Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Ah canimmm 4 ay az degil. Beynen yoruluyorsun elbette. Neden gecen ay bunu istemedinde simdi istedin dolmussun demekki artik. Sana nacizane tek tavsiyem 3 günü gecirme. 3 gun diyet yapsan gecmek bilmez zaman. Zira yerken zaman nasil geçiyor anlamiyor insan:)))
Hakkin olani alıyorsun vicdanını rahat tut

Ayyy allah korusun. Bizdede dönüşümlü çalışma haftaya baslayacak insallah

Bugünki menüm
09:00 2 yumurta haslama, az peynir
Öğlen tavuk nugget salata disarda bunu bulabildim o yuzden son yemegim buydu aksam yok
15:00 meyve ile kapanış
Arrik sporum başlıyor şükür
Yürüyüş yapacağım birazdan ne kadar surer bilmem

9 ay az değil canım . Tümden bırakma ara normal bunalmak da
Çok ciddi bir savaş bu aslında insanın tüm alışkanlıklarına karşı yaptığı gerçekten alkışlıyorum
Ocak olsun dert değil hedefine ulaş da önemli olan o. Planda tarih değişebilir ama önemli olan hedefe varmak ki varacaksın
Dediğin gibi canım çok sağol neden şimdi bende hep bunu sordum ve ona göre karar verdim
Tavsiyene uyacağım zaten 2 gün ara gibi düşündüm 3 günü geçmemek iyi fikir
Alışkanlık haline getirmemek lazım

ya sen ne tatli bi kaptansin
sende bunaldin ama beni teskin ediyorsun.morel veriyorsun.
çok tsk ederim hersey icin
iyiki varsin.iyiki açmişsin bu topiği.bu sayede seni tanidık çok sevdik.can kaptanım

ya sen ne tatli bi kaptansin
sende bunaldin ama beni teskin ediyorsun.morel veriyorsun.
çok tsk ederim hersey icin
iyiki varsin.iyiki açmişsin bu topiği.bu sayede seni tanidık çok sevdik.can kaptanım
Ama utandırma beni
Valla öyle böyle düşe kalka bitecek bu iş.Arada mola olacak belli . Ben molasız giderim diyordum ama bir iki haftadır o kadar bunaldım ki her yönden ,gitmeyecek tümden bozacağıma nefes almalıyım

Sende öylesin canım benim bende çok seviyorum seni
Şükür ediyorum hepinize ve çok seviyorum herkesi
İyi ki varsın, varsınız

sende iyiki varsin kaptanim.
nefes almak cok iyi gelecek sana.yeniden canlanmis rahatlamis olacaksin.ben daha fazla tutmiyim seni burda.telefonu birak da anın tadıni cikar güzel kaptanim

4 ayda 2 gün nediiir OMG insanüstü bişi resmen ben 3 gün zor dayanıorm

4 ayda 2 gün nediiir OMG insanüstü bişi resmen ben 3 gün zor dayanıorm
Yok yok ben öyleyim hızımı alınca giderim ama tehlike aynı hız eski alışkanlıklara da dönebilir geçmişte çok oldu yalan yok o sebeple açık oynuyorum dikkatli olmalı ve kopmamalıyım
Menü iyi , afiyet olsun spor da var

Sağol şekerim olsun ya 25 kilo nedir çeyrek insan gitmiş
Mola hakkın bence

Günaydın kızlar
Haftasonu öncesi moraller yerinde mi ?

Ben bugün İçin evde biraz kışlık kıyafet işine gireyim diyorum bir yanım da daha erken diyor ?
Aslında tembellik ile iş yapma arasında gidip geliyorum
öğleden sonra da yürüyüşe çıkacağım inşallah
Hepinize güzel bir gün diliyorum

günaydın başkanım ,
konuma göre cıkabilir bizim buralar sogudu biraz.
rejimsiz ilk gün nasıl hissediyorsunuz . bende 3 gündür tutmuyorum inşallah artı yansımız tartıya oldugu yerde kalsa yeter işte

günaydın başkanım ,
konuma göre cıkabilir bizim buralar sogudu biraz.
rejimsiz ilk gün nasıl hissediyorsunuz . bende 3 gündür tutmuyorum inşallah artı yansımız tartıya oldugu yerde kalsa yeter işte
Günaydın canım
Evet haftaya her yer soğuyor galiba bende hazır evdeyim bugün bi iş yapayım dedim ufaktan başladım bakalım çıkarmaya
Rejimsiz ilk gün Değişik Ama Direkt şişkinlik ve gaz oldu biliyor musun geç saatte yemek yedim bence ondan
Umarım sende de çok farklılık olmaz olursa da soluklanıp devam ederiz biz
Onun dışında bir sıkıntı yok umarım tartıya yansımaz artı da çıksa yazacağım mutlaka

haftanın yorgunluğu var üzerimde.. birkaç gündür de neden bilmiyorum keyifsizim biraz. eşimin her söylediğine tepki gösterir oldum. resmen dalacak yer arıyorum. Bu sene bu pandemi dönemi o bu derken pek uzaklaşamadık memleketten.. iş ev arasında mekik dokudum resmen. oğlumda saolsun çok yaramaz olmaya başladı. bana da çok huysuzluk yapıyor. sanırım herşey üst üste geldi. bunaldım iyice..
ha bu arada kışlıklar için erken gibi ama yine de sen bilirsin kaptan.. memlekete göre değişir.. her yerin havası farklı malum ülkemizde..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…