Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Canım geçmiş olsun.3 ay geçti mi üstünden?

Selam kızlar
Ancak geldim eve
Bugün bahçede sosyal mesafeli bir komşu toplantısı vardı
Tedirgindim ama sıkıntı olmadı herkes çok uzak oturdu ben çay kahve içtim ikramları yemedim Bende kısır yapmıştım ikramlık, ondan yedim sadece
Bugünkü menü
13.30: 1 tabak zeytinyağlı patlıcan yemeği, 1 kase yoğurt, 3 tane ızgara köfte ( Sörf bahçeye aç gitmemek için yedim )
15: 4 yemek kaşığı kısır yeşillik Çay

6 km yürüdüm yeşil çay, çay, Türk kahvesI içtim
Su tüketimini akşama kadar arttırırım

Kaptanim ödül yemeği yedin mi ?
Kaçamak filan Görmedim yediysen fikir verir misinSana o kadar ye ye dedik
Afiyet olsun spor da
Yok canım daha yapmadım ödül hala
Afiyet olsun
Shake türü şeyleri ben pek sevmiyorum hiç de içmedim hayatım boyunca, doğalı daha iyi değil mi ? Sakın yanlış anlama fikrim bu, herkesin tercihine saygılıyım
Afiyet olsun spor da var
Biraz ekmek mi fazla oldu bugün sanki
afiyet olsun
Afiyet olsun canım
3 yemek kaşığı bulgur=1 dilim ekmek
Servis kaşığı olunca dikkat canım
Günaydın dostlar
dünkü menüm
12:00 den sonra kuruyemiş ve 1 litre kefir içtim akşama kadar
19:00 2 yum ile omlet
1 çatalda cıs bişey attım ağzıma
spor yok
afiyet olsun önümüze bakalım

Afiyet olsun yarına rahatlarsın o zaman kolay gelsin
Kısır yedim bugün ama 4 kaşık
Canım çok geçmiş olsun kötü düşünme insallah bi terslik olmaz

merhaba

kaptanım dün kendime ödül verdim ama biraz büyük bir ödül oldu katmer tatlısı yedim o yüzden dün menü paylaşmadım

bugünkü menüm

sabah 10.00

sahanda yumurta
1 dilim ekmek siyah
4 dilim peynir
3 ceviz

ara öğün 13:00
bir küçük dilim elma

akşam yemek 15:00
mercimek yemeği 4 kaşık
2 kaşık pilav

15 de kapattım günü

10.700 adım 2 litre su ..

geçmiş olsun çok

Bugunku menu
Sabah 3 kasik menemen 2 tane mini dereotu diyet lavas. (Kendim yaptim tabiki ) peynir
Aksam domates corbasi kasarli. Arada bitter cikolata ki miktar belirtmek istemiyorum
Kahve ve su ictim . Daha spor yapmaya zamanim olmadi ama bi ara insallah eliptik yapcam biraz bugun biraz az yedim gibi ama bitter cikolatanin kalorisinden dolayi bisi eklemek istemedim. Dengelesin biraz diye. Bugunde boyle bi gundu iste .

Kiz nazarlara mi geldin noldu . Dikkat et kendine aman evlerden Irak Lanet olasi Virus bi bitmedi gitti .

Menü
18/6
13.30 kapya domates 2 salatalık 2 yum.
2 kasik yoğurt +1 kaşık yulaf +tarçın +armut karışımı,4 bardak çay

19.35 et haşlama ve salata

25 dk tempolu 50 dk bölgesel
Su saymadım
Ara öğünde yapmıştım yazmayı unutmuşum
18.25 1 kupa kefir 1 yk keten tohumu 1 yk yoğurt ,8-10 badem ,biraz karpuz

İyi akşamlar herkese, bugünün menüsü;
13:00 biraz peynir, 15 tane zeytin, 1 bardak süt, 1 tane domates, birkaç tutam maydanoz
16:00 1 kupa sütlü soğuk kahve
17:30 şekersiz türk kahvesi ve 1 şişe maden suyu
18:30 1 kase domates çorbası, 4 çorba kaşığı makarna, 1 tane domates.

Sebze yemeyi çok özledim. Buradaki pazarlar virüs açısından çok tehlikeli durumda. Önlem kesinlikle yok, herkes dipdibe, üstelik maske de takmıyor insanlar. Neredeyse iki aydır pazara gidip alışveriş yapamadım. Marketten ne bulursam almaya çalışıyorum ama güzel ürünlere de hiç denk gelemiyorum. Aldığım patatesler, soğanlar çürük çıkıyor hep. Evdeki bakliyatları ve dondurucudaki tüketiyoruz birkaç aydır. Her gün ne yemek yapacağım derdi beni çok strese sokmaya başladı.

afiyet olsun kaptanim.ben minik tabakta yemistim.
sabahi az tutmustum.kalori hesabi da yaptim ama odem yapti.
pazardan ev salcasi almistim.o da tuzluynus baya.kisira koydum rengi ciksin diye de bol koymusum.ondan ödem yapti.üstüne ne kadar su icsem de limonlu cay yürüyüs yapsam da sabah bi baktim gözlerim kabak kabak olmus.tuz bana hic yaramiyor.
artik kısırdan da gönlüm gecti.

slmlar.bugünkü menümü yazayim da dövün beni
saat 10.30 da
2 dilim kariisik tost
domates

saat 13 de
1 avuc kuru dut
1 avuc yer fistigi
1 bardak kola
1 mürdum erigi
1 nektarin

saat 17 de
1 bardak kola
yediklerim az ama zararli seyler.tek artisi hic acikmadim.diğer günlere gore daha tokum.
bolca su ve limonlu çay ictim.
yarindan itibaren kendimi bi frenlicem.bezdim artik bu iradesizlikten.bi gün dikkat ediyorum.3 gün yiyip iciyorum

Canım pazara ben çok erken saatte gidiyorum daha yeni kurulmuş oluyor.Hatta esnaf etiket bile koymamış oluyor ürünlere.Gelince poşetten hemen çıkartıp büyük bir leğen gibi bir şeye boşaltıp bir gün havalandıriyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…