Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

blondeaddict blondeaddict iyi geceler canım. Ben kilomu bildirmedim. Çünkü bu hafta başarısızdım. Emzirdiğim için akşamları zorlanıyorum. Kilom 63 tü yine bu sabah.
Menü paylaşamıyorum. Öyle oturup yazacak vaktim olmuyor. Hep aynı şeyleri yazmak ta mantıklı gelmiyor.
Takviye bir ürün mü denesem diye düşünürken karşıma acopex çıktı. Kullanan bilgisi olan var mı acaba? Akşamları tüketsem en azından diye düşünüyorum. Bilgisi olan varsa yazar mı? Teşekkür ederim...

blondeaddict blondeaddict iyi geceler canım. Ben kilomu bildirmedim. Çünkü bu hafta başarısızdım. Emzirdiğim için akşamları zorlanıyorum. Kilom 63 tü yine bu sabah.
Menü paylaşamıyorum. Öyle oturup yazacak vaktim olmuyor. Hep aynı şeyleri yazmak ta mantıklı gelmiyor.
Takviye bir ürün mü denesem diye düşünürken karşıma acopex çıktı. Kullanan bilgisi olan var mı acaba? Akşamları tüketsem en azından diye düşünüyorum. Bilgisi olan varsa yazar mı? Teşekkür ederim...
Şikayet var sitesinden bakabilirsin.. iştah kesmeyip açıyormuş.. alanlar bin pişman.. bir tane olumlu yorum okumadım acopex hakkında.. birde emzirme döneminde ağrı kesici bile vermiyor doktor hiiç takviyelere girme.. belliki stres yapmışsınki zorlanıyorsun.. ritmine göre git.. akşam miden kazındığında unlu tatlı şeyler yerine yoğurtun içine hurma at ye, yada 2.3 incir doğra ye.kendine yüklenip strese girme, yavaş yavaş :)

Bıran da degıl tabı mesela bı gırıyorum annem plajda oturuyor ona saat tutturuyorum 1 saat yuzustu sırtustu yada kosma tarzı seyler yapıyorum hıc durmuyorum sonra annem cık deyınce cıkıyorum ama guneste durmayı sevmedıgım ıcın 20 dk sonra yıne gırıyorum esımle karar verdık tekneye kadar durmadan yuzme canım cıktı orda yuzdum tekneye dokunup gerı dondum ama sabahta kollarımın agrısından erken uyandım 😂
Süppersin çevrenin sana katılması harika bence 🤗👍🏻👍🏻Tebrikler darısı benim başıma

Ben dünkü menümü paylaşayım.

13.00 ilk öğün
1 tane haşlanmış yumurta
1 Dilim peynir
Domates salatalık nane maydonoz
1 Dilim ekmek
2 bardak çay

15.00 3 tane kayısı

19.00 1 porsiyon et sote
Bol salata
Ayran

15.000 adım tempolu yürüyüş
3.5 litre su
200 ip atladım

Selam kızlar netim yoktu giremedim
Kilo veren arkadaşları tebrik ediyorum👏👏👏👏

Ben hiç dikkat edemediğim için artı geldim maalesef ama bugünden itibaren çok sıkı başladım🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Hadi bakalım aynı kiloda kaldık. Birbirimizi sollayamıyoruz😂
Kızlar selamlar :KK54:

Bildirim yapan herkesin kilosunu güncelledim.Bu saatten sonra gelen bildirimler için güncellemeyi haftaya yapacağım. Öncelikle kilo veren arkadaşları tebrik ediyorum bu hafta bildirimlere göre 23 kilo civarında erimişiz :KK71::KK6::KK9:
Bildirim yapan arkadaşlar kontrol edebilir hatam veya eksik varsa mesaj atabilirsiniz.

Kilo veremeyen veya artıda olan arkadaşlarım mutlaka bu hafta telafi edecek eğer menülerde bir fazlalık varsa zaten biliyorsunuzdur nereye konsantre olacağınızı.:KK68::KK68:

Menü bildirimleri bu noktada da önemli bir otokontrol sağlıyor buraya yazınca inanın ben kendimi sorumlu hissediyorum yazdıktan sonra...

