Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Merhaba kızlar uzun zamandır muzdarip olduğum bir sorunu sizinle paylaşmak istedim DUDAK ÜSTÜ LEKESİ

PİRİNÇ TONİĞİ ÇÖZÜMÜNÜ BULDUM

sir ağda yüzünden oluşan bıyık lekem vardı artık di li geçmiş zaman kullanıyorum çoook mutluyum

özellikle yazlıkta güneşlenirken simsiyah oluyordu pala remzi gibi oluyordum

vee youtube ta denk geldiğim bir videodaki doğal tarifi uyguladım
Sadece 4 çorba kaşığı pirinç üstüne sıcak su ve 1 gün bekliyorsun ertesi gün kullanıyorsu

3 gün videoda anlatılan yöntemle lekeme sürdüm
Ne sivilce lekesi ne sir ağda lekesi hepsi yok oldu ve bronz tenimin rengine zarar vermeden sadece lekeler kayboldu yani halen bronzum 💃🏼💃🏼💃🏼💃🏼 Allah razı olsun allah ne muradı varsa bu kızcağıza versin 🙏🏻🧿

mutlaka kızlar videoyu izleyip uygulayın Herşey para tuzağı çözüm mutfakta 😍😍😍

Ever . . Ben oncesinde isinma videosunu yaptim ama esas videoda 10 dk dan fazla dayanamadim oncesinde leslie de yapmisrim . Toplam 12 dk chole yaptim ama bacaklarimdan bile terler akti . Aslinda dayanabildigimiz yere kadar yapabiliriz. Illaki faydasini goruruz .

Tamamdır Günlük etiketleydim birbirimizi

Ben de yapınca yazarım

Chloe ting summer shred 2 haftalık program

Ama nedenolmuyor 1. Gün tamam 7 temmuz
Yesa 1 gün tamamlanacak 7 temmuz

Selam kızlar nasılsınız bakalım😘😘😘😘

Akşam kuzım uyuyunca 30 dk leslie bosseddd yaptım bu daha iyi gerçekten çok iyi terletiyor normal leslie gibi değil👍👍

Sabah uyanınca da 30 dk yaptım üzerine yeşilçay içtim bundan sonra sabah ve akşam olmaz üzere toplamda 1 saat yapacam🥳🥳🥳🥳

Tamamdır Günlük etiketleydim birbirimizi

Ben de yapınca yazarım

Chloe ting summer shred 2 haftalık program

Ama nedenolmuyor 1. Gün tamam 7 temmuz
Yesa 1 gün tamamlanacak 7 temmuz

Ben baska program denemisim dedigin buldum o daha kolaymis 😂 en azindan oyle gorunuyo bi kac saate yapicam onu da tekrar 😂😂😂😂

Merhaba kızlar uzun zamandır muzdarip olduğum bir sorunu sizinle paylaşmak istedim DUDAK ÜSTÜ LEKESİ

sir ağda yüzünden oluşan bıyık lekem vardı artık di li geçmiş zaman kullanıyorum çoook mutluyum

Sadece 4 çorba kaşığı pirinç üstüne sıcak su ve 1 gün bekliyorsun ertesi gün kullanıyorsu

Ne sivilce lekesi ne sir ağda lekesi hepsi yok oldu ve bronz tenimin rengine zarar vermeden sadece lekeler kayboldu yani halen bronzum 💃🏼💃🏼💃🏼💃🏼 Allah razı olsun allah ne muradı varsa bu kızcağıza versin 🙏🏻🧿

Oaktree Oaktree teşekkürler :KK3:benim de çene bölgemde güneş lekelerim oluştu hemen deneyeceğim.

Acik spor yapiyim da Bari su iciyim, ben obur türlü su icemiyorum midem bulaniyo . Kahvemi de ictim ama kesmedi . Zaten cok halsiz kalktim bugun . Reglim geliyo galiba o yuzden . Simdi gene sisicek her yanim ya 😣😣 yeminle bugun negatiflik deposu gibiyim .
Nasıl geçiyor gün kriz atlatıldı inşallah 🥰
Arkadaşlar merhaba tek öğün beslenen var mı?
Canım bildiğimkadarı ile yok ara ara yapan var ama ben de 2-3 sefer uyguladım sürekli değil ama 🥰

Linki bırakıyorum 14 gün boyunca bu program hangi videoları derse onu yapacağız

Videolar youtube da
O süper spor organizasyonları yapılmış bayıldım tartıya da yansısın incelme de sağlasın süper kızlar 🤩👏❤️
Selam kızlar nasılsınız bakalım😘😘😘😘

Akşam kuzım uyuyunca 30 dk leslie bosseddd yaptım bu daha iyi gerçekten çok iyi terletiyor normal leslie gibi değil👍👍

Sabah uyanınca da 30 dk yaptım üzerine yeşilçay içtim bundan sonra sabah ve akşam olmaz üzere toplamda 1 saat yapacam🥳🥳🥳🥳
Selam canım iyiyiz sen nasılsın
Süper olur günde 2 saat bence de yap mutlaka 🤩🥳

Canım bildiğimkadarı ile yok ara ara yapan var ama ben de 2-3 sefer uyguladım sürekli değil ama 🥰

O süper spor organizasyonları yapılmış bayıldım tartıya da yansısın incelme de sağlasın süper kızlar 🤩👏

Tam atlatilmasa da sebebi belli oldu . Regl oldum. Canim surekli bisi yemek istiyo . Yemiyorum su iciyorum kahve iciyorum yesil cay iciyorum arada salatalik atiyorum agzima ama Nutella kenardan goz kirpiyo . kanmiyorum o vahsi cazibesine ama cok guzel gorunuyo beeee 😂😂

Linki bırakıyorum 14 gün boyunca bu program hangi videoları derse onu yapacağız

Videolar youtube da

Bazilari sadece 1 videosunu yapmis ona rağmen 2 haftada 6 cm incelmis .

sağol canım paylaşımın için buna bende bakayım :KK66:

merhaba herkese , ancak bu saatte işlerim bitti gelemedim , birazdan kızımla kitap okumaya geçeceğiz.... akşam yemeğimi de hazırladım karnıyarık yaptım bugün ama kızartmadan önce közledim patlıcanları sonra içini doldurup fırına verdim.. çok hafif ve lezettli oluyor....

bu sabah 64lü rakamların ucundan da olsa gördüm çok mutlu oldummmm :KK76: :KK76: :KK76:

Tam atlatilmasa da sebebi belli oldu . Regl oldum. Canim surekli bisi yemek istiyo . Yemiyorum su iciyorum kahve iciyorum yesil cay iciyorum arada salatalik atiyorum agzima ama Nutella kenardan goz kirpiyo . kanmiyorum o vahsi cazibesine ama cok guzel gorunuyo beeee 😂😂
Tarçın ve elma iyi gelebilir 👍
merhaba herkese , ancak bu saatte işlerim bitti gelemedim , birazdan kızımla kitap okumaya geçeceğiz.... akşam yemeğimi de hazırladım karnıyarık yaptım bugün ama kızartmadan önce közledim patlıcanları sonra içini doldurup fırına verdim.. çok hafif ve lezettli oluyor....

bu sabah 64lü rakamların ucundan da olsa gördüm çok mutlu oldummmm :KK76: :KK76: :KK76:
Afiyet olsun canım
Ve 64 ler için çok çok tebrikler 🤩🏆🥳

O süper spor organizasyonları yapılmış bayıldım tartıya da yansısın incelme de sağlasın süper kızlar 🤩👏

O zaman bende yapmayayım:)

X