Aralıkta transfer olanlar

Kızlar fena kabizim probiyotik kefir hapı da içtim ama 2 keredir cok kötüydüm bu günkünden hatta arka kısmından kan geldi silik silik 😔😔birşey olmamıştır umarım bebislere 🤲😔😔bir daha olmaz insallah ya 🤲sanki arka kismim yirtildi 😔cok korktum
Bende tam 2 gün çektim onu durup dururken gayette sulu besleniyorum sebze çorba sulu meyve filan
Sıkıntı yapmadı hiç ağrı filan
Ama işte kafaya takınca uğraştım durdum
Sabah uyanınca ılık suya limon sıktım birazda zeytinyağı koyup içtim
Bide normalde sigara içiyorsan eğer sor doktoruna sende
Kahvaltıdan ve akşam yemekten sonra yarım sigara içtim doktordan onay alıp ben fayda etti normale döndüm.

Nolur yani incileriniz mi döküldü kadın sevincini paylaşmış benim kayınvalidemde herkese söyledi hiç dert etmedim demekki kadın mutlu olmuş mutluluğunu paylaşıyo
Mutluluğu paylaşmak için çok erken bende tasrif etmiyorum ki ilk betada görüp söylediğimde kimseye söylemek yok diye beni tembih edip 2 gün sonra kardeşinin karısının beni arayip müjde vercen mi demesi beni sinir etmişti ona patlamistim kv ile daha görüşmedim yarın arar naptınız diye söylemeyi düşünmüyorum daha çok yeni ne kadsr çaba sarf ettim ben ben kendimden bile sakiniyorum yahu şu an 30 bin para döktük cektigimiz eziyetler iğneler ilaçlar psikolojik şiddet zaten bana yetiyo demeyiver 3 4 ay kimseye olmaz erkeğine kadar hepsi duyar 3 4 güne kader eşimin tarafi daha annem haricinde ve çok yakın arkadaşı haricinde kimseye demedik bile biz denmez 3 4 5 ay kimseye bizde

Cefa biz çekiyoruz yayması söylemesi onlara kaliyo her seferinde öyle yapar bizimki ameliyatı da kimseye demedim küçük bişey diye maşallah tüm sülalesi aradı neyin var neden oldun diye yahu soylencek şey var soylenmiycek şey var bu 2 oldu güven falan bırakmadı sag olsun eşimin tarafi bende

Evet döküldü herkese yaydı ertesi gün kanama oldum bugünde bebeğimi kaybettim !!! Nazar diye birsey var anladınız mı şimdi
Canım ya çok üzüldüm 😔😔🙏 cok geçmiş olsun 🤲ne diyeceğimi bilemiyorum. Haklisin yayması falan biliyosun bende kızmıştım 😔 kisa sürede toparlanman dileğiyle 🤲🙏🙏

Evet döküldü herkese yaydı ertesi gün kanama oldum bugünde bebeğimi kaybettim !!! Nazar diye birsey var anladınız mı şimdi
Çok doğru sonuna kadar katılıyorum sana ama ağızlarını kapatamiyoruz ki işte 😏 tamam onlarda seviniyo ama bizim kadar değil emek verip çabalayan bizleriz kendimizden sakiniyoru biz onları onların böyle yapması sadece güvensizlik verir
Çok üzüldüm senin adına rabbim en kisa zamanda muradına erdirsin canım 🤲

Çok geçmiş olsun üzüldüm sma bunun emin ol kaynananla hiç bi ilişkisi olamaz illaki sağlık açısından birşeyler ters gitmiştir
Nasıl olur biliyor musun baskı yapar ben inanmıyorum der kalp atımını duyacağım der kanaman olduğunu duyunca bak ben demiştim yalan der şimdide düşüyor işte der sizde stres yaparsınız olur yaşamadığınız bilmediğiniz konular hakkında haddiniz olmayan şeyleri konuşmayın yorum yapmayın

Nasıl olur biliyor musun baskı yapar ben inanmıyorum der kalp atımını duyacağım der kanaman olduğunu duyunca bak ben demiştim yalan der şimdide düşüyor işte der sizde stres yaparsınız olur yaşamadığınız bilmediğiniz konular hakkında haddiniz olmayan şeyleri konuşmayın yorum yapmayın
Coook üzüldüm canım, Allahım sabır versin 🥺 nedesem, nedesek okadar boş gelirki şimdi sana😩 rabbim en kısa zamanda saglıklı sıhhatli hayırlı evlat nasip etsin insallah 🥺🥺🥺

Çok sağolun kızlar yarın kürtaj olacağım şimdide yayılan insanlara ne diyecegimi düşünüyorum çok stresli dönemler yaşayan bilir diyecek çok birseyim yok ama kimse ne sizin kadar sevinir nede üzülür yani bu sürecte hersey sizi alakadar eder en az ne kadar yara almadan stres yasamadan çıkarım bu süreçten diye düşünüp ona göre hareket etmek lazım o yüzden garantilemeden hiç birseyi söylememek lazım suan yalancı konumundayım ağlasam mı gülsem mi bilemiyorum nasıl bir kafa yapısı bilemiyorum ben demiştim demek için insana bu zulüm yapılmaz neyseki Allah büyük içimize atıp devam edeceğiz Allah hepimizin yardımcısı olsun

