Aşılama Aralık'ta Aşılama Yaptıracaklar Süreci Beraber Atlatalım

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

Insallah canim ikimizinde yüzü güler.kendini biraz rahat birak folic asiti ihmal etme.

Ayın 2sinde kan vericem canım eğer adet olmamış olursam. Eşim keçiboynuzu özü yiyo sabah akşam. İleri hareketli %1den %45lere çıktı keçiboynuzu sayesinde. Promen k'yı duydum doktorda tavsiye etmişti ama bi kaç arkadaşla konuştum hastanede iyi gelmekten ziyade değeri düşende olmuş. Dediğin gibi ileri hızlı 0 çıkmıştı bizim. Döllenmemesinede o da etkendir mutlaka. İnşallah gerek kalmaz senin için.

İnşallah ama aşılamanın 11.günü yarın sabah tekrar idrar testi yaparım ya silinir ya koyulaşır bakarım ona göre kan veririm yarın.. hiç belirti yok

Bana folic asit vermediler canım. Kadın doğumdada verilmedi, tüp bebek bölümündede verilmedi. Sadece insülin direncim olduğu için glukofen verdi doktor.

Olurmu asılama sürecindede normal gebelik hazirlik sürecindede folic asit cok onemli.tutunmayi sagliyor dedi doktorum.sen doktor vermesede kullan sonucta vitamin.

Canim doktorlarin cogu böyle seni herseyi biliyor farzediyorlar
Geçen sene ilk kez gittiğimde doktora bebek istiyorum dediğimde vermişti vitamin. Başla demişti bana. Sonra araya olaylar girip bebek ertelendi. Bu doktorumda vermedi. Çarşamba konuşup alırım bende başlarım hemen.

Aşılama gününü sayarsam bugün 11.günüm. sabah idrar testi yaptım tek çizgi çıktı. Belim ağrıyor 2-3 gündür. Adet olacakmışım gibi. Silik bile olsa çizgi çıkmadı. Çok moralim bozuk

Benimde idrarda silik bile çıkmamıştı. İğnenin etkisi kalmamış demekki diye gittim kan verdim bi hevesle. Sonuç 5.7 çıkınca iğneden değildir yükselir belki dedim bide. İyiki kendimi kaptırmadan kan verdim sabah..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…