Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Günaydın kızlar

Izın zamandır spor yapmıyordum leslie ye başladım ya 2dün ayak ağrımdan uyuyamadım
Günaydın canım
Tahmin ederim çok acır bu gün çok yüklenmeden çalış eğer yapacaksan
Günaydın kızlar... Güne kahve +hurma +cevizle başladım.
Öğün öncesi hurma yemek iyi oluyormuş. Bugün deneyeceğim... İhmal etmezsem artık.
Kiraz saplarını Bi demleyeyim...
Günaydın canım. Hurma çok lezzetli ben uzundur yemiyorum agzıma değerse durduramayabilirim kendimi
Sen oruç açılış sonrası yiyorsun değil mi hurma cevizi ?

Bugün eve sağlıklı fit malzeme alışverişi yapmaya karar verdim. Ev halkına yapılan tatlıları vs de buna göre düzenleyeceğim.
Şimdi size soruyorum fit bir mutfakta tatlı vs yapılacaksa neler olmalı

Bana yardım eder misiniz ? Benim listem şu ilaveleriniz var mi ?

yulaf unu
Keçiboynuzu unu
Yulaf ezmesi
Hurma, kuru kayısı
Pekmez (şeker yerine ? Emin değilim)
Chia tohumu
bir yerlerde hurma unu görmüştüm sonra bulamadım ?

Aslında gün içinde kahvenin yanında tercih ediyorum ama bugün başlangıç öyle oldu.
Öğün öncesi 3 adet hurma yediğimizde çok daha az yemek yiyormuşuz. Diyet yapanlar bunu tercih ediyor. Denemeye niyetlendim.

Yapacam canım yapmaz mıyım çok şükür artıyı attım 2 günde şimdi eksiye geçme zamanı

Badem ceviz kuru incir fistik ezmesi(az biraz kullsnabilirsin ) meyvelerin hepsi olabilir. Kakao

Tamam canın buraya da yazarsın kaç santim inceldiğini

Ya bende kilo alınca direk simit bölgemden alıyorum dolayısıyla olduğumdan fazla kilolu gibi duruyorum

Günaydın kızlar
Sabah hindistancevizi yağıyla yapılan kahvemi içtim şimdi sporumu yapacağım spor öncesi içilen kahve yağ yakımını daha da hızlandırıyor bugün eliptik yapmıyorum sadece kardiyo yapacağım herkese musmutlu ve bol hareketli günler olsun

Kızlar ben bu if diyetine aşırı seviyorum tam bir kral diyet bir ara denedim fakat güne çok erken başlıyorum sabah 6 da kalkıp öğlene kadar aç çalışamıyorum en fazla 8 9 a a kadar sabrediyorum, akşamda 7 de anca akşam yemeğimi yiyorum ben kendime nasıl if düzeni kurabilirim yardım eder misiniz benim gibi çalışma düzeni olanlar varsa hangi saatte başlayıp hangi saatte bitiriyorlar?

Canım Ben de 6 gibi kalkıyorum 9 gibi kahvaltı yapıyorum 17.00 da bitiriyorum

Eğer 17.00 da bitiremem 19 da akşam yapabiliyuorum diyorsan filtre kahve benim istahi inanılmaz kesiyor hic bi şey yiyemiyorum

Bi dene istersen

evet canım , ben daha önce duymuştum regli zamanı yapılan spor innaılmaz kilo verdiyormuş çünkü ozamanlarda metabolizma daha hızlı oluyormuş.... ben 72,5 dah 57 ye düştüğümde bunu regli dönemlerimde fark ettim aynı sporu hergün yaptım regli zamanları daha bi terliyordum ve tartıya hemen yansıyordu....
birde şu regli zamanlarında tatlıyla mücadele edebilsek işte o zaman daha çok kilo gidiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…