Aşılama Aralık'ta Aşılama Yaptıracaklar Süreci Beraber Atlatalım

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Sperm hareketliliği ile ilgili bişi söylemediler. Sadece iyi olduğunu söylediler. Çatlatma iğnesi olarak ovitrelle yaptım pazartesi gece 11.30'da hastanede yaptırdım ben.

Eşimin herşeyi normaldi sperm sayısı aşılama günü 1.4 çıktı morfaloji 0 sizce nasıl böyle aşılama yaptıran varmı yada tutan bir umut bana pek olumlu düşünemiyorum

İyi geceler kızlar bende 14 aralıkta oldum aşılama 4. Aşılamam bu da olmazsa tüp bebek artık. 5 gün kaldı test için yalnız benim aşılamamın olduğu günden itibaren bir hafta olacak kasıklarım ağrımaya devam ediyo normal mi sanki adet sancısı gibi ama onın bi tık az hali?

Kızlar bir sorum olacak ilk aşılamam kimyasal ile sonuçlandı bugün reglim başladı Cumartesi doktorum muayeneye çağırıyor sizce ikinci aşılamayı hemen yaptırmalı mıyım ara vermeli miyim

Kızlar bir sorum olacak ilk aşılamam kimyasal ile sonuçlandı bugün reglim başladı Cumartesi doktorum muayeneye çağırıyor sizce ikinci aşılamayı hemen yaptırmalı mıyım ara vermeli miyim
Canım çok geçmiş olsun sonuçta kimyasalda olsa tutmuş bi şekilde benim muz kardeşimin kimyasal gebelikten sonra normal yolla hemen hamile kaldı sanki tutma olasılığı yüksek gibi duruyo ben olsam hemen yaptırırdım ama yinede sen bilirsin

Kimyasal olduğunu da kan verdiğim yerde söylediler evde üç kez idrar testim pozitif çıktı ama kan sonucum 2.2 çıktı bu kimyasal anlamına geliyormuş galiba

Kardeşimin de öyle olmuştu canım pozitif çıktı battan 5 gün sonra kanaması oldu çok üzülmüştük ama kısmet ertesi ay hamile kaldı yine herşeyin hayırlısı

Bence yaptır eğer bedenin çok yorulmadıysa. İkincide tutma yüzdesi 25-30’lara çıkıyor diye okumuştum. Benim bu sabah karnımın altına tarif edemeyeceğim derecede şiddetli bir ağrı saplandı, iki kasığımda da devam ediyor. Gece rüyamda idrar testinde çift çizgiyi gördüm o kadar gerçekçi ve güzel bir duyguydu ki. Kesin bilinçaltımı sürekli meşgul ettiğim için bu rüyaları görüyorum. Bugün büyük gün, kan vereceğim. Dualarınızı bekliyorum.

Mübarek Cuma günü rabbim gönlümüzün muradını versin bizede haber ver mutlaka canım hayırlısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…