Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

İyi akşamlar kızlar menüm
sabah sadece
2 adet domates yedim
Aksam
(işten gelir gelmez 1 domates ve 1 adet kayısı yedim)
türlü yemegi
ceyrek ekmek
bol ayran
Ben pek anlayamadım bugünkü menüyü
Ay gördüm evet palmiye imiş ilk defa gördüm çok güzel görünüyor

Serbest serbest dik kafana:)

Bugün menü
Sabah 11.00
1 yumurta omlet
1 dilim beyaz peynir
5 yeşil zeytin
1 közlenmiş kırmızı biber
Yeşillik
1 kızarmış form ekmek

Ara
1ç.bardağı kefir içine ketentohumu yağı
12 badem

Akşam 16.45
1 karnı yarık
2 yk bulgur pilavı
1 kase yoğurt

3 lt su içildi...
Sabah spor
60 dk eliptik
30 dk yürüyüş bandında yürüdüm

Akşam
2 saat dışarda tempolu yürüyüş yapıldı...

Evet 2 saat yurudum yeni oturdum hatta. Mesajlara bakiyordum butun yorumlari okuyorum pek yazamiyorum ama( hatta sizin ilk basladiginiz andaki yasadiklarinizida geriye donup okumaya calisiyorum)
protein olarak sek quark ara ogun kullansam yeterli olur mu siZce?

afiyet olsun süper menü süper spor
Ben baktım da 100 gr da 4 gr protein diyor öyle ise az, sade kefir içmek çok daha mantıklı
Birde gün içi gıda olarak da protein ilave etmeli 2 saat yürüyüşle acayip iyi sonuç olur

kefir kullanicam arti salatalarim da surekli peynir kullancam, yada kahvaltida cay yerine tarcinli süt mü kullansam daha iyi olu? (haftaici yumurta kullanmiyorum malum ofiste yumurta kokusu hos olmuyor, etlede cok aram yok acikcasi.)

kefir kullanicam arti salatalarim da surekli peynir kullancam, yada kahvaltida cay yerine tarcinli süt mü kullansam daha iyi olu? (haftaici yumurta kullanmiyorum malum ofiste yumurta kokusu hos olmuyor, etlede cok aram yok acikcasi.)
Süt olur seviyorsan . Lor peyniri, ton balığı, bakliyat nohut ve kuru fasulye, badem , kabak çekirdeği ( kontrollü), kefir, yoğurt , ayran, beyaz peynir lor peynir kasar peynir, hindi füme, ızgara veya haşlanmış tavuk, yumurta akşam salata filan olabilir eğer seviyorsan
İlk aklıma gelenler

tsk ederim

iyi geceler , dün rahatsızdım menü paylaşamadım. yemekten sonra çarpıntım çok fazla oldu . tabii hali ile yorgun düştümbugün kü menüm
saat 12:30 ' da 2 yumurtalı omlet, bol yeşillik, 6-7 adet yeşil zeytin, süzme yoğurt (ev yoğurdu) 1avuç çiğ fındık
19.00 akşam yemeği: bir tabak etli yeşil fasulye, 4 kaşık bulgur pilavı, 1 kase cacık
spor: bugün bahçedeydim bol yürümeli bahçe işleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…