 5. Güne gidip gitmediği...ben vitamin takviyeleri alıyordum folik, omega 3, q10 ve d vitamini..doktorla görüştüğümde kendiside aynı şeyleri kullanmamı söylediğinde mutlu oldum sende takviye alabilirsin..ayrıca beslenme konusunda bol su tüket salata hergün ye sızma zeytinyağı kullan şeker tüketme çay içme içersen açık iç yani yediklerinde çok aşırıya kaçmadan sağlıklı ve dengeli beslenmeye özen göster..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…