Aralıkta transfer olanlar

merhaba bende bu gruba yeni katıldım dondurulmuş transfer 11.12.2020 de 2. denemem olmuştu sonucumu aldım benim de 1,20 kendimi çok kötü hissediyorum.
Nolur salmayin kendinizi ben de 2.denemde pozitifi gordum sabirli olmaliyiz vardir bir zamani allah her seyi ayarlamistir lutfen umutsuz olnayin allahim en kisa zamanda yuzunuzu guldursun hayirlisiyla

Nolur salmayin kendinizi ben de 2.denemde pozitifi gordum sabirli olmaliyiz vardir bir zamani allah her seyi ayarlamistir lutfen umutsuz olnayin allahim en kisa zamanda yuzunuzu guldursun hayirlisiyla
2.denem negatif doğru yerde miyim onu da bilmiyorum.

Kızlar merhaba, okuduğum onlarca topikten sonra ben de burdayım en verimli topik bu gibi geldi bana :) 2 yıldır evliyim ve 1 yıldır çocuk istiyoruz kürler vs bi çok şey denedik ama olmadı yok, yumurta rezervim düşük amh 0.83 Bu ay da olmazsa tüp bebeğe başlayacağım dedim ve bugün kırmızılar geldi doktorumu vs ayarladım görüştüm yarın tedaviye başlıyoruz ama sizlerin görüşleri çok önemli benim için. Bu süreçte en önemli desteğiniz neydi nasıl beslendiniz nelerden kaçındınız nelere dikkat ettiniz hepsini paylaşırsanız çok sevinirim, ben de gün gün sıcak sıcağına bütün aşamalarımı burdan paylaşırım lütfen desteğinizi esirgemeyin

Merhaba canim oncelikle sakin ol ve olacagina inan ..inanirmisin ilk denememde neler yaptim bilemezsin kontrol bende olacak sandim cig kuruyemis,karisik kuru meyve,balik,ananas deli gibi yedim bunlari hic hareket etmedim desem yeri ama noldu negatif bu pozif denememde hic dikkat etmedim sadece adetin basindan itibaren bal,tarcin,corekotu karisturip her sabah 1 tatli kasigi yedim ve olacagina hep inandim ama hep ve doktoruma cok guvendim once allahin sonra doktorumun sayesinde insallah saglikli bir bebek olur ve ben ilk ignelerimin dozunu 3 gun eksik kullanmisim iste olacak olduktan sonra kimse engel olamiyor sakin ol sıkma kendini

Canım ilk tüp bebek denemem, ve şükürler olsun hamileyim. Sanırım bu süreçte en önemlisi motivasyon ve doktora olan güvenin iletişimin. Sigara alkol kullanıyorsan sigarayı alkolü kes eşinle beraber. Hergün 1 yumurta ye. Ve hatta tatlıyı da kes. Transferden sonra özel olarak birşey yapmadım.. bol bol ıspanak süt peynir yedim, yürümeye çalıştım sürekli yatmadım. Rabbim yormadan nasip etsin

Ilk gün antalyadan afyona 5 saat yol geldik transfer gunü yolda 3 yerde durduk sadece eve gelince o gun yattim hepsi bu normal devam ettim sadece agir kaldirmadim stres yapmadim

Yaa bu ay ben de baş tarçın çörek otu kullandım 2. Günü başlayıp 10 gün yedim reglim 3. Gün gecikti bacaklarımda çekilmeler falan uluyordu belimde ağrı vardı hep sağ bacağıma vurup durdu bu kez oldu galiba dedim ama bugün hüsrana uğradım geçen ay da aynı belirtiler vardı ve 5 gün gecikmem olmuştu daha önce böyle şeyler de olmuyordu üstelik, acaba dölleniyor da tutunamıyor mu diye düşünmeye başladım

Sigara alkol kullanmıyorum ama eşim sigara kullanıyor malesef doktorum gerçekten çok cana yakın çok samimi bi kadın Allah ondan razı olsun çok memnunum ama motivasyon olayı çok zor bende stresli bi işte çalışıyorum çok takıyorum ve bunu bir türlü aşamıyorum siz düşünmeden nasıl dayanabildiniz ne olur en çok bu konuşa yardıma ihtiyacım var

Bende bişi oldu sandım. Canım benim hepimiz o agrıları çekip pozitifi gördük. Sivilcelerim bile çıktı. Kaçıncı günün bugün ?
Trasnfer günüyle birlikte 7. Günüm . Sivilceler kaçıncı gün çıktı acaba

Hiç düşünmemek olmuyor tabi düşünüyor insan. Ama tutunduguna inanmak çok önemli. Oyuzden relaxtım sanırım .. keyfini çıkart transferden sonra

Trasnfer günüyle birlikte 7. Günüm . Sivilceler kaçıncı gün çıktı acaba
Bak daha yeni yeni kana geçiyor beta,
8.9. Günlerimde sivilcelenme oldu. 8. Günümde kabız olduğum halde yemekten 10 dk sonra çok kötü ishal ve karın agrısı oldu. Ara ara bas dönmesi yle birlikte 10. Gün kan testi yaptırdım ve şükür çıktı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…