Aşılama Aralık'ta Aşılama Yaptıracaklar Süreci Beraber Atlatalım

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Merhaba kizlar.bende bugun dokorumla gorustum asilama karari verdik.pztsi ignelere baslicam kendin vurabilirsin dedi koldan.cmtsi kontrole gidicem yumurtlara ne durumda diye.yalniz soyle bi durum var ben genelde 10 ve 12. gün arasi yumurtluyorum.kontrole gittigimde bakilcak o na gore catlatma ignesi sonrada aşilama.ya yumurtlarsam gec kalirsam asilama icin.dedigim gibi erken yumurtluyorum.bulundugum sehirden baska bi sehire gidicem asilama icin.ha diyince gidiyimde bi kontrole olamiyorum.allahim nolur her isteyene cocuk ver.ilk asilamam olucak cok gerginim.paylasmak istedim arkadaslar

Doktor bi şekilde ayarlar canım. Merak etme. Stres yapma hiç.

Merhaba kızlar sizde durumlar nasıl bugün 14. günüm eşim ısrarla idrar testi yaptırmıyor beklettiriyor meraktan Çatlıycam bugün adet oldum sandım çok kasık ağrım oluyo ama gelen giden Yok hala

Merhaba kızlar sizde durumlar nasıl bugün 14. günüm eşim ısrarla idrar testi yaptırmıyor beklettiriyor meraktan Çatlıycam bugün adet oldum sandım çok kasık ağrım oluyo ama gelen giden Yok hala

Mrb canim asilamanin mi 14.gunu catlatma ignesinin mi nezaman yapildi asilaman

Canin asilama yapilan gun sayilmiyor ama yinede 13.gündesin artik kanda da idrardada cikar bence esini dinleme belki hamileysen daha iyi tutunsun diye doktor ilac falan verir.
İlaç kullanıyorum canım folik asit bide progestan vermişti doktor aşılama günüyle birlikte 15. gümde tahlil istedi yarın yaptırmam gerekiyo eşim biraz daha bekleyelim adet belirtilerin var zaten diyor

İlaç kullanıyorum canım folik asit bide progestan vermişti doktor aşılama günüyle birlikte 15. gümde tahlil istedi yarın yaptırmam gerekiyo eşim biraz daha bekleyelim adet belirtilerin var zaten diyor

Canim regli belirtileri ayni zamanda hamilelik belirtisi en azindan hamilelik yoksa reglini takip edersin .zaten mantiken esin doktordan iyi bilmiyordur 15 gun sonra test yapilacak diyorsa uymak lazim.insallah bebek vardir canim.

Canim regli belirtileri ayni zamanda hamilelik belirtisi en azindan hamilelik yoksa reglini takip edersin .zaten mantiken esin doktordan iyi bilmiyordur 15 gun sonra test yapilacak diyorsa uymak lazim.insallah bebek vardir canim.
Aynen canım inşallah çok istiyoruz ben yarın kan vermeyi düşünüyorum zaten senin durumun nasıl test yaptın mı bi daha

Aynen canım inşallah çok istiyoruz ben yarın kan vermeyi düşünüyorum zaten senin durumun nasıl test yaptın mı bi daha

Yok canim bu sabah negatif cikti bembeyaz. benim asılama gününüde sayarsak 10.gün bende cuma günü test yapmayi düsünüyorum.nasipse olur insallah.

Evet canım daha 5 günün var zaten inşallah olur iyi sonuçlar alırız benim doldu inşallah güzel haberler veririm

Belirtin var mi canim. Benim bugun az miktarda sari ve koyu kivamda uzayan akintim geldi.artik herseyi hamilelige yorar oldum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…