Aralık, Ocak ve Şubat ayına hamile kalmak isteyenler

tedaviye başlayalım dedik diye hepsinden emin olalım dedi eşimden spermiyogram da istedi..bencede birkaç ay bekleyeyim..cnm sen tekirdağdasın heralde,neresindesin.inşallah hamilesindir beklemek gerçekten zor güzel haberlerini bekliyoruz cnm.cevabın içinde teşekürlerkaydirigubbakcemile5

Canım ewet bende Tekirdağ Merkez denim. İnşalalh canım eşindede sorun çıkmaz.Benim eşimdende sperm testi istendi değerleri normaldi ama varikosel çıktı ve ameliyat oldu eylülde sonra tekrar sperm testi yapıldı öncekine ğöre dahada iyi çıktı ve sorun yok eşimde.Bakalım bende pazartesi ğününe randevu aldım kan testi yaptıracağım adetim ğeceli 5 ğün olacak inşallah pozitif çıkar.:Saruboceq:

Herkese tünaydınlar arkadaşlar.Buğün aranıza biraz ğeç ğeldim ama fazla duramayacağım eşim izinli biraz dolaşalım.Arkadaşlar sizlere çok tşk ederim yardımlarınızdan dolayı ilk defa 2 hafta sonucu ğüzel bir uyku yaptım sanki üstümde streste kalmadı.Pazartesi ğünüde kan testi yaptıracağım dua edin bana.Kendinize iyi bakın akşama yine ğeleceğim bağımlılık yaptınız.Öpüldünüz.

gunaydınn kızlarrrrrrrrr...
mırage kuzuu okadar gezıyon kıı hormonlar dayanamadı ıflas ettı herhal:icecream:
saka bı yana adet mı oldun yoksa lekemı geldı sadece...

gunaydınn kızlarrrrrrrrr...
mırage kuzuu okadar gezıyon kıı hormonlar dayanamadı ıflas ettı herhal:icecream:
saka bı yana adet mı oldun yoksa lekemı geldı sadece...

valla tatlım ne yapıyosam kendime yapıyom bilmiyomki canım gögüslerim zati bu ay hiç inmedi karnımda çok şiş adetmi olucam devamı gelicekmi bilmiyorum

kızlar ben çıkayım müsait olduğumda gene girerim öptüm sizi böyle ara lekelenme olan varsa bilgi versin bana ya :))))))))))))))

mirage bana yakınlaşöışsın kuzuuuuu.
adetine daha var galiba canım erken mi olcan aceba bilemiom canmcım ya

valla tatlım ne yapıyosam kendime yapıyom bilmiyomki canım gögüslerim zati bu ay hiç inmedi karnımda çok şiş adetmi olucam devamı gelicekmi bilmiyorum
sen bı ılaç kullanıyodun ya cnm ondan olabılırmı...

nohutlu nasılsın nasıl gıdıyoo ben evelgun keseyı gorduuuuuum
iyiyim çok şükür cnm keseyı gormuşsun gözün aydın cnm çok svındım bı ksılık olmazsa 1 hafta 1 gun sonra bende gıdıcem yıne dr. kalp atışı için..
kızlar ben çıkayım müsait olduğumda gene girerim öptüm sizi böyle ara lekelenme olan varsa bilgi versin bana ya :))))))))))))))

benım olyo cnm ama düşük tehlıkem oldugu ıın... ama diger türlü neden olurkı acepCADIARZU

ewet ccanım gesmedeydik arkadaşarla.kafa dağıtıom işte kendimceeee.
sen neler yapyon ösleeeeeeeeeeeeeedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…