Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Günaydın kızlar
Harika bir gün diliyorum Keyfiniz ve azminiz bol olsun
Geçmişi bir okuyup geleyim

Ben bugun karnimin gurultusuna uyandim . 1 haftadir ilk defa bu kadar ac uyandim ayyy valla acliktan karnim senfoni orkestrasina dondu . Saat gecmiyo saat 6 da uyandim simdi burda saat 8 kahvaltiya daha 2 saat var . Niye boyle oldum bugun anlamadim valla.

9.30 : yumurta, lor peyniri, ekmek, az haşlanmış patates

Ara hurma, badem

19 yoğurt, kuru fasulye, biraz pilav, 1 köfte

3 lt su, nihayet
Su tüketimi artıyor
Biraz pilav, az haşlanmış patates demişsin ölçü vermediğin için değerlendiremedik kontrollü olduğunu düşünüyorum
Canım merhaba artı da çıksa artıdayım diyelim çünkü ben bilemiyorum kim buralarda kim değil
Menü konusunda vakit alacak birsey olduğunu düşünmüyorum, aynı şeyler olsa da bilmek görmekte fayda var, belki bir başka arkadaşımıza fikir verir mesela ben C capoeira nın paylaştığı detox çorbalarını not ettim bir yerde kullanırım yada ne bileyim farklı birsey görüp onu Yerim.
birbirimize destek olmak için menü paylaşımı yapmaya yapamıyorsak da başka türlü katkı vermeye özen gösterelim konuda
İlaç konusunda hiç bilgim yok ve asla kullanmam ben ilaç takviye. Bu yolculukta kısa yol olduğuna inanmıyorum ben, zamanla sabırla, düşe kalka ilerleyen sonuç alır bence
iyi geceler çok yogundum menü gecikti
11 peynir zeytin domates salatalik
2 dilim esmer ekmek

akşam kosturmacali bir gündü sadece melemen yaptım yedik

3lt su
Afiyet olsun canım

Afiyet olsun ve 15.000 adım için
çok teşekkürler katkınız için ve tebrikler umarım devamı gelecektir
merhaba arkadaşlar:)
kahvaltı yerine öğlen 12 akşam 20:00 olsa yeterli mi. :/
Merhaba
Kendi saatlerine göre ayarlayabilirsin ilk sayfadaki ilk postu okur isen çok detay Bilgi var
Kızlar diyetisyenim yazdı şimdi

Belden 18 cm kalçadan 7 cm gitmiş 2 ayda :)
neeeeeee
Helal valla inanılmaz çok tebrik ederim
yaaaa çoookkk şükür.. bu sabah tartıldım. düne göre neredeyse 1 kilo farketti..geçen haftaki güncele göre de eksideyim.. hemen keyfim yerine geldi vallahi yaaa....
Ay
Acayip sevindim canım
tebrikler canım

Şekersiz Türk kahvesi içmeyi dene kesiyor o açlığı bende mesela
Ya da bol su iç ve o 2 saat için yapacak bir iş bul kendine

Günaydınlar canlar karpuz detoksumun dün 3. son günüydü sabah 50 dk eliptik 50 dk kardiyo yaparak güne başladım hindistancevizi yağıyla yapılan kahvemi içtim artık vücuttaki toksinlerden alındığına göre normal beslenme me döneceğim ama salata ağırlıklı bir beslenme ile yavaş yavaş geçmeyi düşünüyorum

Maşallah canım çok güzel incelmişsin bende 82 cm nasıl o kadar çok inceldin özel bölgesel hareket mi yaptın paylaşırsan sevinirim

Canım her gün düzenli video yaptım

Bi Ara chloe ting takildim onun programı var ona başladım

Ergin kırbaç yaptım

Holly dolke cok cok iyi son zamanlarda onu yaptim

Bi de bilmiyorum etkisi var mı son zamanlarda aktardan yağ aldım inceltici yag onu her yerime surup streç sarıp öyle yapıyorum

Şekersiz Türk kahvesi içmeyi dene kesiyor o açlığı bende mesela
Ya da bol su iç ve o 2 saat için yapacak bir iş bul kendine

Acik spor yapiyim da Bari su iciyim, ben obur türlü su icemiyorum midem bulaniyo . Kahvemi de ictim ama kesmedi . Zaten cok halsiz kalktim bugun . Reglim geliyo galiba o yuzden . Simdi gene sisicek her yanim ya yeminle bugun negatiflik deposu gibiyim .

Bende 1 ayı geçkin hit kardiyo tabata fitness trampolin yaptım ve hala yapmaktayım ama 2-3 cm incelme oldu biberiye yağı sürmüştüm bir kaç sene önce fakat streç beni çok rahatsız ettiği için fazla durduramamıştım bünyeden bünyeye fark ediyor kimi çok kimi az veriyor inşallah bende fazla verenler kervanına girerim

Benim kilo kaybım çok değil mesela

Millet bir ayda 6 küsur veriyor ben 2 ayda verdim ama incelmem süper:)
Daha da yolum var ama olsun:)

Ben bu ara Chloe ting yapan cok goruyorum her yapan da sahane inceliyor . Ben bugun basliyorum 2 haftalik olanina . Denenebilir bi Program bence .

Bence harika bir azmin var seni tebrik ediyorum darısı bizlerin başına tahin serbest smoothie lerin içinede ekleniyor hem besleyici yağlar içinde size çok iyi gelebilir

Dizlere hiç yük bindirmeyen var mı bildiğin canım? Benim dizler baya problemli korkuyorum spor yapmaya

Ben de Başlayım mi seninle

Ara ara yaptım hep zaten

Bu sefer tam 2 hafta yapalım summer shred dediği mi

Ever . . Ben oncesinde isinma videosunu yaptim ama esas videoda 10 dk dan fazla dayanamadim oncesinde leslie de yapmisrim . Toplam 12 dk chole yaptim ama bacaklarimdan bile terler akti . Aslinda dayanabildigimiz yere kadar yapabiliriz. Illaki faydasini goruruz .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…