Çok sağolun kızlar yarın kürtaj olacağım şimdide yayılan insanlara ne diyecegimi düşünüyorum çok stresli dönemler yaşayan bilir diyecek çok birseyim yok ama kimse ne sizin kadar sevinir nede üzülür yani bu sürecte hersey sizi alakadar eder en az ne kadar yara almadan stres yasamadan çıkarım bu süreçten diye düşünüp ona göre hareket etmek lazım o yüzden garantilemeden hiç birseyi söylememek lazım suan yalancı konumundayım ağlasam mı gülsem mi bilemiyorum nasıl bir kafa yapısı bilemiyorum ben demiştim demek için insana bu zulüm yapılmaz neyseki Allah büyük içimize atıp devam edeceğiz Allah hepimizin yardımcısı olsun
Kimseye dert anlatmak zorunda degilsin kuzum zaten senin derdin sana yeter bende duşuk yaptim hamile olduguma kimse inanmamisti hic umurumda olmadi cunku ne cektigimi ben biliyordum 1 hafta dussun diye neler cektim uzuntu bir yandan once dusmesin diye ettigim duayi artik dusmeye baslayinca ne olur cabuk dussun diye ettigimi nasil agrilar cektigimi tek ben ve esim biliyordu o hayal kirikligi o uzuntu o bosluk uzulme ablam bunu veren allah yine verecek insallah dik dur senden bir tane daha yok bu dunyada kimseyi takma allahim en kisa en hayirli zamanda evladini sana versin insallah

Kızlar Napiyosunuz Bu gun kontrole gidicem başka doktora dua edin ne olur 🤲🤲🤲🙏🙏 kramplarim yok bir süredir sanki bebislerden haber yok. Inşallah iyi şeyler duyarız bu gün dualarınıza ihtiyacım var. Tsh 4 üzeri çıkmış yüksek sanırım hamilelik dönemi icin? Bilen varsa yanıtlarsa sevinirim hayırlısı diyelim

Ah canim ya. Neler yaşatmış sana. Bir daha sır küpü olmanız lazım 🤫🙏🙏eşine de tembihlemen lazım. Stres en büyük etken her şeyde

Kızlar bu gun başka bir doktora gittim. Digerinede bir kaç devam edicem. Kabizim diyordum ya karından göremedi cok gaz var dedi. Alttan baktı. Kalpler atyor şükür duruyolar. 15 gun sonraya cagirdi. Kan degerlerimi yaptirdim . Rubella bir değerim pozitif heralde kızamık geçirdiğine işaretmis. Toxoplazma lgm, lgg 2 test istemiş doktor hastane birini yapmış 😏😔bir daha diğerini yaptırcam 🙏bakalım

Kızlar bu gun başka bir doktora gittim. Digerinede bir kaç devam edicem. Kabizim diyordum ya karından göremedi cok gaz var dedi. Alttan baktı. Kalpler atyor şükür duruyolar. 15 gun sonraya cagirdi. Kan degerlerimi yaptirdim . Rubella bir değerim pozitif heralde kızamık geçirdiğine işaretmis. Toxoplazma lgm, lgg 2 test istemiş doktor hastane birini yapmış 😏😔bir daha diğerini yaptırcam 🙏bakalım
Toxoplazma testi bi önceden geçirdiğin bide suan geçirmekte olduğun vardır hangisi istemiş acaba?
toxoplazma sadece sadece kedilerin dıskısından bulasıldıgı görülmüş gibi söylenir ama aslında yenilen sebzelerde ve meyvelerde en çok bulaşan bi bakteri. Oyuzden lütfen lütfen herşeyi çok çok iyi yıkayalım🥺 2 tane kedim 1 köpeğim var ve bu bakteriye karşı bagısıklıgım yok şaka gibi! Demekki kedilerden bulaşmıyor. Çok üzüldüm bagısıklıgımın olmadıgına bende 🥺😢

Toxoplazma testi bi önceden geçirdiğin bide suan geçirmekte olduğun vardır hangisi istemiş acaba?
toxoplazma sadece sadece kedilerin dıskısından bulasıldıgı görülmüş gibi söylenir ama aslında yenilen sebzelerde ve meyvelerde en çok bulaşan bi bakteri. Oyuzden lütfen lütfen herşeyi çok çok iyi yıkayalım🥺 2 tane kedim 1 köpeğim var ve bu bakteriye karşı bagısıklıgım yok şaka gibi! Demekki kedilerden bulaşmıyor. Çok üzüldüm bagısıklıgımın olmadıgına bende 🥺😢
Her türlü hayvanın olduğu bi çiftlik işletiyorum yıllardır bende geçirmemişim
Kardeşim hayvanat bahçesinde hekim oda geçirmemiş.

X