Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

6/7 menü 18/6

12.30: 2 kepekli etimek, 1 kk kasar, 1 kk beyaz peynir, 1 yumurta yeşillik çay
15: 10 kiraz (sırf kabızlık mevzusundan yedim bol su içtim işe yaradı )
18: semizotu salatası, 4 köfte ayran
yeşil çay, maden suyu, kahve, su, çay içtim
7.5 kilometre yürüdüm

Güzel menü sporda var harikaaa🖒🖒🖒

Canım teşekkürler
Şimdi tabi senin tercihine saygılıyım ama herkes burada diyet için paylaşım olduğunu biliyor bu noktada zorlayıcı olamam ama
Baslangic Kilom 87.7 guncel kilom 85.1 idi o arayi kacirmissin sevgili konu sahibi blondeaddict , bilemedim oncesini de yaziyor musun yoksa burdaki baslangici mi yaziyorsun ben gene de diyim dedim
Buradaki başlangıcını yazdım, diğerini sen tutarsın zaten
Eklerim yaşını
çok güzel canım afiyet olsun
pilavsızlıktan ağlayan fasulyelere bi cacık yoğurt yada ayran verseydin sakinlerlerdi belki
Afiyet olsun spor süper

5 saat yüzen birine hiç birsey diyemem
Canım sengün topicte aktif olup arada giremeyen vs için değil sözüm o tür durumlarda bir izin vs devreye sokarız askeriye değil ya
nice yaşları olsun yavrunun
Aynen öyle tuz ekle canım saçma birsey yemektense o tuz birsey yapmaz
Menünde meyve yoğunluğu çok fazla canım
(1/2 muz=1 meyve,7 kayısı 2 porsiyon meyve ve şeftali 1, toplam 4 porsiyon meyve var , tahıl gevreği var ve hepsi de şekerli meyveler, Çok karbonhidrat yüklü , aman dikkat )

Afiyet o
yarın ekmek, pilav makarna türü şeyleri katma canım menüye bol su, yoğurt protein ve sebze ye

Yeni ilk sayfa kurallarımız genel görüşünüz de paralel olduğu için ilk sayfaya ekledim hayırlı ve verimli olsun konumuz
Canım bu kurallar güzel olmuş sanada yazık emek veriyorsun bir cıkar beklemeden ugraşıyorsun hakkını helal et bize emeklerine saglık
Menüm
Sabah
2 haşlanmış yumurta domates yeşillik tuzsuz peynir 6 zeytin şekersiz çay
Akşam
1 tabak taze fasulye
2 kaşık bulgur pilavı
Bol salata
2 litre su
Spor yok
Misafirlerim var yapamıyorum

16/8
Sabah klasik kahvaltı,,,1 dilim ekmek

Ara
Yeşilçay 1 elma

Akşam 18.00
Izgara tavuk,,, salata ,, yoğurt

Ara
Yeşilçay
Süper kısa sürede rotaya girer
Rica ederim helal olsun ne demek
Ben gerçekten faydalı olsun istiyorum herkese hiç sorun değil
Menü iyi sadece gün içinde belki bir yoğurt yada ayran ekleyebilirsin protein için
evde misafir olunca zor olur her şey kolay gelsin

Yeni ilk sayfa kurallarımız genel görüşünüz de paralel olduğu için ilk sayfaya ekledim hayırlı ve verimli olsun konumuz
Selamlar sabah tartıldım ama fırsat bulup yazamadım eklenmeyecek ama 80 çıktım bugün bu gunluk menü paylaşma ben yapamam sanirim sessiz takipçi olurum artık sorun değil...

Ben kendime bi liste yaptim gunluk aldigim kalori yaktigim kalori yaptigim sporlar falan hepsini gun gun yaziyorum . Bir egitmen 7000 Kalori acigini tamamladiginizda 1 Kilo yagdan vermis Kabul edebilirsiniz demisti o yuzden yapiyorum . Buzdolabina da astim . Canim bisi cekince bakiyorum emeklerine yazik yeme diyorum . Ise de yariyo herkese tavsiye ederim

Selamlar sabah tartıldım ama fırsat bulup yazamadım eklenmeyecek ama 80 çıktım bugün bu gunluk menü paylaşma ben yapamam sanirim sessiz takipçi olurum artık sorun değil...
Canım selam sadece geç kilo bildirenleri bugün güncellemiyorum
Her zaman menü paylaşımı yapabilirsin zaten istediğimiz herkesin menü paylaşması, sessiz takipçi olmanı gerektiren bir durum yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…