Aşılama Aralık'ta Aşılama Yaptıracaklar Süreci Beraber Atlatalım

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Aynen canım sonuçta uzmanlar vardır bildikleri aşılamada ne kadar rahat bırakırsan kendi okadar kolay ve güzel geçiyo bol şans hakkımızda hayırlısı olur inş

Çok üzüldüm canım ikinci aşılmayı hemen yapacak mısınız ne düşünüyorsun
Ara vermek istemiyorum açıkçası adetimin ikinci günü doktora tekrar gideceğim doktorum ne derse uygulamayı düşünüyorum şansımız artarsa ikinciyi yaptırmayı isterm yoksa tüp bebeğe geçelim diycem

En iyisini yaparsın canım zaman kaybetme ben şimdiden kendimi tüp bebeğe bağladım ve gittikçe şansımız artıyor diye düşünüyorum pes etmemek lazım zaten aşılama 1/10 ihtimalle tutuyor onun için beklentiye girmiyorum bende

Yarın aşılamam olcak benimde. Sabah gidicez eşimle varmı bi tavsiyeniz ? Choriomon çatlatma iğnesi oldum gece 2 2.5 saat sonra ilişkiye girdik dedikleri gibi inşallah yarın için sıkıntı çıkmaz.

Yarın aşılamam olcak benimde. Sabah gidicez eşimle varmı bi tavsiyeniz ? Choriomon çatlatma iğnesi oldum gece 2 2.5 saat sonra ilişkiye girdik dedikleri gibi inşallah yarın için sıkıntı çıkmaz.
Aşılamanız hayırlı olsun, inşallah güzel sonuçlar alırsınız. Benim aşılamamın 11. günü. 9. güne kadar kasıklarımda ve göğüslerimde ağrı vardı ama iki gündür yok oldu. Cuma sabahı kan vereceğim, ama olmadı gibi hissediyorum çünkü en ufak bir belirti bile yok.

Hayırlısı olsun canım inşallah tutunduğu için bitmiştir ağrıların haber ver bizede

Çok teşekkür ederim inşallah sizde güzel sonuç alırsınız. Umutsuz olmayın. Belki tutunduğu için ağrınız oldu ve geçti. Olumsuz düşünmeyin.

Çok teşekkür ederim inşallah sizde güzel sonuç alırsınız. Umutsuz olmayın. Belki tutunduğu için ağrınız oldu ve geçti. Olumsuz düşünmeyin.
İnşallah söylediğiniz gibi olur. Biz yaklaşık 2 yıldır çocuk istiyoruz. Bu ilk aşılamamız. Her şey Allah’tan, hepimiz annelik duygusunu tatalım inşallah.

İnşallah söylediğiniz gibi olur. Biz yaklaşık 2 yıldır çocuk istiyoruz. Bu ilk aşılamamız. Her şey Allah’tan, hepimiz annelik duygusunu tatalım inşallah.
Bizde 2 yıllık evliyiz hep çocuk istiyoduk. İlk 5 ay filan korunduk sayılır ama o zaman bile istiyoduk aslında. Bizimde ilk aşılamamız olacak yarın. Hatta dün çatlatma iğnesi yaptık eşim pozitif çıkıyomuş diye ısrarla test yaptırdı. O kadar hevesli ki bi kez pozitif çıktığını görelim lütfen dedi. Allah yüzümüzü güldürsün.

Rahat olun işlem sırasında. Ben gözümü kapatıp bol bol dua ettim. Allah gönlümüzdekini biliyor. Ben altı ay önce babamı kaybettim ve son duası benim anne olmam yönündeydi. O yüzden eğer aşılamam tuttuysa bebeğimin dedesinin duasıyla geldiğini bileceğim.

Bugün aşılamamı oldum. Progestan verdi günde iki kere kullan dedi doktor. Başarılı geçtiğini ve eşiminde spermlerinde sorun olmadığını söylediler. Bundan sonrası beklemek artık herkesin hakkında hayırlısı Rabbim nasip eder inşallah herkese

Başınız sağolsun. İnşallah hamilesinizdir...

Bende sabah olcam. Tok karnına 8.30 gibi hastanede olmamı söylediler. Sperm hareketliliğinin ne kadar olduğunu söylemediler mi net olarak? Umarım tutar aşılamanız.. Birde ne kullandınız çatlatma iğnesi olarak? Ben choriomon kullandım göbekten yaptı eşim. Akşam bişey yoktu sabah kalktım belli belirsiz kızarmıştı iğnenin yeri ve çevresi. Şimdi epey belirgin bi kızarıklık var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…