Aşılama Aralık'ta Aşılama Yaptıracaklar Süreci Beraber Atlatalım

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Bugün 17 mm olmuş yumurtam. 100lük tek doz yap dedi iğne bitti deyince 75lik al dediler. 75lik şırınga yaptım bide kalemde 50lik kalmış onuda yapmış bulundum. 125 çok mu olmuştur acaba? Yarın çatlama iğnesi olcam. Birde çatlama iğnesinden sonra ilişki önerdiler aşılama perşembe olcak sizler cinsel perhiz kaç gün yaptınız?

Dozu fazla gelmemiştir canım anca olmuştur telaş yapma inşallah güzel gelişmelerin olur

Benim klomenle oldu canım son olarak Cumartesi akşamı çatlatma iğnesi yapıldı bugün aşılamam ilaç verdi sonrasında kullanmam için bide 1 gün arayla ilişki olcak 3 kere bakalım inş seninde güzel haberlerini alırız

Cumartesi akşamı için ilişki önerdiler mi peki?
Benim aşılamam bugün olduğu için Cuma ilişki önerdi canı
Benim aşılamam perşembe günü yapılacak salı akşam çatlatma iğnesinden sonra ilişki öneriyoruz dedi hemşire kafam karıştı benimde. 3 gün gerekli diye biliyodum bende.
yok canım iğneden sonra ilişki önermiyorlar aşılamada benim doktorum 3 gün öncesinden önerdi bugün aşılamam olsu Salı Perşembe Cumartesi ilişki önerdi

Hayırlı olsun inşallah güzel sonuçlanır aşılaman. İnanılmaz kararsızım bende 3 gün perhiz gerekli diyo araştırdığım heryerde ama iğneden sonra ilişkiye gir dediler. Salı geceden perşembe sabaha çok kısa bi süre oluyo. Ne yapsam bilemedim.

Sağol canım amin inş hepimiz güzel sonuçlar alırız bende bilemedim şimdi

Doktor muayenede bilgi veriyor hemşireye tüm bilgiyi hemşire aktarıyor konuşurken doktorun asistanıda vardı o da bişey demedi. GATA'da tedavi oluyorum ben.
Ay çok saçma ya aslında doktorun bizzat ilgilenmesi lazım bence bende özelde oldum bütün bilgilendirmeyi doktor yaptı asistanı sadece yönlendirdi ama belki orda farklıdır seninde ilk aşılamanmı

Ay çok saçma ya aslında doktorun bizzat ilgilenmesi lazım bence bende özelde oldum bütün bilgilendirmeyi doktor yaptı asistanı sadece yönlendirdi ama belki orda farklıdır seninde ilk aşılamanmı
Bencede çok saçma ama maalesef işleyişleri böyle. İlk aşılamam olcak doktor sadece bi iki kelime iyi güzel gidiyo filan diyo. 3 gün yazıyo heryerde bana gelip salı akşam ilişki deyince şaşırdım.

Bencede çok saçma ama maalesef işleyişleri böyle. İlk aşılamam olcak doktor sadece bi iki kelime iyi güzel gidiyo filan diyo. 3 gün yazıyo heryerde bana gelip salı akşam ilişki deyince şaşırdım.
Normal yolla denediğimiz zaman bize doktor iğneden 1 gün sonra ilişki demişti olmayınca aşılamaya karar verdik bizde böyle oldu

Normal yolla denediğimiz zaman bize doktor iğneden 1 gün sonra ilişki demişti olmayınca aşılamaya karar verdik bizde böyle oldu
Ben tekrar sordum emin olmak adına iğneden sonra mı ilişki olcak diye evet iğne olduğun gece için öneriyoruz dedi, vardır bi bildikleri diye düşünüyorum sadece başka bişey gelmiyo elimden. Teşekkür ederim cvpların için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…