Aşılama Aralık'ta Aşılama Yaptıracaklar Süreci Beraber Atlatalım

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Geçmiş olsun canım bende griptim yeni atlattım bünye düşük oluyo herhalde yakalanıyor insan olabilir ilaç etkisiylede ama iyi gibi gözüküyo inşallah yükselir canım

Geçmiş olsun canım bende griptim yeni atlattım bünye düşük oluyo herhalde yakalanıyor insan olabilir ilaç etkisiylede ama iyi gibi gözüküyo inşallah yükselir canım

Insallah canim 3 yil oldu nerdeyse artik yoruldum.2 doktorda pek umutlu konuşmadi ama rabbim bilir olmazsa 5 ocak regli olurum o zaman 2.asilamaya başlicam

Bizimde 1.5 yıl oldu hala Yok aynen çok yıpranıyor insan inşallah tez zamanda hayırlısıyla kucaklarımızı doldurur Allah ım özel olmazsa sizde bi problem varmıydı

Bizimde 1.5 yıl oldu hala Yok aynen çok yıpranıyor insan inşallah tez zamanda hayırlısıyla kucaklarımızı doldurur Allah ım özel olmazsa sizde bi problem varmıydı

Bende pko var bildim bileli ama Hormonlarim düzgün rahim filmim temiz cikti.esimin degerleride iyi ama kismet olmadi.

Canim esine evicap 200 luk evitamini icir birde hünapin keciboynuzu özunü yedir acayip degerlere etki ediyor

Canim esine evicap 200 luk evitamini icir birde hünapin keciboynuzu özunü yedir acayip degerlere etki ediyor
Başladım canım sabah akşam keçiboynuzunu kaynatıp suyunu içiriyorum bide burdan ni tarif gördüm onu yaptım yiyor sabah akşam inş iyi gelir normalde böyle bişey yoktu strestenmi artık bilmiyorum aşılama günü düşük çıktı

Bu tarifi burda görmüştüm canım bunu yaptım aktarda dedi zaten erkekler içinmiş

Eklentiler

• 409041A5-E062-4AAF-9097-47627E9F9EDF.png
    876,3 KB · Görüntüleme: 32
Bu tarifi burda görmüştüm canım bunu yaptım aktarda dedi zaten erkekler içinmiş

Bizimde degerler 1 ay once mukemmeldi asilama günu %17 azalmis haraketlilik 110m olan sperm sayisi 45m na dusmüs. Ama benim esim tam benim asilama oncesinde grip oldu.grip %70 ektilermis.

Bizimde degerler 1 ay once mukemmeldi asilama günu %17 azalmis haraketlilik 110m olan sperm sayisi 45m na dusmüs. Ama benim esim tam benim asilama oncesinde grip oldu.grip %70 ektilermis.
AA benim eşimde gripti acaba ondan mı düşük çıktı bide 3 günlük perhizle yüksek çıkması lazımdı aslında bakalım bu kürlere başladık hayırlısıyla yükselir inşallah

AA benim eşimde gripti acaba ondan mı düşük çıktı bide 3 günlük perhizle yüksek çıkması lazımdı aslında bakalım bu kürlere başladık hayırlısıyla yükselir inşallah

Insallah canim bende yarin sabah beta hcg yi yenilicem ama umudum yok cok dusük cikti.biraz öncede yine idrar testi yaptim cok silik cizgi cikti.yine kimyasal oldu galiba.eger gebelik yojsa biran once regli olsamda yeni tedaviye baslasam

Insallah canim bende yarin sabah beta hcg yi yenilicem ama umudum yok cok dusük cikti.biraz öncede yine idrar testi yaptim cok silik cizgi cikti.yine kimyasal oldu galiba.eger gebelik yojsa biran once regli olsamda yeni tedaviye baslasam
Hadi bakalım hayırlısı canım inş yükselmiştir bende hala olmadım Cuma test yaptırcam yoksa bişey doktoruma gitçem en azından adet olup rahatlarım çok sıkıntı basıyor sonra tedaviye başlarız hayırlısıyla

Off cok zor canim cok zor

Nasilsin canim merak ettim seni. Ben bu sabsh test yaptim negatif cikti umutlar diger aya kaldi.
Canım yılbaşı filan girdi araya yazamadım girmedim burayada bi kaç gün kafam toplansın diye. Cumartesi 2.19a düşmüştü değerim zaten.Bugün aşılama olduğum hastaneye gittim. Geçen ayın 1inde adet olmuştum. Adetlerim düzensizdir ama bu ay yumurta gelişti çatladı filan adetin gelmesi lazım diye düşünüyorum. Kan sonucum 0.05. Tahmin etmiştim zaten 2.19dan. Demekki kısmet değilmiş. İkinci aşılama için adet olmayı bekliyorum. Sen ne durumdasın ?

Benimde ilk aşılamamdı sonuç negatif. Bugün adet oldum. Cuma günü doktora gidicem ikinci aşılama için
Şimdiden hayırlı olsun ikinci aşılaman. İlki için ne desek boş canım. İkincide pozitif gören daha çok. Bende progestan yapmıştım sabah. Öğlen sonuç çıktı progestanı bıraktım. İnşallah adetim başlarda giderim bende 2. için vakit kaybetmeden.

İnşallah ikincide yüzümüz güler. Allah yardımcımız olsun

İnşallah ikincide yüzümüz güler. Allah yardımcımız olsun
İnşallah canım. Ben bugünki negatife rağmen ilkinden daha umutluyum. İlkine başlarken bile bu kadar umutlu değildim. Umutsuzda değildim ama içimde bu kez değişik bi his var. Belki bi avuntu, belki cidden bi önsezi.

Canim üzülme 2.asilamanin tutma ihtimali yüksek diyorlar rabbim tez zamanda kucagimizi doldursun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…