Aşılama Aralık'ta Aşılama Yaptıracaklar Süreci Beraber Atlatalım

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Kızlar bu günleri sayarken çatlatma iğnesi olduğumuz gündenmi sayıyoruz yoksa aşılamanın yapıldığı gündem mi ona göre test yapıcam

Aşılamadan sonraki günden itibaren başlıyoruz saymaya . Öyle biliyorum
Aşılama olduğu günden sayılıyor evet. Ben ilk alışamam da hemen test yapmıştım, çatlatma iğnesinin içimde beta hcg olduğundan pozitif çıkmıştı. Sonra adet olunca üzüldüm. Doktorum 14 gün geçmeden test yaptırma dedi bu defa. İnşallaj buradan TEK tek hamiş haberlerimizi alırız, rabbim büyük

Merhaba yeni üye oldum benimde bu sabah saat 11 de aşılamam oldu ama çokta umutlu değilim 0 moralle hastaneye gittim giderken arabayla kaza yaptım eşimin sperm sayısı normalken bugün düşük çıktı ama doktorum sorun olmadığını söyledi progeston ilaç verdi kullanmam için herşey Allahtan inş hayırlısıyla güzel sonuçlanır düşük sperm sayısı düşük oluşta aşılamada hamiş olan varmı acaba bir umut

Hoşgeldin aramıza . Stres yapma bol bol dua et hepimiz bekleyişteyiz inşallah güzel sonuçlarla ayrılıcaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…