Aralık, Ocak ve Şubat ayına hamile kalmak isteyenler

günün bugünmüş yarın test yap varsa çıkar canım müjdeli haberini bekliyoruz...

bugun yaptım ama cıkmadı bıde testler bolumune baktım ıl zamanlar gorulmıycek kadar sılık cıkıyo acaba cıktıda benmı goremedım dıyorum yaaa yarın oyle olduysa ben cok dıkkatlı bakmadım cunkuboshayallersmile

hımm inş..sen görememişindir tatlımm yarın yada pazar günü yap sabah ilk idrarla yap o daha iyiymişş

çıkmassa cok uzulucem canım yaa dua edın benım ıcınde lutfen inş. çıkar :Saruboceq:

nasıl yani 31gün oldu sen test yapmadınmııı kan testindede idrardada çıkarr

bugun yaptım ama cıkmadı nebılım kafam cok karıştı yaa ne zman yapcam ne yapcam bılmıyorum iyiden iyiye aptal gibi oldum uffff

sezen seninki baya büyümüş allah bağışlasın darısı bana 2,müjdemi sabırsızlıkla bekliorum

inş en saglamı ben pazartesi kan testi yaptırıyım canlar sızınde hayırlı haberlerınızı beklıycem allah hepımız için hayırlısını nasıp etsın

cnm ana sayfaya gin 2.sırada kadınlar kulübü yenilikler diye topic görücen ona gir takip çizelgeleri bölümünden hangisini istiyosan yap anlatıyolar şekilli orda

kızlar herkese iyi geceler..ben bu ay dedim artık doktora görüneyim 6 aydır olmuyo diyee.neyse dün gittim doktora adetimin 3.günü hormon testi falan yaptı onlar normalmiş..doktor 6 ay tedaviye başlamak için erken esasında 1 yıl bebek omayınca başlıyoruz dedi ama eğer istersen başlayalım deid bende başlayalım dedm..adetin 2 gün gecince gel rahim filmi çekelim dedi..şimdi ben ne yapayım rahim filmi çektireyimmi yoksa birkaç ay bekleyeyeyimmi..bide fiyatı biraz pahalı.kızlar yardım edin ya daha erkenmi yoksa emin olmak için çektireyimmi.arANIZDA çektiren varmıbilmiyorumkismile

Canım benimde 1 yıldan beri olmuyor bende 2 ay önce gittim hormon filmi istedi ama hafta sonuna denk geldiğinden yaptıramadım eğer sorun varsa hormonlarda kanal filmi çekilir dedi eğer yumurtalıklarda sorun varsa ozaman tüp bebek dedi.
Ama senin hormonların normalmiş ozaman nedenki senden kanal filmi istediki onu anlamadım bence bekle derim benim ilk defa bu ay hamilelik üzerine belirtiler verdi bakalım pazartesi kan testi yaptıracağım inşallah pozitiftir yani kısacası bence birkaçay daha bekle derim ama karar yinede senin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…