Aralık, Ocak ve Şubat ayına hamile kalmak isteyenler

Azize mart ayı sanırım bana da uğurlu geldi, test yaptım ikinci çizgi silik de olsa çıktı. hamile miyim inanamıyorum.

Mart ayına ne güzel bir başlangıç. Hayırlı olsun. İmkanın varsa kan testi yaptır emin olmak icin canım. kafan rahat olur. İlk bebeğin mi olacak?

Selam kızlaaar yarın adet günüm benimde belim agrıyo ara ara da rahim bölgesinde agrı oluyo sanırım adet olacam aman gecikmesinde bu ay tutmadıysada adet olayım yaa gecikince sinir bozucu oluyor ... sempatiksalakcinni

Selam kızlaaar yarın adet günüm benimde belim agrıyo ara ara da rahim bölgesinde agrı oluyo sanırım adet olacam aman gecikmesinde bu ay tutmadıysada adet olayım yaa gecikince sinir bozucu oluyor ... sempatiksalakcinni

tatlım slm...mart,nisan mayıs topikindeyiz canmm....

mrb tüp bebek tedavisi görüp gebelik belirtilerini bana yazarmısınız lütfen kafayı yemek uzeriyim 7 gun batmalarım vardı hafıf kasıklarımda şimdi sanki hiçbirşey olmamış gıbı lutfen bılen bırı cevap yazarsa sevırımmm .

Merhaba kızlar. en son adetim 17 aralıkta ve bugunkı beta hcg 350.6 çıktı. Deger bir hafta once 2.3 tu. gebelikte sorun varmıdır sizce? bugun de vajınal usg de doktor rahmin kalın oldugunu soyledi. sizce durum nedir?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…