Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Benim de yapamadiklarim oluyor ya yapan normal değildir zaten hahahah

Bi de bazen low impact diye solda gösteriyor ya onu yapıyorum:)

Bazen ben ayagimi falan hafif bi yerleri degdiriyorum zaten onu yapabilcek potansiyelim olsa ne isim var Kilo verme yerlerinde bide benim bacaklarin masallah da var tutamiyorum oyle uzun sure havada .
neyse artik zamanla gidicek insallah

Kızlar benim kilo vermem durdu. 77 kiloyla diyete başladım 20 günde 74 oldum aralıklı oruça başladım 3 kilo verdim 15 günde. Ama 1 haftadır gram veremedim bazı günler 1 kg fazla bile çıkıyorum. Duraklama dönemine girdim büyük ihtimal direnç kilom 70 71. Yollardır 69 görmedim. Aralıklı oruç ile beraber 4 günlük sıvı detoksu yapsam zor mu olur acaba

Ben 45 saat yaptım, 1 hafta yapanda var..sadece , şekersiz sütsüz kahve çay ile.. önce 24 yap, devam edebilirsen 36.48 diye devam et bozmadan

3 gun 500 Kalori beslenebilirsin yada hareketleri arttirabilirsin . Yada 3 gun tek ogun beslenebilirsin . Bide boyle dene istersen.

herkese günaydınn.....
dün akşama kadar herşey gayet güzeldi.. dün akşam kız kardeşime gittik.. kardeşler toplantısı gibi bişey oldu yani..
ama malum böyle toplantılar pek iyi olmuyor
kardeşim güzel şeyler hazırlamıştı.. ortama uydum malesef bende...
aslında çok abartılı yemedim ama oruç saatime denk geldiği için kötü oldu haliyle.. ama bugün orucumu mümkün olduğunca geç açacağım.. herşeyin bir bedeli, her suçun bir cezası var malum...
Olan oldu artık napalım... önümüze bakalım dimi?

Günaydın hanımlar
Harika bir gün diliyorum
Nasıl herkes iyi mi ? Ben bugün biraz dolap içlerini düzelteyim diyorum evde birde klasik ev işlerim var

Tekrardan merhaba, bilgileri yazmadığım için tabloya eklenmemişim sanırım
Başlangıç:83,5
Güncel:74,5
Hedef: 60
blondeaddict
Merhaba
Listeye hemen ekleme yapmıyoruz bir hafta deneme süresi var, günlük menü paylaşımı ve konuya katılım , haftalık kilo bildirimi şart ekli dosyaya bakabilirsin
Geçmiş olsun umarım daha iyisindir
Menü iyi afiyet olsun bahçede kolaylıklar
Denemen lazım
bazıları meyve sebze suyu orucu yapıyor juice fasting denen, smoothie değil ama karışmasın. Onu yaparsan zorlanacağını sanmıyorum
dün dündür bugün bugündür
Menümü yazamadım giremedim
Sabah
Tam bugday ekmegiyle yarım tost
Akşam
2 küçük dolma
Yogurt
Salata
3.litre su
Spor yok
Evden dışarı çıkmıyorum evde de yapamıyorum ben
Canım menün doyuruculuk olarak belki doyurmuştur ama besleyicilik olarak az
Spor konusunda 10 dakikan da mi yok 10 dakikalık bile videolar var şu Leslie de bi denesen ?

Eklentiler

• C1D0721D-4D03-4467-A351-CE7864B6EA21.jpeg
    174,1 KB · Görüntüleme: 44

10 dk chloe ting yapsin ertesi gun insanin her yeri agriyo fark ettim mi bende bilmiyorum gerce ben suan sisim yesil cay su spor fayda etmiyo anca pazartesi sali normale donerim insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…