Aralıkta transfer olanlar

Valla ne düşünceğimi şaşırdım korkudan sabahtan beri yattıgım yerden kalkmadım çişe bile zor gidiyorum Allah sonumuzu hayr etsin artk ne diyim

Kızlar merhaba. Aranızda 2li 3lü testler yerine Fetal DNA testi yaptıracak olan var mı? Bu aşamaları konuştunuz mu doktorlarınızla?

Kızlar Allah rızası için yardım edin transfern bugun ikinci gunu işte ilk gün lekelenme olmustu bitmişti şimdide cok tuhaf geldi peçeteye ayıp olmazsa foto koysam yorum yaparmısınız ay aglıcam snirimden embriyomu gitti içimden ne oldu düştümü allahım sen koru yarabbım

En doğrusu doktora gitmen kendini yiyip bitireceğine.garip ama senin anlattığın.ilk günden düşme gibi bişey olmaz.tutmamış olsa bile öyle geri gelen bişey değil adet döng0n devam eder gününde adet olunur diye düşünüyorum. Transfer esnasında tahriş olmuş olabilir sanki

İlk günden kötü şeyler düşünme moralini bozma

Bana kalirsa transferde tahris olmus katater tahris etmis embriyo oyle cabucak kayip gidecek bir yapi degil lütfen rahat ol tutacagi varsa da tutmaz bebisin panikleme tedavinin basarisiz oldugu boyle 2. Gunde falan belli olsaydi keske yspma canim sakin ol

Çok sağolun doktora gittim bugün çünkü bu sabah kahve leke geldi akıntı seklinde . Doktor kan testi gunune kadar bişey diyemem yerleşiyorda olabilir iğnelerini düzenli yap yat dedi .

Çok sağolun doktora gittim bugün çünkü bu sabah kahve leke geldi akıntı seklinde . Doktor kan testi gunune kadar bişey diyemem yerleşiyorda olabilir iğnelerini düzenli yap yat dedi .
Korkma dua et olacagi varsa naparsan yap oluyor olmayacaksa kendini yirtsan yine olmuyor sakin ol elinden geleni yap dikkatli ol yeter tutacagina inan kuzum unutma bebisin su anda seninle her halukarda

2li tarama icin kan verdim dun kuzum bakalim insallah hayirlisi olsun bebisim kipir kipirdi cikolata yemistim girmeden yarim saat once sen kipirtilsrini gordunmu bebisin 12 hafta 1 gunluk olmusuz
Bende 12.haftada Fetal DNA için kan vericem. İleri yaş hamilelik olduğu için bunu yaptırmanın daha uygun olacağını söyledi doktorum. 2li test 4lü test yaptırmayacağım o yüzden.

2li tarama icin kan verdim dun kuzum bakalim insallah hayirlisi olsun bebisim kipir kipirdi cikolata yemistim girmeden yarim saat once sen kipirtilsrini gordunmu bebisin 12 hafta 1 gunluk olmusuz
Ayyy ablammm benimkide ayaklarını sallıyordu ahahahaha parmak kadar ayakları vardı ya. Ay Buarada 3 ay sonra ilkkez karından gördüm mercimegimi
12+3 olduk bizde. Mide bulantısı için ilaç istedim yazmadı. Kimyasal vermek istemiyorum dedi, İnstagram kullanıyormusun buarada ablam ekleyeyim seni Sakıncası yoksa

Birdahaki ay cinsiyet belli olucakmış, bende ikili test yaptırdım sonuç henüz çıkmadı beklemedeyim bende

Ekle kuzum tabi gunes_ediz_bayar instagramim bu

Masallah size benimkide cikolata yedim girmeden 20 dk once kipir kıpır sipa 12+3 olduk bugun allahıma bin şukur rabbim herkese nasip etsin cok guzel bir duyguymus 5 martta insallah gidip cinsiyetini ogrenmeye calişcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…