Bu hafta bazı yeni kuralları devreye sokmayı düşündüm topik genelinde de konuşabiliriz aslında. Aslında bir haftadan fazladır gözlemliyorum sadece listeye adını yazdırıp bir tane menü paylaşmayan yada konuya hiç uğramayan arkadaşlar da olabiliyor. Açıkçası listede 55 kişi olduk ve bugün sadece 19-20 kişi kilo bildirimi yaptı. Artı da olsanız yazın arkadaşlar artı çıktım diye, kilonuzu yazmak istemeseniz de.

Ben herkesin verim almasını isterim bu sebeple sadece haftada bir tartı bildireyim yada hiç menü paylaşmayalım arada gireriz gibi bir durum açıkcası beni biraz rahatsız ediyor çünkü çok uğraşıyorum ama geri dönüş alamayınca konsantrasyonum bozuluyor. Belki diğer konsantre arkadaşlarımız da aynı düşüncedir bilmiyorum.

Her gün menü paylaşmak mecburi olsa ve listeye girme için bir hafta menü paylaşarak deneme süresi ve 2 hafta üstüste kilo bildirimi yapmayanı listeden takipten çıkartsam ne dersiniz ? Ya da siz ne önerirsiniz?

Konudan herkesin faydalanmasını isterim herkes yazabilir yeni düzende sonra da ama konsantre olmamız adına bu gerekli diye düşündüm..

Yeni gelen arkadaşları bugün için listeye ekledim

Çok uğraşıp emek veriyosun canım. Tüm kuralları kabul ediyorum ben.

Merhaba ne kadar zamanda bu rakama ulaştımız ve başlangıç kaç kiloydunuz ben hiç 50 li rakamları göremedim ömrüm boyunca gerçekten ilham kaynağısınız
Günaydın çok teşekkür ederim ben iki gebeliğimde de gebelik şekerinden kaynaklı diyet yaptım. 2.kızım 13 aylık şuan. 63 le başlayıp 69 la bitirdim sürekli ishal oldum son dönemde nedense. O yüzden en yüksek kilom 70 dir en fazla. Ama kilo çok olmayınca ve benim gibi iştahlı biriyseniz biraz zor oluyor. Sütüm azalmasın diye belli başlı şeyleri yemiyorum sadece. Tatlı yemek isteyince kuru dut üzüm vs yemeye çalışıyorum.

Arkadaşlar merhaba ben de emziriyorum oğlum 5 buçuk aylık esnek bir şekilde bu diyeti uyguluyorum 3 haftada 5 kg gitti. Sütüm de bir azalma olmadı akşamları Leslie yapıyorum. Önceden emziriyorum diye habire yiyordum çok kilo aldım ve hantal oldum. Şimdi sağlıksız besinleri çıkardım hayatımdan daha hafif ve daha verimli oldum bebegime. Süte gelince sütüm aynı günde bir kere mama takviyesi baştan beridir yapıyorum hedefim 25 kilo daha herkese başarılar

Tekrardan selamlar , ben bugun kahvaltimda ;
yesil biber
Kasar peyniri
Beyaz peynir
Yesil zeytin
Haslanmis yumurta
Domates
Cecil peyniri
Yedim. Evde mutfak tartisi var herseyi Gram gram olctum ve toplam 363 kalori yapti . Peynirlerin hepsi tam yagliydi 😂
Saat 15 gibi hafif aciktigimi hissettim
2 kuru kayisi
1 kurz incir
30 gr soslu fistik (kendisi verdigim 2.6 kilonun odulu sayilabilir bence ) yedim ve 1 fincan yesil cay ictim . Toplam 231 kalori .
Aksam yemegimi de pisirdim . Kiymali kabak yemegi . Ama onu da yaparken gram gram olctum ve yemegimin 100 gr mi 55 kalori yapiyo . Aksam icin kabak yemegi bide yogurtlu pancar salatasi yiycem onlarsa toplam 253 kalori yapiyor .

