Aralıkta transfer olanlar

Benim gibi Süreç merak edenler için yazayım; Bugün kontrole gittim 9+4 , kolları bacakları oluşmuş bebişimin 3cm olmuş her şey yolundaymış. 1 ay sonra gel dedi. İlaçları, iğneleri de 12.hafta bitince bırakacamışım Şimdi 1 ay nasıl geçer onu görücem

8 artı 5 te de ben gittim kollu bacaklılar bildiğin çok net usg görüntüsü var
12. hafta gel dedi detaylı bakıcak
sadece tek yumurta ikizlerinde şu mono Dio durumu henüz net değil
aynı keseyi mi paylaşıyorlar yoksa ayrılar mı daha ondan emin değiliz
ben ilaçlara gebelik boyunca devam edicem galiba
estrofemden bacaklarımda eritema n odosum lar oldu ağrılı şişlikler oluyor
Progestan iğneden kıçımda kitle olmayan yer kalmadı artık vuracak yer bulamıyorum

Tabi ilçalerdan da oluyo ya belirtiler insan ne düşüneceğini şaşırıyo sana transfer sonrası ovitrelle verdi mi bana verdi
Banada verdi transferin 3 günü yapılan igne beta hcg etkileşimi sonucu kac gün sonra aldınız.yarim doz transferin 3. Gunu yapıldı

Merhaba sağlıkla kucağınıza alın inşallah bebeğinizi sizin ilk transfer miydi ve transfer sonrası günü nasıl geçirdiniz, ilk günü ve sonraki günleri?

Merhaba sağlıkla kucağınıza alın inşallah bebeğinizi sizin ilk transfer miydi ve transfer sonrası günü nasıl geçirdiniz, ilk günü ve sonraki günleri?
Merhaba, Amiin insallah.
evet ilk transferimdi, sadece transfer günü dinlendim, transferin 1.günü yani ertesi günden itibaren evin içinde kendimi yormadan yürüdüm sürekli. Kendi suyumu kendim doldurdum, kendi yemegimi tabağıma kendim koydum. Sadece ev işi, ve yemek hiç yapmadım. Transferin 2.günü misafirliğe bile gittim eşim arabayla bıraktı.. bol bol su içtim, hemen hemen 7gün boyunca ıspanak kavurması yedim düzenli olarak Siz yenimi transfer oldunuz

Ispanağı duymamıştım Adeti bekliyorum Allah nasip ederse Martta taze embriyo transferi olacağım çok heyecanlıyım ilk olacak, faydalı şeyleri öğrenmeye çalışıyorum

Ispanağı duymamıştım Adeti bekliyorum Allah nasip ederse Martta taze embriyo transferi olacağım çok heyecanlıyım ilk olacak, faydalı şeyleri öğrenmeye çalışıyorum
Allahim emeginizi boşa cikarmasin tedaviniz hayirli olsun insallah bebisiniz şımsıkı tutunsun size amiiin

Allahim emeginizi boşa cikarmasin tedaviniz hayirli olsun insallah bebisiniz şımsıkı tutunsun size amiiin
Aminnnnnnnn Çokkk teşekkür ederim Size de sağlıklı ve keyifli bir gebelik diliyorum Darısı başıma diyorum Tavsiyeniz varsa seve seve dinlerim

Kızlar merhaba aranıza yeni katıkdım acaba bana yardımcı olurmusunuz ? Bugün ilk transferim yapıldı 5. Gün embriyosu 1. Kalite transferden sonra pembe kahve lekelenmem oldu acaba neden ? Tutmıcakmı yoksa tutma belirtisimi ? Yada aletlerden mi lekelenme oldu ? Devam ediyo şuanda

İlk günden belirti olması maalesef imkansız, genital bölgeniz aletler dolayı tahriş olmuş ve kanamanız olmustur, çok normaldir yarından itibaren düzelir. İnsallah sıkı sıkı tutunur bebişiniz

İlk günden belirti olması maalesef imkansız, genital bölgeniz aletler dolayı tahriş olmuş ve kanamanız olmustur, çok normaldir yarından itibaren düzelir. İnsallah sıkı sıkı tutunur bebişiniz
Allah razı olsun cevap verdıgınız için nasıl korktum anlatamam dedim herhalde kanla birlikte aktı gitti embriyom

Arkadaşlar merhaba. Biraz çekiniyorum aslında ama sorarken çok şiddetli vajinal kaşıntı var.başına gelen ya da önerisi olan var mı

Aminnnnnnnn Çokkk teşekkür ederim Size de sağlıklı ve keyifli bir gebelik diliyorum Darısı başıma diyorum Tavsiyeniz varsa seve seve dinlerim
Valla ben ilk negatif tedavimde internette ne girdüysem aldirdim esime tutunmasina şu faydali bu faydali ne varsa aldirdim simdi sıralamayalim hamile arkadaslarimin canı ceker ama sonuç negatif bu pozitif sonucumda hic bir sey aldirmadim evde ne varsa onu yedim ama sutü çok ictim ve transferden gelince 2 gun yattim sonra kalktim yemegimi yaptim sadece ev isi yapmadim agir kaldirmadim ve 1 hafta dusa girmedim sonrasindada ilik dusa girdim hepsi bu allah yar ve yardimciniz olsun haa unutmadan adet gunumden itibaren bal,cörekotu,ve tarcini karistirip her sabah 1 tatli kasigi yedim 10 gun belki faydali olmustur 8 tane kaliteli yumosum oldu ve dollendi 6sıni dondurttuk

Dayanamayıp doktoru aradım . Doktor aletlerdense eger kanamanın gecmesi lazım dedi benım kanama degıl zaten kahverengi leke akıntı gibi doktor dediki 5. Gun embriyosu yerleşiyor olabilir çünkü zaten 48 saatte hemen yerleşiyormus . Kafam iyice karıstı

Evet canim ama yerlesme kanamsi icin sanki biraz erken ya benimde 5.gun embriyosuydu transferin 7.günü oldu lekelenmem sen korkma tutunmamis bile olsa o oyle kolay kayip gidemezki ilac veriyorlar transferde yag gibi tuvalette farketmen lazimdi icini ferah tut eski kan falandir sakin ol bak streste cok onemli tutunmasina engel bismillah ilk gun daha kiz keyfini cikar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…