Aralıkta transfer olanlar

Senin yasin kac ablam korkma ileri yas degilsin sen asil ben korkuyorum 2li taramadan 🥺
Korkma ablam o zaten yanıltıyor sağlıklı olsunlar hayırlısıyla 🤲🏼🤲🏼 Benimde 11 marta verdi randevu artık kesin öğrenirim cinsiyet büyük ihtimalle 😍😍 çikolata yemek benim hiç aklıma gelmedi bende deneyim bidahakine 😍😍

Korkma ablam o zaten yanıltıyor sağlıklı olsunlar hayırlısıyla 🤲🏼🤲🏼 Benimde 11 marta verdi randevu artık kesin öğrenirim cinsiyet büyük ihtimalle 😍😍 çikolata yemek benim hiç aklıma gelmedi bende deneyim bidahakine 😍😍
Cikolata yiyince balik gibi oluyor bebisler 😍

Bende 12.haftada Fetal DNA için kan vericem. İleri yaş hamilelik olduğu için bunu yaptırmanın daha uygun olacağını söyledi doktorum. 2li test 4lü test yaptırmayacağım o yüzden.
Fetal DNA da cinsiyet de çıkıyor diye biliyorum doğru mu? Çıktı mı sonuç ne zaman kan verdin?

Fetal DNA da cinsiyet de çıkıyor diye biliyorum doğru mu? Çıktı mı sonuç ne zaman kan verdin?
Ben 12.haftaya girince vercem kanı. Evet cinsiyet de belli oluyormuş. Haftaya çarşamba gününe denk geliyor. Ama zaten sonuç gelene kadar gecen süreyle normal öğrenme süresi arasında 3 hafta olacak.

Ben 12.haftaya girince vercem kanı. Evet cinsiyet de belli oluyormuş. Haftaya çarşamba gününe denk geliyor. Ama zaten sonuç gelene kadar gecen süreyle normal öğrenme süresi arasında 3 hafta olacak.
Yaa sonuç baya uzun sürede çıkıyormuş🙄 o zaman hayırlı haberler gelsin inşallah 🙏🏻 🥰

Kaç haftalıkken göremedi yani? Benim 13+2 de randevum cinsiyeti görür diyordum ama göremiyor mu ki acaba 🙄
Ben de bugün gittim ense kalınlığı için falan.yarın da kan vericem.yüzde 60 erkek gibi ama erken net bişey söylemek için dedi.sizinki belli olur sanki.fıldır fıldırdı kolu bacağı

Kimsecikler birşey yazmıyor. Ben 13.haftamdayım ve kanamam oldu 2 gün önce pazar akşamı. Pazartesi sabah doktoruma gittim hemen bebiş iyiydi. Duphastona tekrar başladım. 12de bırakmıştım tam. Kırmızı olarak gelmedi bi daha bu gün kahverengi geldi gene. Dua etmekten başka çarem yok😔12yi atlattım diye çok rahatlamıştım ama malesef böyle oldu. Plesanta yukarı doğru genişlediği için olabilir dedi doktorum.

X