Bugunu 847 kalori ile kapatcam yani .
Spor olarak da saat 9.00 da 30 dk leslie yaptim arkasindan 20 dk Yoga birazda direnc bandi ile egzersiz . Saat 14 de 30 dk eliptik . Aksam da 20 dk kadar direnc bandi ile egzersiz yaptim mi 500 kaloriyi hayli hayli yakmis olurum bence . Birde simdi oglusumu yikicam o da baya terletiyo beni . Simdiden kadar da 1.5 litre su ictim . Daha ne olsun dimi .

Sonuna kadar okuyan varsa tesekkurler . Destan yazdigimi yeni fark ettim ve hala yaziyorum neyse artik idare edin ben biraz fazla konusurum 😂😂😂
[/QUOT]
Sonuna kadar zevkle okudum valla... sıkıntı yok okuruz.. nasıl istersen öyle davran.. :KK39: :KK28:
Kızlar selamlar :KK54:

Bildirim yapan herkesin kilosunu güncelledim.Bu saatten sonra gelen bildirimler için güncellemeyi haftaya yapacağım. Öncelikle kilo veren arkadaşları tebrik ediyorum bu hafta bildirimlere göre 23 kilo civarında erimişiz :KK71::KK6::KK9:
Bildirim yapan arkadaşlar kontrol edebilir hatam veya eksik varsa mesaj atabilirsiniz.

Kilo veremeyen veya artıda olan arkadaşlarım mutlaka bu hafta telafi edecek eğer menülerde bir fazlalık varsa zaten biliyorsunuzdur nereye konsantre olacağınızı.:KK68::KK68:

Menü bildirimleri bu noktada da önemli bir otokontrol sağlıyor buraya yazınca inanın ben kendimi sorumlu hissediyorum yazdıktan sonra...

Bu hafta bazı yeni kuralları devreye sokmayı düşündüm topik genelinde de konuşabiliriz aslında. Aslında bir haftadan fazladır gözlemliyorum sadece listeye adını yazdırıp bir tane menü paylaşmayan yada konuya hiç uğramayan arkadaşlar da olabiliyor. Açıkçası listede 55 kişi olduk ve bugün sadece 19-20 kişi kilo bildirimi yaptı. Artı da olsanız yazın arkadaşlar artı çıktım diye, kilonuzu yazmak istemeseniz de.

Ben herkesin verim almasını isterim bu sebeple sadece haftada bir tartı bildireyim yada hiç menü paylaşmayalım arada gireriz gibi bir durum açıkcası beni biraz rahatsız ediyor çünkü çok uğraşıyorum ama geri dönüş alamayınca konsantrasyonum bozuluyor. Belki diğer konsantre arkadaşlarımız da aynı düşüncedir bilmiyorum.

Her gün menü paylaşmak mecburi olsa ve listeye girme için bir hafta menü paylaşarak deneme süresi ve 2 hafta üstüste kilo bildirimi yapmayanı listeden takipten çıkartsam ne dersiniz ? Ya da siz ne önerirsiniz?

Konudan herkesin faydalanmasını isterim herkes yazabilir yeni düzende sonra da ama konsantre olmamız adına bu gerekli diye düşündüm..

Yeni gelen arkadaşları bugün için listeye ekledim
Sonuna kadar destekliyorum yazdıklarını.. kesinlikle kurallar olmalı..:super:

Valla çok güzel fikir
Yanlız ben izinde iken internetim olmuyor o zaman aranızda olamıyacağım.. wi fi bulursam atlarım hemen :) birde tartı konusu var, her tartı aynı tartmaz, türkiyedeki evimde tartıda yok.. valla onu nasıl halledicem hiç bilmiyorum.. işin ucunu kaçırmamak için tartılmam gerek benim yaaa.. neyse inşalalh bir şekilde halledip dönüş yapıcam
İnternet heryerde bulursun sorun etme.. ayrıca eczanelerde ücretsiz tartılabilirsin.. herşeyin çaresi buunur. sıkıntı etme.:KK66:
Kızlar diyetisyenim yazdı şimdi

Belden 18 cm kalçadan 7 cm gitmiş 2 ayda :)

vayyyyy çok çok iyi yaaa.... tebrikler..:super::halay:

X